19.2.2020 | Svátek má Patrik


Diskuse k článku

SVĚT: ... a Zaorálek mlčí

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 481, poslední: 21.4. 2008 17:48, přehled diskusí

17.4.2007 11:00

Re: no nejedna se o rakety Topol

R^R^R^;-D;-D;-D

17.4.2007 12:40

Re: no nejedna se o rakety Topol

Doufám, že tam ty peroxidová superkavitační torpéda nemá. Rusko mi není sympatické ale těm námořníkům nepřeju aby skončili, jako Kursk,  na dně mořském.

17.4.2007 10:43

levicově retardovaní

Pravda-veřejnost je zblblá a diskutovat na téma radar s dětmi komunistů je jen škoda času.

17.4.2007 10:13

Proč pan Wagner ...

Proč pan Wagner mluví o jedné Ruské ponorce, když za tu samou dobu (17 let) toho Američani uvedli do provozu a zmodernizovali daleko více (cca 1/2 světových výdajů na armády je vydána v USA) ?

17.4.2007 11:22

Re: Proč pan Wagner ...

Protože, na ně nemají peníze! To není humanita.

17.4.2007 10:03

Ruská atomová ponorka

je dobrá a chrání světový mír a tím i nás. Tak mi to kdysi říkali ve škole. Spousta lidí si to zřejmě ještě z té základní pamatuje - ruské ponorky = dobré, americké radary = špatné. Je škoda, že jejich intelekt dodnes nepřekročil stín jejich základního vzdělání. Jenom mě překvapuje, že se mezi nimi objevuje tolik mladých lidí, kteří se takové věci neučí. Nebo se dnes už zase učí...?! 8-o

17.4.2007 10:06

Re: Ruská atomová ponorka

Kdepak, dnes se učí: Spojené státy, záruka míru na Blízkém východě ;-D

17.4.2007 10:33

Re: Ruská atomová ponorka

Oni nečtou s Krampolem (poskokem Paroubka) AHA, aby si doplňovali základní vzdělání! Vždyť Vám to denně doporučí desetkrát z TV.

17.4.2007 13:11

Re: Re: Ruská atomová ponorka

reklama s Krampolem je recese, kterou někteří Staří dementi považují za pravdu. To jste opravdu tak blbej, milej Starej? V tom případě si kupte jeden nový tarif a pak skočte z okna přesně podle jedné TV reklamy. Jistě se vám nic nestane. Nebo si kupte tatranku a poté vyběhněte na jakoukoli třítisicovku.

17.4.2007 10:48

cim to je

no byl to rusky general nebo americky general, ktery pred dvema tydny vyhrozoval bombardovanim ceskeho uzemi? Asi tak bych to videl.

17.4.2007 11:00

Re: Ruská atomová ponorka

Dementy najdeš i mezi dnešními mladými.

17.4.2007 9:53

Milej Loki, mě trápí všechno co se týká sionismu a naziNěmecka,

jestli sis nevšiml, pokud narazím na shodu v jednání sionistů a nacistů, je zle, už se křičí antisemi!Sionisty ovládané USA jsou zadlužené až po uši a Rusko si může dovolit luxus přebytkového hospodaření, ovšem to pro vás amerikanofily není argument, že ano.Židomilní pravdoláskovníci musejí řvát o ruském nacionalismu, fašismu a utlačování lidských práv, jinak by se jejich kámoši k ropnému lizu nikdy nedostali.

17.4.2007 11:13

Re: Milej Loki, mě trápí všechno co se týká sionismu a naziNěmecka,

Smrdíte rasismem, pane...

17.4.2007 11:47

Re: Milej Loki, mě trápí všechno co se týká sionismu a naziNěmecka,

Běžte se léčit. Proč spousta lidí chce do zadlužených USA a do přebytkového Ruska nikdo?

17.4.2007 9:52

A není to náhodou naopak?

Tahle hruboznná propaganda by se hezky vyjímala v Rudém právu, je pouze v obráceném gardu. Manipulace, vytváření umělého nepřítele, strašení veřejnosti - koho chleba jíš toho píseň zpívej. Není to ale naopak, není fakt, že si Rusové pořídili novou zbraň potvrzením teze, že po jednostraném odstoupení USA od smlouvy ABM (jež byla jednou z velkých výher ve studenoválečnickém odzbrojovacím procesu) se znovu rozjíždí závod ve zbrojení (připoměňme si i nedávné sestřelení čínského satelitu, který tak podráždil USA)?? Pro přemýšlivé bych připomenul pár faktů:Rusko dává na obranu asi desetinovou částku než USA a to už dobrých 15 let! USA mají v blízkosti Ruska rozmístněny své ofenzivní síly (Afgánistán, Irák, bývalé sovětské středoasijské rep., možná brzo přibude Gruzie, Ukrajina a nedobrovolně Irán). Rusové rozhodně nejsou tak masivně vojensky přítomni mimo své vlastní území jako USA a nepodnikají tak průhledně zdůvodněné rozsáhlé agrese jako USA (Irák). Je logické, že ruští a čínští stratégové se ptají proti komu buduje USA tak rozsáhlý arzenál a proti komu jsou v konečné fázi současné agrese namířeny. Jestli Zaorálek mlčí k nové ponorce, proč pan Wágner mlčí k těmto skutečnostem? Rusové mají objektivní důvody k obavám.

17.4.2007 10:04

Re: A není to náhodou naopak?

Máte pravdu, ale toto je jen díky dočasné konstalaci sil. Čína na jejich místě by dělala daleko větší sviňárny,Rusko by zřejmě okupovalo Polsko. Není radno spoléhat se na pomoc velmocí.

17.4.2007 10:22

Re: A není to náhodou naopak?

AA další, kdo nechápe, že ti zlí Kavkazané mají s ruským "osvobozením" stejné zkušenosti, jako my. Rusko nezbrojilo, protože na to nemělo. Teď nahrazuje vypadlé kapacity na trhu s ropou a plynem a bohatne. Pan Putin oznámil investice do armády ve výši 440 mld USD v příštích deseti letech a jeho státní vodkonaftový monopol to vydělá, to je jisté.

17.4.2007 11:50

Re: A není to náhodou naopak?

Já už ty hloupé kecy o tom, že USA dávají na zbrojení horentní sumy už ani nemůžu číst. Ti blbečkové by si měli zjistit, kolik z toho jde na personální výdaje. A kolik v Rusku nebo Číně.

17.4.2007 9:51

Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

Slova pisatele o "zarizeni obranne ho charakteru" jsou nesmyslna, nebot stit je stejne tak zbrani, jako mec.

A ovsem, Americane vyvijeji dalsi generace ponorek a jadernych zbrani a co na rovnovaze sil zmeni nova ruska ponorka?

Dale, Putin neprepadl pod vylhanymi zaminkami dve zeme, nezavrazdil pri tom statisice lidi, neunesl desetitisice lidi, ktere muci a nechava mucit, nezridil koncentracni tabor, kde leta vezni stovky lidi a upira jim zakladni lidska prava. 

17.4.2007 9:59

Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

cecna, Idiote. nebo tos asi jeste tahal kacera

17.4.2007 10:11

Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

Putin pod vylhanou záminkou přepadl Čečnu? Nepletete si to náhodou s Jelcinem? Válka v letech 1994-1996, kdy ještě Putin u moci nebyl,  se skutečně nesla ve znamení sympatií k boji Čečenů za nezávislost, té fakticky dosáhli, jenže potom až s děsivou rychlostí začalo Čečensko  sklouzávat do chaosu, anarchie a radikálního islamismu. A poté, co Basajev zaútočil na Dagestán, odpověděli Rusové dalším útokem, čili žádná vylhaná záminka. Nedělám si iluze o tom, že by Rusko postupovalo vždy v rukavičkách, ale dokážete si představit, že by Američané NA SVÝCH HRANICÍCH tolerovali chaos, radikální islamismus a útoky na své území?

17.4.2007 10:26

Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

Hezky jste popsal situaci v Iraku chvili po te co je zbavili karabace. Takze i Americani maji doufam pravo vletet do zeme, ktera "začala...sklouzávat do chaosu, anarchie a radikálního islamismu.":-D

17.4.2007 10:28

Re: Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

Ony USA sousedí s Irákem? Od kdy? 8-o:-)

17.4.2007 10:34

Re: Re: Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

Od kdy je utok na DAGESTAN duvodem k RUSKE akci?

17.4.2007 10:42

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

Od té doby co je DAGESTÁN součástí RUSKÉ FEDERACE? ;-)

17.4.2007 10:45

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

... a sami Dagestánci očividně dávají přednost tomu být součástí oné federace před nadvládou islamistů a warlordů.  

17.4.2007 10:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

A Iracke penize pro palestinske teroristy, Iranska vyzbroj pro Hizbollah...Je to duvod k americke akci? Izrael je ocividne uzemi americkych zajmu, posilaji tam penize, podporuji je ve velkach...Muzou Americani branit sva zajmova uzemi nebo to mohou delat jen Rusove? Co Gruzie? Japato, ze jim tam Rusove podporuji separatisticke "republiky" a vahrozuji vojenskou akci pokud je Gruzinci zlikviduji jako Rusove Cecnu, to je ok?

Ja bych to rekl tak, ze kazda velmoc zasahuje v oblestech na kterych ma zajem. Ale zatimco u Rusu je to jaksi prirozene, Americani maji problemu uz kdyz cvici doma v pousti...

17.4.2007 11:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

No, hlavně, že jste si zopakoval ten zeměpis. K obtížnějším tématům můžeme přikročit později, dnes by to na vás bylo asi moc.

17.4.2007 11:13

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

Tak jo Dagu Bedmane, argumenty uz teda nejsou...Ja bych mohl zahlasit ze Islamisti zbourali nejaky dve veze, pak taky do nejaky ty vojensky lode to napalili, takze hopla Americeni, maji pravo utocit na kazdou zemi kde toleruji radikalni formy islamu :-D

17.4.2007 11:18

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenadavejte prosim lidem, co s vami nesouhlasi, do idiotu

Ok, v tom případě jsou prvními cíli Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty a podobné země, ze kterých ti útočníci pocházeli.

Vy argumenty nepotřebujete, protože se jimi stejně nebudete zatěžovat.