17.4.2021 | Svátek má Rudolf


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 7.4.2021 22:43

Hrozné pindy! Kdyby se tenhle ;-O lidovec raději staral o problémy EU vs. ČR a co nám způsobují za škody...

J. Vlk 7.4.2021 20:30

Článek jako jeden slepenec toho co slyšel, četl, popřípadě viděl. Nějaký náhled, myšlenka, co by nás identifikovalo pro lepší budoucnost není. Lidé s přirozeným talentem, uvažováním asi už zmizeli.

F. Jan 7.4.2021 20:24

Za vše může Čína a Rusko... Nebo jde jen o tom, že Čína ekonomicky neuvěřitelně narostla, protože jí všechny státy přenechávaly výrobu téměř všeho a USA to nemůže rozdýchat? U Ruska to je zase o surovinách. USA už nemá co nabídnout. Jen vývoz demokracie pomocí bomb házených z dronů. Jenže ani to už nefunguje.

V. Vlach 7.4.2021 19:33

Zdechovského pozoruji již delší dobu: tento živočich rozehrává hned několik her, ale slouží jako spojka proglobalismu a Brusele. Vyjadřuje se ke všemu a hraje si na chytrou horákyni.

Bohudík je do něj vidět jak do hubené kozy...

S. Ševeček 7.4.2021 21:11

všude byl, všechno zná a od všeho má klíče.

V. Čermák 7.4.2021 19:04

Tak můj názor na propagandu je takový, že když se přežene, stává se silně kontraproduktivní, tedy, že člověk jí zasažený začne podvědomě fandit tomu cíli na který propaganda usilovně útočí. Z tohoto pohledu mám pocit, že ta Čína a také Rusko jsou asi v tomto ohledu velmi schopné, neboť z jejich tábora ke mně žádná propaganda na "Vrahy z Wall Stretu" nedoléhá. Naopak silné výroky, či kvílivé fňukání, často rovnou doplněné sankcemi ke mě doléhají skrze naše sdělovací prostředky právě z našeho tábora míru. No a Bruselský udavač Zdech jen přiložil další polínko pod ohníček, který podle mého názoru spíše skomírá, než by hořel...;-D

V. Hodorka 7.4.2021 17:12

Z te podporovane nenavisti vuci zapadu nebo vuci nekomu jinemu ty totalitni rezimy ziji. Kdyby prohlasili, ze zapad nebo nekdo jiny vuci nim neni nenezpecni, tak by si tamni obyvatele do roka uvedomili kdo je jejich nepritel, do jim a jejich statu skodi a tamni despoty by svrhli.

P. Černý 7.4.2021 18:36

Ale režimy, které - v řadě případů z nejasných důvodů - podporují nenávist vůči Rusku, ty rozhodně za totalitní označit nemůžeme.

V. Čermák 7.4.2021 19:12

Tak já žádného Rusa, natož Číňana neznám, aby mě informoval, jestli v Rusku či Číně jsou denně veřejně kriminalizováni ti naši známí "Vrazi z Wall Streetu, aby z toho ty státy mohli vůbec žít, zato jsem pravidelně informován, přímo z novodobé říše zla, tedy USA, jakými nebezpečnými nepřáteli jsou Rusko a Čína, inu je potřeba dozbrojovat USA armádu a také sankcionovat kde koho, aby vedoucí úloha USA ve světě náhodou neutrpěla nějakou újmu...;-D

P. Černý 7.4.2021 16:52

Teď jsem dočetl rozhovor s panem Hoffmanem. Zapamatoval jsem si z něj několik postřehů o Pirátech.

Z čiré zlomyslnosti uvádím jeden z nich: Hlásí se ke slovu mladí lidé, kteří nemají co říct a jsou bohužel příliš staří, aby se to mohlo změnit.

Přeji hezký den a důstojný exit, pane poslanče.

R. Tichý 7.4.2021 16:18

Vyjasneme si situaci.

Progresiviste pouzivaji retoriku Ruska a Ciny. Ani o tom nevedi.

Stejne jako komunistka Mogherini, stejne jako varonka Ashton, stejne jako "protivalecni" hippies 1970.

Ti vsichni jsou uzitecnymi idioty bojujicimi ve prospech komunismu, totality, nesvobody.

V. Čermák 7.4.2021 19:17

Ještě jste zapomněl na blouznivce a mučedníka Lennona, otce všeho toho novodobého západního marasmu Pravdy, Lásky, různých ..ismů a dalších zvěrstev valících se z USA do světa...;-D

J. Kraus 7.4.2021 15:59

Ale probůh, vždyť Čína si nemusí nic vymýšlet, jen přebírá zprávy a informace západních masmedií a ty jsou zpravidla v souladu s oficiální politikou Západu. A hackeři jsou prý mnohonásobně zakamuflováni a rozmotat ten řetěz a najít primární zdroj, to prý nedokážou ani borci o třídu lepší než nějaké BISky.

V. Povolný 7.4.2021 15:42

Máte to těžké, pane europoslanče. Na jedné straně populisté podporovaní Ruskem, na druhé zase levicoví progresivisté. Do toho ještě Čína, Rusko a Turecko. Budete se muset k někomu přimknout. Co takhle EU?

V. Čermák 7.4.2021 19:20

On si občas Práskne na Babiše, aby si srovnal myšlenky a upokojil přetlaky ve spodní části těla...;-D

K. Filip 7.4.2021 14:26

Typické probruselské eurohujerské traktáty dobře živeného europoslance. Tak Le Penová a Svobodní jsou hrozbou pro Evropu? A co Zelení, Piráti, Soc.demokrati na Západě ti nejsou? Tuto agitku se nedalo ani dočíst do konce. A takových "poslanců" za plat 500 tis Kč za měsíc je většina. Pracovní morálku jsme viděli na bývalém poslanci KSČM Ransdorfovi. V 9hod. příchod, 9.30 odchod, nebo šlofík.

B. Máca 7.4.2021 12:05

K útoku na "Evropskou agenturu pro lékařské přípravky"

dojít nemohlo. Nic takového neexistuje.

P. Machálek 7.4.2021 11:45

Nebezpečná je nám EU, ne Rusko nebo Čína. Ti černoprdelníci jsou větší podegry jak byli kdysi komunisti.Rv

M. Matura 7.4.2021 11:29

Co chcete od partičky jako je Evropská komise, jejichž předsedkyni při setkání s diktátorem posadí pěkně do kouta a ona si to nechá líbit a mlčí. Kdo se může divit Číně, Rusku, Turecku že z tohodle spolku mají jen legraci.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/muzi-v-kreslech-sefka-ek-stranou-na-pohovce-michel-se-kolegyne-nezastal-149701

T. Hraj 7.4.2021 12:09

Tak to je velmi vtipné. Děkuji za odkaz.

Hitler o Chamberlainovi (po setkání v Mnichově) řekl, že až ho uvidí příště, zbije ho deštníkem. Měl zvláštní opovržení vůči těm, kdo sílu mají, ale zdráhají se ji použít. To je pravý důvod, proč šel do války proti mocnostem (viz knihy V.D.Hansona), ačkoli papírově to byl vabank ne-li úplné bláznovství.

Je velmi nebezpečné ukázat ten druh slabosti, který předvedla Ursula (o Michelovi ani nemluvě) takovým grázlům, jako je Erdogan. Ovšem dívá se konec konců celý svět.

M. Matura 7.4.2021 12:20

Přesně tak. Uršulina je něco jako Milouš Jakeš. Směšná a neschopná.

M. Valenta 7.4.2021 13:42

Ještě by měla sesmolit po zemanonvsku nějaký omluvný traktát za nevychované občany.

R. Gramblička 7.4.2021 11:28

V Číně a Rusku by byli hloupí, kdyby západu neopláceli stejnou mincí to nekonečné moralizování a kázání o porušování lidských práv. Západ si vymyslel hůl lidskoprávního aktivismu, s kterou s chutí mlátil, všechny kolem, často selektivně podle potřeby a politických preferencí a dnes čím dál víc dostává tou samou holí přes držku sám. Jak příznačné.

O škodlivosti propagandy ruské a čínské už byly popsány stohy virtuálního papíru, kdypak si autor vezme na paškál propagandu unijní, německou, francouzskou, britskou či třeba tu z Washingtonu?

J. Jurax 7.4.2021 12:11

Přesně.

Jenže propagandu specielně unijní si autor na paškál vzít nemůže. Jednak by přišel o chleba a jednak je její součástí.

H. Rybnická 7.4.2021 10:51

Pane Zdechovský dnes zase vynikající rozbor.

S. Rádl 7.4.2021 10:30

Autor zřejmě myslí Evropskou agenturu pro léčivé přípravky, což je oficiální překlad European Medicines Agency (EMA). Lékařská může být etika, ordinace, nebo brašna. Léčivé přípravky jsou naopak v češtině terminus technicus.

J. Uzel 7.4.2021 10:26

Je to přesně naopak: woke aktivisti používají bolševickou rétoriku.

T. Hraj 7.4.2021 10:35

Ano, woke aktivisti používají bolševickou rétoriku ve smyslu obecné metody (tj. názor, že veškeré společenské jevy jsou vždy utlačovatel vs. utlačovaný). Ale pan Zdechovský má pravdu, že Čína pohotově přebírá moderní woke témata (gender, rasa, xenofobie,...).

P. Lenc 7.4.2021 10:21

Samozřejmně pane Zdechovský že Čína i Rusko radostně využívá neuvěřitelných blbostí které nejen EU, ale i američtí levičáci prosazují. Pan Navrátil to ve svém příspěvku podemnou popisuje naprosto přesně.Co vy na to pane Zdechovský?

F. Navrátil 7.4.2021 9:46

Zdechovský mi otevřel oči! Všechna ta propaganda aktivistů z neziskovek o globálním oteplování, o rasové a etnické nenávisti, o právech LBGT, všechno to genderové třeštění, příběhy o laskavých muslimech a přijímání válečných uprchlíků, to všechno je dílem proradných Číňanů. A nejhorší je, že čínské hybridní hrozby ovlivňují i média, která deformují skutečnost podle příkazů korektnosti.