15.8.2022 | Svátek má Hana


Diskuse k článku

SVĚT: Co bychom pořídili za 500 miliard dolarů?

Je všechno naruby? Co bylo politicky nesprávné a o čem se mlčelo, o tom najednou, zdá se mi, zpívají přísloveční vrabci na střeše.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Kmoníček 19.7.2019 8:37

Re:

Dokonce ani na to, aby se zamyslel nad přidáním 900,- korun penzistům a zároveň zdražením všeho v naší Burešově republice. Ale na Spojených státech nenechá nitku suchou. A rublíky mu tečou na konto.

J. Fridrich 19.7.2019 8:47

Takovy osel, kak je s. Vitek si ty rubliky zaslouzi -'a nic jineho... Na tema rubliku - kdyz byl Jan Werich v padesatkach v Moskve placen temi rubliky -'a nebylo je za co utratit, tak na poste chtel podat " koktavy " telegram Voskovcovi do Ameriky, aby se jich zbavil. Skoncil na NKVD jako agent-spion Ameriky v hodnem SSSR...

P. Kmoníček 19.7.2019 12:53

A co bychom pořídili za ty dolary ? Nic! Protože by stejně spadly do kapsy Bureš ovi a ten by si s nimi poradil jako s jinými penězi.

J. Kovaříček 19.7.2019 4:42

JUe to jak to má být...

Holt musíte umět šetřit. Takový soudruh Babiš si koupil hliněné prasátko a střádal tam korunku ke korunce. Jednoho dne prasátko rozbil a hle! Hned tam bylo několik miliard korunek. Něco z toho daroval Evropské unii, poněvadž je dobrodinec a za zbytek nakoupil českému národu hodně podniků. Tak tu, pane autore, nezpochynňujte bohatce.

I když ti Rotschildové mají příjem o něco větší než je moje penze, nechtěl bych mít jejich starosti.

R. Langer 19.7.2019 5:48

Re: JUe to jak to má být...

A co teprve strýček Skrblík! :-D

J. Lukavsky 19.7.2019 7:24

Re: JUe to jak to má být...

"Vaše starosti a Rotchildovy prachy na mou hlavu" říkal Khon. No když vezmete všem miliardářům jejich peníze a podělíte všechny chudé na světě tak se všichni budou mít snad i půl roku dobře. Pak ale budou zase všichni chudí. Probatum est. Leckde to vyzkoušeli. J.L. end