12.6.2021 | Svátek má Antonie


Diskuse k článku

SVĚT: Co bychom měli vědět o islámu (1)

Multikulturní rozjásanost, jak ji znala ještě devadesátá léta, sice už drahně povadla, kritického pohledu na islám se však oficiální media Západu stále ještě neodvažují; a když, pak jen náznakem, když zase někde cosi explodovalo, zabilo pár desítek lidí, a souvislost se nedá popřít.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Maleček 9.9.2013 6:08

Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

No to opět potvrzuje nejen mou teorii, že rozhádaní arabáši vidouce úspěšnou expanzi křesťanského náboženství s jedním sjednocujícím bohem, někdy v 6. století po Kristu zasedli a z židovsko-křesťanských spisů omastili co se jim hodilo, okořenili to svou nadřazeností k ženskému plemenu (čímž se od tehdejších křesťanů vůbec nelišili)a svou genetickou krvelačností a hurá s tím za ovládnutím světa.

Ta idea povinnosti šířit islám mečem, podpořena pro jeho bojovníky rájem na nebi s přebytkem nadržených panen a kvanty lahodného chlastu ( v tom geniálně pochopili, že nudné, všech neřestí zbavené křesťanské nebe moc nepotáhne) pomohla tomu, že islám expandoval všude tam, kde nenarazil na technologickou převahu, tj. mimo většinu Číny a Evropy.On ten v koránu principiální zákaz kritického myšlení (obsažený i v křesťanství, ale poražený až po víc jak 1000ci letech řecko římskou svobodou myšlení) totiž znemožňuje nejen společenský, ale i technologický pokrok. To co arabáši okopčili od starých Řeků a Egypťanů (hlavně matematika a astronomie)přestalo po pár stoletích stačit.

A tak další expanze islámu začala až v dnešní době, kdy jim pitomí euroameričané v rámci vzájemného boje o jejich ropu předali své technologické vymoženosti. Takže teď tu máme středověce kruté a panovačné náboženství (jako křesťanství 13-14. století)s moderními technologiemi, tj. i zbraněmi v ruce. Horší kombinace existovat nemůže. Zvlášť v podobě jaderných zbraní.

Hlavně Evropa má už jen tak cca 10 let na to, aby těm středověce náboženským pomatencům moderní technologie sebrala, přivlastnila si - ano válkou arabská ropná pole a z Evropy vypudila nejmocnější islámskou zbraň, viz Kadáfí - pochvy jejich žen. Jinak je s řecko římsko křesťanskou Evropou konec.

Podívejte se na své děti a vnuky. Když Evropu definitivně ovládnou genders-multikulti pomatenci už dnes ovládající Brusel, budou se už vaši dnes žijící potomci 5x denně klanět Alláhovi. Pokud je tedy jeho vykonavatelé nechají naživu.

J. Schwarz 9.9.2013 7:04

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

Konečně realistické zhodnocení skutečnosti se kterým se dá souhlasit.

P. Lenc 9.9.2013 7:38

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

Přesné.

I. Schlägel 9.9.2013 7:53

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

Možná nastal čas, aby se tato otázka stala nejdůležitějším tématem voleb. Bohužel, voliči mají většinově jiné starosti.

L. Křivan 9.9.2013 8:51

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

Naprostý souhlas ! Já za 14 dní volím AfD.

J. Boleslav 9.9.2013 12:55

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

To u nás bohužel dost dobře nejde.

S. Netzer 9.9.2013 13:31

FUJ!

H. Lukešová 9.9.2013 17:04

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

U Vás jsou krajské volby?

Z. Švrček 9.9.2013 10:24

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

Tak jsem si při tom vzpomněl na vtip.

Do nebe nepustili čerstvě osiřelou duši a tak šla do pekla. Přivítal ji sám nejvyšší, v elegantním ohozu aže prý co si tedy vybere. Jak vybere, diví se dušička? Ono u nás v pekle si může každý pěkně dál pokračovat v tom, co mu v životě bylo nejbližší, informuje statnáš. A tak si dušička sice s údivem, ale docela potěšenější a potěšenější brouzdá od dveří ke dveřím v doprovodu šviháckého ďábla. V jedněch dveřích - pije se skoro extraliga, vše co teče, v dalších dveřích hopsandy, holky u tyče, orgie, v dalších se hraje, karty šustí, ruleta se točí... a tak to jde víceméně pořád, hřích, sport, hudba... až v posledních dveřích konečně klasika. Ohně hoří, kotle bublají, mučení hříšníci  skučí, důtky práskají. Dušička se ptá, jak je to možné, že všude spíše pohoda a lze si opravdu vybrat, proč tedy v posledních dveřích takové "Peklo" a pro koho že to je nachystáno. Ďábel se ošije, ale pak vece: "to je prosím pro křesťany, oni to takhle chtěli..."

  

L. Křivan 9.9.2013 11:24

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

:-)))))))))))))))))))     Přesně tak. Každému podle jeho gusta. I to peklo.

P. Vaňura 9.9.2013 10:25

Máte samozřejmě pravdu, ale

speciálně doporučuji číst to, co psaly americké ale i britské noviny v letech 1936-1939. Mraky pacifistických nesmyslů které dnem 7. 12. 1941 přestaly na řadu desetiletí platit.

Jenže po těch 68 letech míru v Evropě (mimo Balkánu, o zbytku světa nemluvě) mnohým otrnulo.

A tak zpět do doby před WW2. Z řady nic neříkajícíh pacifistických blábolů lidí, jako Eleanor Rooseveltová, M. Gándí, G.B.Show atd. se vymykal jen J.M.Keynes, který napsal již r. 1937 že "Jen angažování se USA v Evropě by mohlo zabránit příští válce. Protože pak by demokratický blok byl tak silný, aby diktátory přešla chuť válčit. Ale vzhledem na postoj USA to nevidím." A Ostwald Sprengler odmítl v téže době pacifismus an block "I kdyby evropské státy chtěly žít v míru, stejně budou dříve či později napadeny národy mimo Evropu" (toto se stalo realitou už r. 1941 a útočníkem bylo Japonsko).

V. Vaclavik 9.9.2013 15:56

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

"kdy jim pitomí euroamericané v rámci vzájemného boje o jejich ropu predali své technologické vymoženosti. Takže ted tu máme stredovece kruté a panovacné náboženství (jako krestanství 13-14. století)s moderními technologiemi, tj. i zbranemi v ruce. Horší kombinace existovat nemuže."

-------------------------------------------------

resne tak, delame si to sami. Sami by se na nic nezmohli. Reseni vidim v nasilim provedene kolonizaci tech zemi, kde maji krvelacne choutky.

P. Kolar 9.9.2013 19:25

Re: Síla islámu - lenost a nenažranost Evropy

Pane Malecku,

Vyborne vystizeni Islamu. Muze citovat a posilat dal?

S. Rehulka 9.9.2013 5:13

Ježíšmarjá,

to je tak kouzelná sranda, tak vtipně napsané pravdivé odsouzení těch halal blbů, že mám strach, aby na pana Frýborta nevyhlásili fatwu !

Kam se hrabe Vzpoura na lodi Primátor Ditrich, nebo Švejk, či Saturnin ! Jenže to byly knihy psané v civilizovaných zemích!

M. Zavala 9.9.2013 1:10

Islam nemuze zmizet jako nejaky socilalismus, hnedy ci rudy

to byla nabozenstvi bez boha, to moc nevydrzi, kdy musite prijit s rajem jeste za zivota, a raj se nedostavuje, tak to prdne. Ale nabozenstvi, to je jine kafe to se drzi jak lejno kosile, a raj slibuje az po smrti.

J. Kovaříček 9.9.2013 2:39

Mala pripominka

Buddhismus je nabozenstvi bez Boha a vydrzel dele nez Islam i krestanstvi. Z hlediska praktickeho zivota je to skvela zivotni filosofie.

J. Huml 9.9.2013 4:49

Re: Mala pripominka

Buddhismus je opravdu prakticka zivotni filosofie, zadna slepa vira v nadprirozenou bytost. Nabada k sebepoznani s ohledem na spolecensky a prirodni vyvoj vesmiru. Velice dulezite, ze nabada k zivotu stridmemu a odmita nasili. Podobna filosofie je take Taoismus, opet bez nadprirozene bytosti. Pro mnohe analysy, totyto dve filosofie se vlastne nedaji definovat jako nabozenstvi.

S. Rehulka 9.9.2013 5:19

Re: Mala pripominka

To je asi pravda, ale bude to tím, že Buddhismus není nikomu vnucován, nenabádá své věřící k násilí, ani neodsuzuje ty, kteří se k němu nepřikloní. Tedy víra tolerantní, krásná !

( Na rozdíl od surového a primitivního Islamu !)

R. Langer 9.9.2013 10:57

Re: Islam nemuze zmizet jako nejaky socilalismus, hnedy ci rudy

Víte pane, jestli vzýváte Boha nebo Marxe, je to stejně všechno na jedno brdo. Třeba na to někdy časem lidé přijdou.

P. Scheck 9.9.2013 1:07

Velmi zajímavé!

Jsem velmi rád, pane Frýborte, že jsem se mohl od vás něco dozvědět o islámu a jejich učení. Je to pro pochopení myšlení Arabů velmi důležité. Na druhé straně bych velmi rád slyšel vyjádření nějakého Araba k vašemu pohledu. Jsem si téměř jist, že by v 95% nesouhlasil a měl jiné vysvětlení. Teprve potom bych si mohl udělat jasnější obrázek. Nicméně mockrát díky! Proč se takovéto pohledy nemohu dozvědět třeba také v diskusních pořadech na TV?

M. Zavala 9.9.2013 1:11

Re: Velmi zajímavé!

znat nepritele je dobre, ale jeste dobre by bylo je mezi nas nepoustet, ted uz nam bude na prd jestli to pozname, uz je pozde, teda v Evrope.

P. Scheck 9.9.2013 1:47

Re: Velmi zajímavé!

Víte ono se to, pane Zavalo, pěkně mudruje. Jenže třeba Německo postavili po II. světové válce hlavně Turci. Ale ti Turci tam potom zůstali a z jejich dětí jsou dnes "Němci".

P. Sulc 9.9.2013 3:05

Re: Velmi zajímavé!

Jestli ma evropska kultura prezit, pak bude nutne je z Evropy vykopat, at uz se narodili kde chteli. Humanismus slozit, dat do krabice a zaujmout velice tvrdej postoj a az budou pryc, humanismus zase vybalit, ocistit a rozlozit.

P. Scheck 9.9.2013 3:26

Re: Velmi zajímavé!

Pane Šulci, to je právě ono. Jak pak vysvětlíme tomu slušně se

chovajícímu muslimovi, že se tu nenarodil a nemá tu místo? On s tu

narodil, choval se slušně, nebyly s ním problémy.

L. Křivan 9.9.2013 8:53

Re: Jak pak vysvětlíme tomu slušně se

Jednoduše. Prostě mu řekneme, místo je tu v Evropě pouze pro ty, kteří se plně přizpůsobí Evropanům. Chováním i myšlením. Islám není evropské myšlení.

J. Stejskal 9.9.2013 9:00

Re: Jak pak vysvětlíme tomu slušně se

To neprojde.

L. Křivan 9.9.2013 9:39

Re: U koho to neprojde ?

U bruselské vrchnosti ? Tak musíme zlikvidovat pátou kolonu nepřítele. Pak to projde.

P. Sulc 10.9.2013 4:19

Re: Velmi zajímavé!

 Mate pravdu ! Jenze to je potencialni nepritel.l. Az pride nejaky novy kazatel,, fanaticky islamecm co budou delat ti "slusni"?  Vsak spousta tech Al Kajdu byla sveho casu jiste take slusna.

J. Vintr 9.9.2013 10:37

Re: Velmi zajímavé!

Ono není vůbec nutné vykopávat lidi, ale stačí "vykopat" jen ten Islám. Prostě ho po právu označit jako ideologii hlásající nesnášenlivost a potlačující lidská práva. A muslimové se mohou rozhodnout, jestli opustí s Islámem Evropu, nebo tady zůstanou a opustí Islám. Věřím tomu, že spousta z nich by si s radostí vybrala tu druhou možnost. Islám totiž není ani tak víra, jako spíš strach ze "souvěrců".

L. Křivan 9.9.2013 9:07

Re:Jenže třeba Německo postavili po II. světové válce hlavně Turci.

To je blbost ! Turci začali přicházet do Německa až někdy v 70 letech. To už bylo Německo znovu postavené. První gastarbeitři byli Italové, ti to měli už v tradici, stavěli železniční tunely v celé Evropě už za císaře pána. (barabové). Po nich začali Jugoslávci a až na konec turci.