3.6.2020 | Svátek má TamaraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ŠVÉDSKO: Stíhají se penzisté, přijímají džihádistéŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 47, poslední: 25.3. 2019 6:24, přehled diskusí

Nejde jen o terorismus:
Autor: J. Vintr Datum: 24.3.2019 20:08

Co kdyby se ti, kteří si to už vyzkoušeli, rozhodli ve Švédsku (nebo i v jiné zamuslimené západní zemi) rozhodli vyhlásit muslimský stát, se vším všudy, s uřezáváním hlav a zotročováním žen? Myslíte, že by jim v tom někdo bránil?

Ve Švédsku vládne banda:
Autor: R. Neveselý Datum: 24.3.2019 11:44

ne nepodobná ne$$erům a jiným individuím prozodoickým. Ovšem slovo vládne je vlastně eufemismus, správně je řádí.

Pitomost! Teroristé změnili svět, neutrální být nelze.:
Autor: J. Kanioková Datum: 23.3.2019 21:04

Cyril Svoboda bez příkras o NATO, Rusku a Číně - https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pitomost-Teroriste-zmenili-svet-neutralni-byt-nelze-Cyril-Svoboda-bez-prikras-o-NATO-Rusku-a-Cine-573832

Teroristé změnili svět, neutrální být nelze.:
Autor: J. Kanioková Datum: 24.3.2019 10:18

Bojovníci Islámského státu se vrací do Švédska. A takto multikulturně obohatili Švédy... https://www.euportal.cz/Articles/20799-bojovnici-islamskeho-statu-se-vraci-do-svedska-a-takto-multikulturne-obohatili-svedy-.aspx

ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: J. Kanioková Datum: 23.3.2019 15:40

Švédský sociálně demokratický premiér Stefan Löfven nabídl pomoc Novému Zélandu po pátečním teroristickém útoku.

Otec oběti teroru Ebby Åkerlund švédskému premiérovi: „Vaše pomoc je urážkou, pochybuji, že to Nový Zéland chce“ - https://voiceofeurope.com/2019/03/terror-victim-ebba-akerlunds-dad-to-the-swedish-pm-your-help-is-an-insult-i-doubt-that-new-zealand-wants-it/ ..... Ebbin otec k Löfvenovi: Nejdřív začněte zametat před vlastními dveřmi - http://www.friatider.se/ebbas-pappa-till-l-fven-b-rja-sopa-framf-r-din-egen-d-rr-f-rst?fbclid=IwAR0uYLn5VPMRBX62SF6-pvvLyu_8w7F2-aTPtZcizSVEFTfYm1u3rwP_b8I

Orbán mluví proti „říši EU“ - https://voiceofeurope.com/2019/03/orban-speaks-against-the-eu-empire/ ... Lidé Evropy by měli „vidět a pochopit, že Evropa nebude mít svobodný život bez své křesťanské kultury“, řekl premiér Viktor Orban během státní oslavy výročí maďarské revoluce v roce 1848 před budapešťským Národním muzeem.- Pokud nebudeme chránit naši křesťanskou kulturu, ztratíme Evropu a Evropa již nebude patřit Evropanům,“ trval na svém Orban. Dodal, že křesťanství je stejně důležité pro svobodné Maďarsko a varoval, že „všichni bychom ztratili svobodu v liberálním impériu“.

"Kutilová: Do kamery nám brečely trýznitelky i výrobci min, média uvěřila divadlu džihádistek - https://video.info.cz/strunc/kutilova-do-kamery-nam-brecely-tryznitelky-i-vyrobci-min-media-uverila-divadlu-dzihadistek-40828.html

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: K. Janyška Datum: 23.3.2019 16:01

Jo ? Jakto ? Je to Zemanův vzor a ráj... Dzp.

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 23.3.2019 21:09

Jen, co do sociálného systému....

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: S. Netzer Datum: 23.3.2019 18:39

Nějaký odkaz na článek autora "Louis Covfefe" by nebyl?

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: V. Církva Datum: 23.3.2019 21:39

Máte z toho v srandu. Pravdou ale je, že jak Ebby Åkerlund tak ty Muslimy v Novém Zélandu vlastně zabili právě ti Löfvenové ale i Jacindy Ardern (nakonec rovněž komunistka - kdo jiný by mohl zůstat předsedkyní vlády - porodit parchanta = nemanželské dítě, a dál zůstat ve funkci). Ardernová po atentátu na mešity řekla: „Mnoho z těch, kteří byli střelbou zasaženi, jsou migranti či uprchlíci. Vybrali si Nový Zéland jako svůj nový domov." „Oni patří mezi nás."

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/novy-zaland-strelba-mesita-premierka-desitky-mrtvych-christchurch_1903150519_jgr

Myslím, že nic nepochopila z podstaty a příčin. Mohla třeba říct že je škoda každého života a vražda pro Křesťany či Budhisty neakceptovatelná. Ale jinak je všem jasné, že nikdo v civilizovaném světě nepotřebuje šířit náboženství podporující ve svých kořenech dnešní terorismus. Proč asi nestřílí nikdo v civilizovaném světě do Budhistů a oni do bělochů?

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: P. Sinclair Datum: 24.3.2019 10:15

Pominu-li pitomost věty stavějící proti sobě Buddhisty a bělochy, důvod, proč nestřílí nikdo v civilizovaném světě do Budhistů a oni do bělochů, je ten, že Buddhismus není náboženství, hysterická osobo.

Kdo staví proti sobě Buddhisty a bělochy ?:
Autor: J. Kanioková Datum: 24.3.2019 10:22

LOUIS COVFEFE?:
Autor: S. Netzer Datum: 24.3.2019 10:39

Re: LOUIS COVFEFE?:
Autor: V. Církva Datum: 24.3.2019 14:54

Pisoir

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: V. Církva Datum: 24.3.2019 14:52

Soudruzi v Číně skutečně tvrdí, že Budhismus není náboženství (bavil jsem se s nimi o tom), protože se jim to nehodí do krámu, soudruhu. Jinak ale: https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1bo%C5%BEenstv%C3%AD_ve_sv%C4%9Bt%C4%9B#Buddhismus

Samozřejmě můžeme filozofovat co náboženství je a co není, ale je to nepodstatné. Třeba že Islám není náboženství, protože je to skoro jediné náboženské učení které pěstuje agresivitu. A proto typický Budhista prakticky nikdy nevraždí v Evropě, USA, nebo Austrálii (kde je většina bělochů, proto jsem pro zjednodušení nepoužil tento termín, zatímco většina Budhistů běloši nejsou). A proto taky typický běloch nevraždí na Novém Zélandu Budhisty. Naopak kvůli Muslimům se ruší Vánoční trhy, a když už jsou, tak jsou kolem zátarasy, kvůli nim je Eifelovka chráněna a oni začaly teroristické ůtoky které jim začínají vracet.

Pokud někdo tento jednoduchý problém nechápe (nebo se tak tváří) a debilně se zaměřuje na prkotiny když je podstatný problém jinde, je to chudák!

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: J. Fridrich Datum: 24.3.2019 14:36

" ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze." - Ano, máte pravdu, zešílelo - a jaká to byla skvělá země..

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: J. Pleva Datum: 24.3.2019 16:30

To šílenství má také jméno "socialistická indoktrinace". Ta v té zemi už probíhá desítky let a ukazuje názorně, jak je netečnost a levicový kolektivismus nebezpečný. Dnešní Švéd považuje vše napravo od komunismu - včetně sociální demokracie, což je komunismus "light" - za nacismus. Individualismus a práva jednotlivce jsou mrtvé.

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: J. Vintr Datum: 24.3.2019 19:32

Švédsko nebyla nikdy skvělá země. Už hodně dlouho tam vládne socialismus, nepříliš vzdálený tomu nacionálnímu, který vládl v Třetí říši. Ne náhodou si dobře rozuměli.

Re: ŠVÉDSKO zešílelo, jinak to nazvat nelze.:
Autor: J. Fridrich Datum: 25.3.2019 6:24

Neznáte historii - já jsem neměl na mysli posledních cca 20-30 roků..

Základem:
Autor: J. Nový Datum: 23.3.2019 13:35

1. Boj proti terorismu a nenávisti

2. Ochrana zdraví a života

3. Ekologie

S těmito třemi základními body si vystačí každá společnost, která chce utahovat lidem šrouby, omezovat je na právech a svobodách.

Re: Základem:
Autor: J. Anděl Datum: 23.3.2019 20:02

Ona si pane každá společnost pro utahování šroubů vystačí s jakoukoliv ideou, jakýmkoliv bohem, jakoukoliv teorií spravedlnosti. To je takňák problém celé myšlenky "společnosti", "Lidu", "dělnictva a rolnictva". Samej "lid" či "společnost" a na lidi kašle. Respektive je žere.

Geniální:
Autor: J. Nový Datum: 23.3.2019 13:32

"podněcování nenávisti" je geniální paragraf, kterým můžete použít témeř na jakýkoliv příspěvek, vyjádření, názor. Samozřejmě na takové, které nevyhovují pravdoláskařům Tak genálná paragraf snad neměl ani bolševik. Nebo ano?

Geniální je na něm to, že byl vytvořen sice v demokracii, ale je účelově využíván jen "když se to hodí"

Samozřejmě i v našem trestním zákoníku je takový paragraf a další, který se zabývá "hanobením".

Ale slyšel jste někdy někdo o tom, že by tyto paragrafy byly využity proti autorům takových příspěvků směřujících vůči "populistickým" stranám a jejich voličům , rusákům, číňanům?

Já tedy o takovém případu nevím. A když si dotyčné paragrafy najdete, opravdu u nich nejsou žádné výjimky. To jsou opět ty "evropské hodnoty" v praxi :-(

:
Autor: J. Jurax Datum: 23.3.2019 16:48

Podněcovat k nenávisti a hanobit se nesmí, pokud nepodněcujete a nehanobíte tím správným, oficiálně podporovaným směrem.

Kupříkladu můžete si zcela popustit uzdu a drsně odsoudit nějaké mužské šovinistické prase a veřejně doporučit jeho kastraci. Ale nesmí to být muslim, jemuž takové chování korán přímo předpisuje, to už by bylo podněcování k nenávisti.

Re: Geniální:
Autor: P. Aron Datum: 23.3.2019 16:49

Máte naprostou pravdu. Bohužel.

Naprostý souhlas !:
Autor: J. Kanioková Datum: 24.3.2019 10:17

On se ten:
Autor: P. Lenc Datum: 23.3.2019 9:44

švédský korporátní socialismus chová jako každý korporátní socialismus.Jako fašismus.To, že zatím pouze zadržuje a vyslýchá nepohodlné občany je začátek.Holt Švédští socialisté postoupili do nejvyšší socialistické ligy.A tam pomalu ale jistě postupuje celá EU.

Re: On se ten:
Autor: M. Kosejk Datum: 23.3.2019 11:58

No... A nenapadlo vás, že v tom "korporátním fašismu" žijeme úplně všichni - a že ho hájí všichni naši politici (včetně Svobodných či Realistů)?!!

A hele? Jak by se někdo například mohl stát americkým prezidentem, kongresmanem či senátorem, pokud by ze ním nestály bohaté korporace a jedna ze dvou dominatních amerických politických stran? Musíš být miliardář jako Trump (nebo u nás Babiš), abys uspěl - a i tak se proti tobě korporátní fašisté postaví - a budou dělat vše pro to, aby se tě zbavili. A to ani nemluvím o tom, že jak Trump, tak Babiš stejně vždy byli součástí toho systému.

Re: On se ten:
Autor: P. Lenc Datum: 23.3.2019 13:53

Nenapadlo.Bylo by dobré, kdyby jste si ověřil co to je korporátní socialismus a kdo ho v minulém století provozoval a kdo se mu dnes v Evropě přinejmenším blíží.Nepleťte si "reálný" socialismus, to je fašismus jiného druhu.Proto se tito socialisté vzájemně nenáviděli.Mimochodem, EU má k tomu našlápnuto.

Re: On se ten:
Autor: M. Kosejk Datum: 23.3.2019 17:46

Takže korporátní fašismus vám nevadí? Vadí vám jen korporátní socialismus. :)

Ale hlavně si jen hrajete se slovíčky. Zkuste spíše přemýšlet nad podstatou: Proč největšími podporovateli politické korektonosti jsou korporace? Proč právě ty propagují všechny ty moderní ideologické multikulti-nesmysly? Myslíte, že šéfové korporací jsou ti nejcitlivější a nejaltruističtější lidé na světě?

Korporace jsou prostě všude propojené politikou a navzájem spolupracují na dnešní formě fašismu. Jde o naprostou symbiózu - politici hájí korporace a korporace pak hájí dotyčné politiky.

A korporace z toho mají zajištění maximalizace zisků a jistotu, že se bude mluvit jen o účelově vybraných menšinách a ne o tom, jak ty firmy fungují - a politici zase z toho mají sponzorské prachy a jistotu loajality od korporací.

Re: On se ten:
Autor: M. Prokop Datum: 23.3.2019 21:04

Fašismus prostě je či byl korporátní socialismus.

A není to jen v tom, že velké ekonomické korporace někoho podporují.

Mezi korporace jsou počítány i odbory a stát.

Re: On se ten:
Autor: M. Kosejk Datum: 23.3.2019 21:11

A fašismus = totalitární režim založený na propojení státu, byznysu a odborů. Takže celý západní svět je v rukou korporátních fašistů.

A to, že velké korporace jsou propojeny s naší politkou, to je velký problém. A "sranda" je, že mnohým taky vadí lokální oligarcha Babiš - ale globální oligarchismus si ještě chválí a říkají tomu "volný globání trh".

A proto je malý Klaus prý blbý, protože na vlivnou monopolní globání korporaci Facebook se prý nešahá - protože by to prý byl zásah do soukromé firmy. :))