6.8.2020 | Svátek má Oldřiška


Diskuse k článku

SVĚT: ... a Zaorálek mlčí

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
17.4.2007 7:35

Re: Re: Zaorálek

Ač z Ostravy mluví ale méně blbě a sprostě než Topolánek.

17.4.2007 8:15

Re: Re: Re: Zaorálek

Ono by bylo nejlepší, kdyby pan Zaorálek nemluvil vůbec.....:-P

17.4.2007 14:08

Re: Re: Re: Zaorálek

Ač ne  z Prahy, tak mluví lépe česky než Žulový Aston.

17.4.2007 6:48

Brutální zásahy? Ale jděte

Připravuje se další barevná revoluce. Aktivisté školeni a testování. Penízky jistě tečou a jen vybrat "revoluční" barvu. Obvyklé schéma, které propagandisté vydávají za spontánní chování. Gasparov podle svých výroků je zřejmě cvok. Jako Fischer. Viděli jsme to v Gruzii, Ukrajině, v Bělorusku to dosud nevyšlo.

17.4.2007 6:59

Re: Brutální zásahy? Ale jděte

Kdepak! To je jen vaše dogmaty zblblá představivost. Je to jen přirozená reakce diktátorských příznivců na svobodnou duši lidí, kteří se nechtějí nechat spoutat do otrockých pout. je to jednoduché a zákonité. Buď vyhraje svoboda a nebo diktátorský systém. Uvidíme časem zda totalitně uvažující lidé budou mít v Putinovi novou naději.

 Že by jste ho pozval k nám, ať udělá s námi svobodomyslnými pořádek? Už píšete zvací dopis? Snad vás povzbuzuje, že u nás za to nikdo nešel sedět když se dopustil velezrady v r.68.

17.4.2007 7:09

Re: co v Bělorusku dosud nevyšlo ?

Sesadit diktátora ? Kvitujete to zjevně s uspokojením.

 

17.4.2007 7:21

Re: Re: co v Bělorusku dosud nevyšlo ?

 Demagog se projevuje tím, že je ochoten každou větu či myšlenku úplně otočit a není to o diskuzi, je to o překrucování vyřčeného. S demagogem se nemá cenu dohadovat, protože již svou morálkou je nepřítel jakékoliv smysluplné debaty. Jinými slovy řečeno - běž do haj-lu!

17.4.2007 7:13

Re: Brutální zásahy? Ale jděte

To, co jste viděl v televizi o Gruzii, Ukrajině, Bělorusku apod. Vás vůbec neopravňuje k Vašim výrokům. Podle Vás, každý kdo protestuje proti režimu, který není příliš demokratický, je podle Vás cvok? Takže cvoci byli i ti lidé u nás před rokem 89, když se snažili protestovat a VB a Stb je mlátila pendreky a zavírala? Zajímali by mne Vaše tehdejší názory. Nebyl jste tehdy mezi těmi "strážci pořádku". Váš příspěvek by tomu docela odpovídal.

17.4.2007 8:11

Re: Brutální zásahy? Ale jděte

Tohle je jednostranný pohled. Třeba na Ukrajině lidé, co byli ochotni mrznout na náměstích, měli  nepochybně idealistické úmysly, těm patří respekt. Jenže "nahoře" to nepochybně organizované bylo, na té úrovni se jednalo o mocenský boj, kdo bude u koryta, pro Juščenka nebo Tymošenkovou byly demonstrující davy jen vhodná stafáž, vždyť se vítězové nad kořistí rozhádali už za necelý rok . 

17.4.2007 6:12

To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

 Ať je kdo chce jakéhokoliv vyznání a politického přesvědčení, měl by myslet hlavně na sebe a svou rodinu. Jenže idiot nemůže myslet normálně, nemůže mít sebezáchovný pud. A tak je využit k politickým machinacím a předválečným přípravám.

 Uzná idiot, že je idiot?! Rozhodně ne! Na to prostě nemá inteligenci. A tak se bude do krve hádat, že ohrožení přichází z obrany a obrana přichází z útočných technologií. V obraně vidí riziko, v neobraně záchranu. Prostě idiot!

 A idiotů je hromada. Na zavolání jejich zneuživatelů okamžitě rádi reagují ve zvrácené představě, že napomáhají své spáse. Mají totiž dojem své výlučnosti oproti inteligentnějšímu okolí, protože jim zneužívatelé idiotů obdivně poklepávají na rameno a farizejsky jim tvrdí, že jsou moudří.

 Co s tím? Jen jediné je možné jak vyřadit idioty ze hry o bezpečnost státu. Zneužívatele idiotů je třeba pacifikovat za každou cenu. Jsou to totiž zločinci, ba přímo velezrádci národa, protože připravují půdu pro jeho zničení!!

17.4.2007 6:40

Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

Milý "tedy", zlatá slova. Je to k neuvěření jakou trvanlivost má Leninův vynález "užitečných idiotů". Lenin dávno mrtvý, Stalin dávno mrtvý......ale užitečný idiot žije, škodí......a nevypadá na brzkou smrt.

17.4.2007 6:49

Re: Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

 Je to snad přírodní zákon, či trest boží za hříchy Adama a Evy;-(

17.4.2007 10:16

Re: Re: Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

Né, je to trest za blbost... :-P

17.4.2007 6:55

Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

Nelze než souhlasit.

17.4.2007 7:14

Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

Ano, přiznávám, jsem zřejmě idiot - nepochopím, proč by KOREA či IRÁN stříleli na USA přes naše území, ani jak NAŠE ÚZEMÍ proti útočícím raketám dokáže ochránit "obranný" radar...

Dokázal bych ovšem pochopit, kdybych slyšel : aby se náš VELKÝ BRATR mohl bránit proti RUSKÝM raketám, potřebuje na našem území (něco), za což dostaneme (něco).

Taky bych dokázal pochopit, že to "dostaneme" se bude vztahovat jenom na VYVOLENÉ.

17.4.2007 7:22

Re: Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

Když nechápete, tak se k tomu raději nevyjadřujte. 

17.4.2007 7:25

Re: Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

 Nezbývá, než pacifikovat toho, co vám uznale poklepává na rameno.

17.4.2007 7:53

Re: Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

Pane kopčil správně ste se charakterizoval.Američané nás/Evropu/ zachránili před Hitlerem a ani teď nemají zájem aby se Evropa stala islámskou zemí plnou islámských teroristů.Bez pomoci USA EVROPA špatně dopadne.Stačí se podívat co ti fanatici vyvádějí ve Francii a je jich čím dál tím víc.Jen idiot si může myslet že připravovat se na obranu je špatné

17.4.2007 8:03

Re: To "užiteční idioti" je přesná charakteristika!

Jakožto ukázka bolševického způsobu myšlení je váš příspěvek přímo dokonalost sama. Že jste jen s nepatrnými úpravami okopíroval nějaký Leninův nebo gottwaldův projev a teď čekáte, kolik nadšených idiotů vám bude obdivně klepat na rameno?:-)

17.4.2007 3:28

To je dobře, že Zorálek mlčí, ale radši bych ho moc neprovokoval

Nebo mu zase na Psu vyjde nějaká příšernost. Což by vedle těch blábolů co zde píše ten Jelínek  z jakéhosi "Masarykova dělnického" tanku šlo asi jesn těžko vydýchat. Socdem a Masaryk, nění to něco jako pečený sněhulák? 8-o8-o

17.4.2007 6:28

Re: To je dobře, že Zorálek mlčí, ale radši bych ho moc neprovokoval

 Zapékaná zmrzlina se v lepších restauracích ale podává. Je to dost velké kulinářské umění. A tak snad je Jelínek nakonec umělec. Jen my ho jaksi nechápeme

 Já ho pro jistotu ani nečtu. Vydržím hodně, ale Jelínek je na mně přeci jen příliš mnoho demagogie.:-)

17.4.2007 3:11

Všechny tyhle debaty jsou k ničemu. Historie nás jasně učí.....

V První Světové Válce USA dobývaly svět, zatím co carské Rusko se jen bránilo. Totéž prováděly USA ve válce Druhé Světové. Rusko svým hrdinným zabráním východní části Polska zabránilo Německu v zabrání Polska celeého. Zrovna tak se Rusko postaralo o pobaltské republiky a část Finska. Ti hloupí Finové se jim v tom dokonce pokoušeli zabránit. Zatím USA vyprovokovaly japonsko k obranné válce. Č

17.4.2007 3:17

Re: Všechny tyhle debaty jsou k ničemu. Historie nás jasně učí.....

...Čínu Japonsko preventivně bránilo už od časných třicátých let. Pak ti drzí Američané naházeli na mírumilovné nic netušící Japonce atomovky a pokusili se zabránit CCCP v osvobození celé Evropy od Hitlera. Do části Evropy, kterou Američané dobyli, nasázeli své útočné Pershingy, předstírajíce reakci na sovětské obranné rakety SA v Těžkoslovensku a jinde. Jedině sovětské rakety zachránily Kubu od americké invaze. Dobrosrdečný Chruščev je ale zase odvezl, chtěl ukázat Kennedymu, jaký je mírotvůrce. CCCP pak radši umístil svá vojska i do Těžkoslovenska, protože Američanům se málem povedlo Čechoskovály přemluvit na demokracii. Historie nás učí jasně: Rusko=dobrý, USA= zlý! S tím se nedá nic dělat, tak to je na věčné časy a nikdy jinak.   

17.4.2007 3:30

Re: Re: Všechny tyhle debaty jsou k ničemu. Historie nás jasně učí.....

Také Francouzi jim nemohou zapomenout, že jim z Normandie vyhnali Němce :-)

17.4.2007 7:16

Re: Re: Re: Všechny tyhle debaty jsou k ničemu. Historie nás jasně učí.....

Třeba to Francouzům bylo líto, vždyť se Němcům vzdali celkem bez boje a pak jim Američani a Angličani rozmlátí pobřeží Normandie:-D 

17.4.2007 10:20

Re: Re: Re: Re: Všechny tyhle debaty jsou k ničemu. Historie nás jasně učí.....

A ještě tam po sobě zanechají hroby,,,

17.4.2007 6:19

Re: Re: Všechny tyhle debaty jsou k ničemu. Historie nás jasně učí.....

 By ste se divil, kolik lidí takhle uvažuje. Demence národa!

17.4.2007 7:04

Re: Re: Všechny tyhle debaty jsou k ničemu. Historie nás jasně učí.....

Bohužel spousta lidí takto uvažuje. Jejich "názory" a antiamerikanismus mne docela děsí. Komunisté a jejich způsob "výuky" historie mnoha lidem pořádně vymyli mozky, na věčné časy.

17.4.2007 7:15

Re: Re: Všechny tyhle debaty jsou k ničemu. Historie nás jasně učí.....

Myslim ze by sa to dalo nazvat Stokholmskym syndromom - psychologicka zavislost na tyranovi ktory nam obcas da nazrat a ked sme dobri tak nas nebicuje tri krat denne ale len dvakrat. Americania nam nikdy neublizili a preto si nasu naklonnost nezasluzia. Rusi sa o nas 'postarali ' tolko krat, ze si zivot bez nich uz ani nedokazeme predstavit.

17.4.2007 0:36

Pane wágnere a ono USA po zkončení studené války

nestaví ponorky a letadlové lodě? Námořnictvo spojených států amerických značně modernozovalo, prodalo konvenční lodě svým spojencům a samo staví křižníky a torpédoborce úplně nové "neviditelné" generace, navíc mající sila na vypouštění střel tomahawk  a protiletadlových střel. taková plavidla mají takovou palebnou sílu že se jim nikdo nevyrovná.  Uskupení  se může ubránit desítkám možná stovkám ledadel a útočit na stovky cílů ve vnitrozemí.

To že Rusko staví nové lodě je logické, staré mu již dosluhují. Nemá ale určitě nato aby se vyrovnalo síle bývalého loďstva SSSR. Nové ruské zbraně jdou především na export, to co se vyváží do Indie a Číny je hlavní náplní výroby..... Srovnejte se situací po ruské revoluci, kdy se začali lodě stavět až v třicátých letech.

Nové zbrojení určitě existuje, teď zbrojí hlavně asijské armády a ostatní nechtějí zůstat pozadu. Jedna jaderná ponorka je jen jeho malou částí.