26.2.2021 | Svátek má Dorota


Diskuse k článku

SVET: Feministky miškujú mužov

Miškovanie je stará farmárska technika zbavovania hospodárskych, či domácich zvierat pohlavných orgánov, aby boli doslova bezpohlavné. Absurdná predstava u ľudí má, bohužiaľ, reálny základ.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kolman 13.2.2018 13:35

NIC NOVÉHO POD SLUNCEM.

Za t.zv.: "socialismu" se ve společnosti vědělo, kdo je "kovaný komunista", před nímž bylo radno Shut Upp! Ale většinová společnost žila dál běžným životem.

Myslím si, že to podobně dopadne i s agresivními feministkami. Lidé, řídící se "selským rozumem" se s nimi přestanou bavit a ony budou vztekle poštěkávat kolem sebe na všechny, kdo s nimi nebudou nadšeně souhlasit. Naštěstí se v mém okolí agresivní feministky nevyskytují.

J. Jurax 12.2.2018 23:52

Re: Jen další vyděračská kampaň

No jo, příčina - přemnožení právníků ...

Nebe nikdy nevyhraje žádný soudní spor s peklem, protože všichni právníci jsou v pekle.

J. Jurax 12.2.2018 23:48

Re: Problém bude spíš v tom,

No jo, moudrý ovšem neplodí děti s hezkou ženou s vysokou tržní cenou, nýbrž s hezkou ženou s vysokým IQ, aby neměl blbé děti.

Původně vysoká tržní cena jen hezké ženy klesá, náklady na ni jsou však vysoké, ne-li v čase ještě rostoucí ... a taky inteligence vydrží dýl jak krása ...

I. Spálený 12.2.2018 19:29

Obama zavedl opiáty zdarma. Když může někdo s ročním příjmem 200 tisíc vyfasovat zdarma léky za milion a nikdo to moc nekontroluje, tak je výsledek jasný. Ale výrobce za to nemůže.

J. Sinnreich 12.2.2018 17:27

Re: Jen další vyděračská kampaň

V soucasne dobe se rozjizdi kampan proti "drogove epidemii". Hromadne umiraji hlavne poulicni narkomani (heroin, fentanyl...).Mesta a cele US staty zjistily, ze bude velice lukrativni zalovat vyrobce LEGALNICH painkillers (Oxycontin...). Obdobnou kampani proti vyrobcum cigaret vysoudili pravnici v 90 letech miliardove castky odskodneho od tabakovych koncernu..

J. Kanioková 12.2.2018 16:59

Začalo to před stoletím v Anglii

Feminismus možná vyhrál hlasování, ale ztratil svou cestu - https://unherd.com/2018/02/feminism-may-won-vote-lost-way/?=newuser

Feminismus a jeho současné podoby - Jaroslav Zvěřina - http://www.revuepolitika.cz/clanky/630/feminismus-a-jeho-soucasne-podoby

"Zcela jistě feminismu nejde a nikdy nešlo pouze o rovnoprávnost žen. Jako feminismus můžeme označit soubor ideologií, které se snaží z nejrůznějších aspektů doložit vyšší hodnotu ženství, a to ve srovnání s negativně hodnoceným mužstvím."

P. Zinga 12.2.2018 16:12

Re: Kecy nesebevědomého chlapa.

Pane Gavláku, možná jste sebevědomý, možná, ale hloupý určitě.

J. Schwarz 12.2.2018 16:01

Za pár let

to vyřeší androidky a androidi. Co se obtěžovat s reálným druhým pohlavím, když si chlapi můžou "ideální partnerky" vyrobit. Baby ovšem v rámci "rovnosti" taky, pokud jim tedy nestačí lesby...

A. Alda 12.2.2018 13:52

Vykašlete se na ně.

Nevšímejte si jich. K ničemu je nepotřebujete. Pravá i levá ruka dovedou odvést dobrou práci a kvalita nafukovacích pan se stále zvyšuje.

Když Vám nějaká nechce dát, kašlete na ni. A když Vám nějaká nadbíhá, nadiktujte si sám své podmínky.

Nenechte se prostě ovládat svými hormony, když máte rozum a techniku na své straně.

A. Alda 12.2.2018 13:24

Bál se Boha?

Je v nebi.

A. Alda 12.2.2018 13:24

Sebevědomá žena promluvila.

Budiž jí přáno.

R. Stary 12.2.2018 13:07

Prislovi

Arabske prislovi pravi:Bij svoji zenu a neptej se proc. Ona to vi. Nase zeny mohou byt rady, ze nejsme muslimove.

D. Polanský 12.2.2018 12:13

Problém bude spíš v tom,

že mladé hezké ženy mají vysokou tržní cenu a my průměrňáci nemáme nárok, tedy v mých 65 to již beru spíš jako historický fakt. No a ty ne moc hezké, ty budou k mání vždy, bez ohledu na feministická hnutí. A nakonec i ty hezké zestárnou a budou rády, že jsou rády. Přírodu nikdo neporazí.

Z. Lapil 12.2.2018 12:03

Re: Kecy nesebevědomého chlapa.

Jestli máte za sebevědomou ženu, která když na ni někdo ošklivě sáhne nebo koukne, tak počká pár desítek let a pak si postěžuje v televizi, tak máte o sebevědomí hodně neobvyklou představu.

J. Lepka 12.2.2018 10:07

No jo,

my jsme film Sexmise brali jako protitotalitní satiru, ony jako návod k použití, jen ta partenogeneze se jim furt ne a nedaří. Ostatně, dovedete si představit, jak asi dlouho by jim ten vysněný svět vydržel? Do týdne by se poštěkaly tak, že by došlo na kudly a tekla by krev.

M. Prokop 12.2.2018 10:05

Re: Kecy nesebevědomého chlapa.

Problém je v tom, že feministky NEJSOU sebevědomé ženy. Jinak by si nemusely pomáhat různým fňukáním, kvotami a podobnými nesmysly.

M. Gavlák 12.2.2018 9:19

Kecy nesebevědomého chlapa.

Normálnímu muži, který zná svou cenu, nevadí sebevědomé ženy. Naopak. Spousta současných mužů se miškuje sama, neví si se sebou rady, ženám neimponují, a tak to svádějí na feminismus...

M. Malovec 12.2.2018 9:14

Jste na řadě

hned za pivovarníkem Bernardem.

S. Rehulka 12.2.2018 6:42

Měl jsem kamaráda,

který často říkal : Ničeho sa něbojim, iba Boha a miškára !

Už je skoro deset let po smrti, Pána Boha se bál a přesto hřešil a to, že na něj "miškár" ani "miškárka" nepřišly, mu nepomohlo ! Bud mu země Durimu, lehká, byl to dobrý tramp a kamarád !

A. Zajícová 12.2.2018 6:37

ta kampaň je samozřejmě

zneužitá víc než dotyčné dámy, ale ironický slovák taky žádná sláva.

D. Spal 12.2.2018 5:08

Jen další vyděračská kampaň

Ono tohle ani s feminismem nemá tak moc co dělat jako spíše s velice lukrativním vydíráním za využití soudního aparátu. Je to jen další z vln vyděračství, které se s železnou pravidelností v USA objevují. V 80. letech děti hromadně obviňovaly učitele v mateřských školkách ze sexuálního zneužívání, ba i z čarodějnictví (například známý případ McMartin Preschool v LA). Rodiče a sociální pracovníci vyráběli dětské horrorové výpovědi o úchylných učitelích jak na běžícím pásu. Uhodli jste - pojišťovny vyplácely milionová odškodnění za trvalé psychické následky. Když to celé prasklo, nebyl potrestán nikdo.

Nebo v roce 2012 zase majitelé vozů Toyota obvinili firmu, že vůz nekontrolovaně akceleruje. Ačkoli nebyl nalezen jeden jediný důkaz a všechny nehody byly odborníky kvalifikovány jako chyby řidičů, musela Toyota vyplatit okolo jedné a půl miliardy dolarů jako odškodné.

Atd. atd. Příčina? Lidská chamtivost a bezcharakternost a soudní systém, který podobné excesy umožňuje. Většina členů Kongresu jsou povoláním právníci. Reforma nemožná. Právníci si z vysouzených částek nechávají třetinu až polovinu. A jsme doma. Za každou špatností najdeme politiky.