25.6.2022 | Svátek má Ivan


ŠVÉDSKO: Státní pošta a předvolební kampaň

13.8.2018

Státní švédská pošta PostNord je už dnes vykřičený podnik ovládaný aktivisty. Popsal jsem dříve, jak moji zásilku aktivisté poslali zpět odesílateli po tom, co si nechali zaplatit jak dopravu, tak daně (Bezprávní stát aktivistů, NP, 9.7.2018). Žádné náhrady se nelze domoci ani přes policejní oznámení, ani od Justitieombudsmana JO, ani otevřeným dopisem premiérovi Löfvénovi, mlčení je nejjistější metoda, jak umlčet druhé.

Nejsou to jen dopisy, balíky a avíza, která se v poště ztrácejí. K celé řadě zásadních stížností na činnost státní pošty se v posledních dnech přidala další, související s blížícími se volbami. Zásilka strany Švédských demokratů (SD) s volebními materiály, vážící 225 kg, byla poštou vyzvednuta 26. července ve 14.36 hod. Přibližně o čtyři hodiny později dostává příjemce SD esemesku, že zásilka je na cestě a bude dodána před 16. hodinou den nato. Žádná zásilka ale doručena není.

SD Borlänge reklamovali okamžitě zásilku, ale po týdenním hledání ji PostNord stále nenachází. Zásilka má cenu 68 000 švédských korun (167 500 Kč – pozn. NP).

Z diskuse na alternativních stránkách Samnytt překládám:

PostNord a jistě i jiní dodavatelé pošty už dříve zaměstnávali doručovatele, kteří odpírali doručovat poštu představitelům Švédských demokratů (SD má okolo 25 % potenciálních voličů). Šlo o jednotlivé dodávky osobních zásilek.
Teď se zřejmě rozvíjí toto antidemokratické počínání dále a nechávají „zmizet“ celé náklady materiálů SD. Pravděpodobně v tom mají prsty organizace jako Mladá levice, s tichou podporou švédské komunistické strany V a jim podobných, část „nově příchozích“, kteří dostali státem vytvořené pracovní pseudo-příležitosti. Možná tím chtějí chránit avizovaný přísun příbuzných.
V těchto volbách uvidí švédský lid, jak se odehrávají volby v zemích, odkud migranti přicházejí.
Zatím nejsou najímáni vrazi jako v jistých zemích, aby odstranili z cesty politické protivníky, ale s ohledem na druh importované kultury není nepravděpodobné, že k tomu může dojít i zde.
Podle minulého premiéra Reinfeldta měla tato „kultura“ být švédskou „investicí do budoucnosti“. Kéž by bylo Švédsko a švédský lid ochráněn před touto budoucností!
Jedinou možností, jak se vyhnout této budoucnosti, je podporovat SD.

Poměry v tomto státním podniku již klesly na úroveň, že se smí beztrestně rozkrádat, lhát a podvádět a přenechávat volné pole aktivistům, kteří bez rozhodnutí parlamentu určují, co se bude dopravovat a co se bude bojkotovat, dle vlastní libovůle.

Teď můžeme čekat na další akce státních aktivistů např. u státních drah, kde z ideologických důvodů začnou vylučovat z dopravy všechny, kdo pijí alkohol nebo nejsou vegetariáni, mají rádi sladké nebo sympatizují s „nesprávnou“ politickou stranou nebo...

ŠvédskoPronájem prostor k podnikání
Pronájem prostor k podnikání

Jiráskovo náměstí, Ostrava - Moravská Ostrava
15 900 Kč/měsíc