8.12.2022 | Svátek má Květoslava


Diskuse k článku

ŠVÉDSKÝ KANÁREK: Všechna světová média proti výsledkům voleb

Kdo jsou Švédští demokraté? Podle Wikipedie podporují státní příspěvky potřebným, podporují smíšenou ekonomiku, kombinují myšlenky levého a pravého středu, podporují manželství lidí stejného pohlaví stejně jako operace na změnu pohlaví, a dokonce věří v nebezpečí oteplování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Karza 21.9.2022 19:18

Až se lidi vzbouří proti tomuto politicko-mediálnímu kartelu, poteče krev.

J. Minarčík 21.9.2022 21:07

R^!

P. Molík 21.9.2022 14:48

Ve Švédsku dochází k postupnému střízlivění z merkelovsko-eurohujerského migračního opojení. Ovšem obávám se, že nyní již nepomůže Švédům ani sebevíc zodpovědný přístup, že jejich imigrační hysterie již natolik zbytněla do obludné podoby, že pohltila staré dobré Švédsko. Ale nechť je smutný příklad Švédska varováním pro státy EU.

P. Dvořák 21.9.2022 16:44

Asi máte na mysli nejen EU, ale celou Evropu. Především zamuslimenou Francii, Anglii, Německo, Itálii jen s vypětím zvládající nápor?

V. Kuhaj 21.9.2022 13:01

Švéd Hasan to vezme přes své švédské manželky Karimu, Zahru a Maliku, a obohatí Švédsko o dalších dvanáct dětí. Právě tak to udělají jeho kamarádi, Švédové Abdellatif, Youssef, Mostaffa a Sedik. Právě tak to udělají další Švédové a Švédky, jakože to tam již delší dobu takto dělají, takže za nějakých třicet let ten problém zmizí sám. Nebude nikdo, kdo by ho chtěl řešit.

S. Brousil 22.9.2022 9:03

Smutná pravda.

F. Zrcek 21.9.2022 10:20

Autor mluví dobře, ale s faktickými chybami. Soudruzi z východu určitě nepodporují parazitické ilegály a dneska už ani socialistické experimenty. To, co se děje, padá čistě na hlavy woke soudruhů ze západu. Ale protože všude žije zhruba stejné procento soudných lidí, sílí na západě odpor proti socialismu a ilegálům. Švédsko si nabralo víc fanatických islamistů, mafiánů a teroristů než se dá vydržet ve jménu lásky a bratrství. Tihle ilegálové v průměru pracují se stejným nadšením, jako ostatní nepřizpůsobiví a setrvale vysávají státní rozpočet na úkor těch opravdu potřebných.Švédsko se ze státu s téměř nulovou zločinností stalo státem zločinem prolezlým.

Voliči reagují se zpožděním, ale nakonec volí odpůrce woků. Kdyby masivně zareagovali dřív, mohli to být velmi umírnění odpůrci, s kterými by šel vést dialog a neohrožovali by stávající řád. To už ale vrátit nejde, teď budou lidi volit ty nejhlasitější a nejradikálnější. Už nepůjde o dialog, ale o boj prezentovaný z jedné strany jako boj o přežití a z té druhé jako boj o ideály demokracie a socialismu, které se ti pokrokoví snaží mládeži vštěpovat už od dětství místo náboženství. Ve skutečnosti na obou stranách půjde především o moc a prachy.

A autor má pravdu, Švédsko je evropský kanárek. Itálie bude nejspíš následovat a Francie s Německem se otřesou. EU reálně ztrácí moc i legitimitu, ale může ještě chvíli přetrvávat jako prázdná slupka a zdroj obživy pro příživníky z moderního Kaiserhofu bez císaře.

J. Jurax 21.9.2022 20:14

Souhlas.

K. A. 21.9.2022 10:09

Díky autorovi za tento článek.

L. Šimon 21.9.2022 10:25

👍👍👍

P. Diviš 21.9.2022 9:41

"Levicové propagandě se povedlo vnutit svůj jazyk všem světovým médiím včetně pravicových."

Pak ovšem nejsou pravicová, pokud si to nechají vnutit.

J. Rybník 21.9.2022 9:45

Šebesto, vám ovšem stačí změnit nick a jste hned pravičák jak telefonní budka.

J. Jurax 21.9.2022 20:17

Nicméně má recht.

Zkuste to raději ad rem, ne ad hominem ...

P. Diviš 21.9.2022 20:36

"Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů". :-P

D. Hrubý 21.9.2022 9:05

Jo tak to se až divím, že to tu prošlo. Naprostý souhlas. Jen aby ten článek taky nebyl jen takový kanárek. O tom, jak propaganda ovládá a přebírá média se můžete přesvědčit. Seznam býval super. K diskusi stačilo mít účet na FB. Když jste šli do diskuse, automaticky jste počítali s tím, že vám ten FB prolezou. Na to já dlabu. Jiní si založili falešný účet... Mám ráno čas, než jdu hákovat. Za ty roky prakticky všechny diskuse začal ovládat Seznam. A začal požadovat telefonní číslo. Čistě hypoteticky nemám mobil. To je problém. Hele víte, co je to triangulace? Nebo jak fungovala aGPS? A proč máme tak hustou síť vysílačů? A proč jsou místa, kde signál prostě není - a nikdy nebude? Trochu konspirace na závěr. Těžíte krypto? 99,9% těžařů ví, že to počítá nějaký algoritmy. Abyste k jedné osobě( jakékoli) přiřadili správně údaje, na to potřebuje program algoritmy. Je na to potřeba brutální výkon a kdybyste ho soustředili na jedno místo, začalo by se řešit, co ten superpočítač počítá. Třeba meteorologický počítač. Jeden máme v ČR. Přišel na skoro sto mega a předpovědi dodnes nic moc. Tak dáte Seznamu svoje číslo. Má ho kde kdo. Na každou objednávku v e-shopu ho píšete. Nebo mail. Ten e-shop to číslo za úplatu prodá. Pak vám najednou někdo zavolá, že jste vyhrál postup do posledního kola soutěže... Myslí si někdo, že těžba je zisk zadarmo? I kryptoměny se vymyslely jen proto, aby se jisté transakce nedostaly pod dohled. Postupně se to dá i směnit. Ovšem i z mafiána se stane časem kontroverzní podnikatel a pak vážená občan s bezúhonnou minulostí a všechno jsou jen pomluvy. K tomu všemu potřebujete toho kanárka. A tam, kde kvete blbost, si vesele cvrliká.

Z. Lapil 21.9.2022 9:51

Něco o vysílačích aneb nenechte prchlivost cloumat svým majestátem.

Vysílačů je tolik ze čtyř důvodů.

1/ Pracují s velice krátkými vlnami (700 až (nejnověji) 3700Mhz), takže - pokud nejstě zrovna na poli - moc daleko nevidí.

2/ Jednotlivá anténa zvládne konečné množství hovorů - viz ještě před pár lety problémy na Silvestra, kdy si VŠICHNI volali nebo posílali SMS. Proto je třeba v husté zástavbě víc vysílačů, než by stačilo na "normální" pokrytí. Při festivalech, veletrzích a podobných davových akcích se síť posiluje vysílačí mobilními.

3/ Signál není všude, protože vysílač je drahý a nemá cenu pokrývat signálem údolí, kde jednou za rok projde lovec medvědů.

4/ Operátorů je víc než jeden, a každý "musí" mít svůj vysílač. Dnes už je to ale pravda jen velmi částečně, operátoři spolupracují, zejména od té doby, kdy "se" přišlo na to, jak z jedné antény účtovat hovory více operátorům.

O. Vašíček 21.9.2022 17:34

To už je dávno překonaná technologie. Běžný Google je schopen přiřadit majitele telefonu s uživatelem PC jen podle zvyklostí. Kde jsou "jeho" účty pohromadě (na IP), co se vyhledává, kde se pravidelně objeví stejný účet (na mobilu) se kterým PC (i bez účtu) v pracovní době. Jaké jsou tyto pravidelnosti. No a za chvíli zjistíte, že jste doma hledali opraváře na pračku a v práci si pustíte pracovní PC a opraváři jsou v reklamách (i bez přihlášení google účtem na tom PC). Nepotřebujete žádné sdílení telefonních čísel, žádné prodávání "tajných" informací. Vše už zvládne kvalitní algoritmus a vaše digitální stopa.

M. Hoblík 21.9.2022 8:52

Nechejme Švédy pečovat o Švédsko a všímejme si raději naší země, jak se řítí do ři..!!!

T. Hraj 21.9.2022 9:11

Nejde o Švédy (ti ať si opravdu dělají co uznají), jde o základní principy a jejich ne/fungování. Švédský příklad je v tomto velmi poučný. Proto je dobré si Švédů všímat (tj. např. psát takovéto články).

V. Chrastina 21.9.2022 12:02

Pan Hraj to vidí správně. R^!!V

J. Jurax 21.9.2022 20:21

Přesně.

A jinak, Hoblík je holt takový jednoduchý hoblík ...

P. Kubáč 21.9.2022 8:39

Nemyslím si že tento jednotný postup médií je něco nového.

Taky jsme zažili, že i velmi krotká prohlášení jako Charta 77, která nežádala více, než aby bolševický režim dodržoval smlouvy, které sám podepsal - vzbudila hysterickou reakci a agresivní odplatu.

D. Hrubý 21.9.2022 9:10

Postup není nový a stačí, protože lidská hloupost je nebetyčná. Stačí, aby Okamura řekl, že systém sociálních dávek je přebujelý a nadržuje jisté skupině a co následuje? Všichni vědí, že je to pravda, ale ozvat se bojí. Bojovníci za lež jsou slyšet víc. A mají podporu. i lidská povaha hraje svou roli, protože kdo je z podstaty svině, u toho se soudnosti nedovoláte.

O. M. 21.9.2022 9:27

Ten systém dávek "nadržuje" jisté skupině obyvatel, protože ta se ho naučila využívat (či spíše zneužívat). Ta druhá skupina oby atel se dělí na tři části - jedna nemá důvod ho využívat (a obvykle ani nemá nárok), druhá se stydí ho využívat, třetí ani netuší, že ho může využívat.

V. Chrastina 21.9.2022 12:10

Přesně tak, pane Hrubý. Lidská lhostejnost, až zbabělost napáchaly a dosud páchají víc škody než ti, co jsou z podstaty SVINĚ !!:-/

Z. Lapil 21.9.2022 10:08

O tom jsem taky přemýšlel, a vidím jeden rozdíl, snad podstatný. "Anticharta" byla činnost státu, woke všeho druhu jde "zdola". Nedovedu si udělat silný názor na to, co by se dělo, kdyby Charta 77 (a KAN, například) měli k dispozici Facebook.

Každopádně nejsem úplný pesimista. Nevěřím, že by někdy nějaká ideologie ovládla "lid planety" na 100%. Komunistické nadšení 48. roku vydrželo nějakých 10 - 15 let, než "se začalo" uvažovat na téma "Socialismus s lidskou tváří" a nositelé těchto nápadů byli potlačeni čistě silou - vážně pochybuju, že by podstatné množství lidí uznalo něco jako "přijely tanky, tak to mají pravdu). Stejně trvalo dalších několik let, než odpor dostal nějakou veřejně artikulovanou formulaci skrze Chartu 77 a i ten se dalších deset let jevil být zcela nepodstatným.

Jo, bude to trvat dlouho, nebude to pro "nás svobodomyslné" žádná radost a rozhodně to neskončí "uvedením do původního stavu", ale čistě technicky - státní i celospolečenské silou prosazované "jednotné ideologii" chybí zpětná vazba skrze svobodu slova, a bez zpětné vazby se dříve či později rozsype cokoliv.

J. Jurax 21.9.2022 20:27

Jo.

Jenže takovému sajuzu to k rozsypání trvalo cca 70 let.

J. Pokoutný 21.9.2022 8:12

R^

J. Rybník 21.9.2022 7:47

Dobře napsáno.

Také očekávám, kdy začne Moravec svolávat k "debatě" z minaretu.

K. Zangl 21.9.2022 7:50

Moravec poletí ze střechy jako všichni gayové podle vzoru z islámských zemí..