Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: Děti nosí čáp

To je fakt, o kterém je určitá část občanů v určité fázi rozumového vývoje pevně přesvědčena. Bez čápů nebude dětí. Musíme tedy býti hodní na čápy. Vždyť to říkala babička, a i maminka nám to četla knížek s obrázky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

Dnes, stejně jako kdykoliv dříve má soudruh Václav Vlk, rusofil a kolaborant s našimi poloasijskými okupanty jediné hlavní téma jeho života, tedy to, co mu do jeho hlavičky nalily jeho soudružky učitelky na základce - Západ, hlavně Amerika-USA je ZLÝ a Východ, hlavně SSSR-rusácko je hodné.. Je hodné i s těmi Stalinovými gulagy, kde dle akademika Andreje Sacharova, otce jejich vodíkové pumy, která z jejich zaostalé země udělala velmoc, povraždili jejich komunističtí zločinci cca 20 milionů VLASTNÍCH NEVINNÝCH občanů.. Podobně vraždili a naváděli k vraždám po válce i ve svých nových guberniích včetně naší země.. A soudruh Stalin se v dnešním rusácku vrací na první místa nejvýznamnějších Rusů - a to s tichým souhlasem kágébáka, Slunce naší Epochy V. V. Putina..

0 0
možnosti
ZL

Jestli k tomu chcete přistoupit takhle, tak si uvědomte, že v NATO zase vraždili Židy.

0 0
možnosti
LS

Putin není žádný svatoušek, ovšem k Vrběticím chybí korpus delikates, jak říkával můj přítel.

0 0
možnosti
JG

J98. 33G91a75n72a90u14r

17. 7. 2021 10:10

Ale nechybí!Jen o něm nevíte a tak je to správné, jinak by BIS byli čučkaři!

0 0
možnosti
LF

Autore, máte za 1.

0 0
možnosti
MF

Pane Vlku, dostáváte svému dávnému závazku ke KGB, to lze pochopit, ale proč jste takový , to pochopit nelze.

0 0
možnosti
PP

P23e94p51a 49P31e53p39a19x

17. 7. 2021 9:06

Pane Vlk skvělý článek. Stále marně čekáme na uzavření kauzy Vrbatice, minimálně by mě zajímalo jak může jakási soukromá firma vlastnit velké skladiště zbraní v naši zemi.

0 0
možnosti
HR

A pane autore co jste tím článkem vlastně chtěl říct? Ze je svět komplexní, často nepěkný a že tím chlapským testosteronem miliony lidí trpí ? To víme.

0 0
možnosti

Rozumný článek. Jen je jich bohužel málo a ti co by se uměli přidat zatím nemají odvahu.

0 0
možnosti
JN

R^R^R^

Po vrbeticke kauze a dalších protiruskych krocích vlády jsme za idioty bez cti.

0 0
možnosti
IP

I45g80o63r 30P57á25v18e52k

17. 7. 2021 8:26

Já bych řekl že už dávno před Vrběticemi. Teď jsme tomu idiotství už jen nasadili korunu.

Článek pana Vlka R^.

0 0
možnosti
Foto

"Afghánci musí sami rozhodnout o své budoucnosti", jak řekl americký prezident Joe Biden při návštěvě afghánského prezidenta Ašrafa Ghaního v Bílém domě. Rozhodovat ale bude Tálibán, jenž uplatňuje právo šaría na územích, která má pod kontrolou a předpovídá, že během několika týdnů bude pod jeho kontrolou celý Afghánistán: a tak ženy neodhodí burky, nepřestane se pěstovat opium a nezavedou se parlamentní volby. Namísto toho se zas zlodějům budou sekat ruce, na gaye čeká smrt ukamenováním, nebo se nechá na ně spadnout zeď. Mise USA v Afghánistánu končí 31. srpna a v Kábulu se následně bude opakovat to, co se tu odehrávalo v roce 1996, kdy padl Kábul do rukou Tálibánu a jeho tehdejší vůdce mulla Muhammad Umar vyhlásil pro zemi „plně islámský stát“ řídící se právem šaría. Tehdy odstartovaly krvavé popravy na stadionu Ghazí a veřejná poprava neminula ani bývalého prezidenta Muhammada Nadžíbulláha, jenž byl nejprve vykastrován a poté ho Tálibán v ulicích usmýkal k smrti za náklaďákem.

0 0
možnosti
VN

Ale oni skutečně musí sami rozhodnout - alternativou je udržovat okupační vojska dokud Afghánci nepřijmou západní "hodnoty".

Což může trvat i staletí...

0 0
možnosti
Foto

Pěkný rozbor (nejen) naší zahraniční politiky. Rusko není tím hlavním nepřítelem, ale může být v konfliktu s muslimy vítaným spojencem, jak píše autor.

Jen si nejsem jist, jak je to se spojenectvím proti Číně. Čeká pan Vlk, že Čína bude vojensky útočit na USA?

0 0
možnosti
VM

Jisté je, že to Rusko s muslimy umí.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz