3.12.2020 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

ŠVÉDSKO: Až do hořkého konce (5)

Peter Springare, policista, vystoupil nebojácně s kritikou poměrů v policii. Říká ve své nově vydané knize „Peter Springare, policista“, že důležitým faktorem pro nástup na kriminální dráhu je chybějící pocit sounáležitosti a nebýt viděn, pocit vlastní nedostatečnosti či neschopnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vosicky 20.2.2020 2:10

Navzdory vsemu vasemu usili, jste mne nepresvedcil. Skandinavie stale zustava nejpoctivejsim uzemim na teto zemekouli. Proto se tam take tak snadno podnika. Na nic nejsou zapotrebi smlouvy a podpisy a pravnici a svedci. Staci cestne slovo a jdem na to. Slysel jste uz o tech experimentech s penezenkami s $200 v kazde, ktere tam reporteri rozhazovali ?? Vsechny se jim vzdy vratily !

T. Kohout 20.2.2020 2:27

Inu, různí lidé slyší různé věci. Já zase "slyšel", že před sexem si máte nechat vystavit potvrzení (nejlépe před úřadem a svědky), že druhá strana to dobrovolně chce. Pravda, či fake? Potvrzení nejlépe updatovat každý týden.

V. Loula 20.2.2020 7:58

To jste slyšel pouze část. Před sexem si musíte nechat vystavit notářem ověřený souhlas obou partnerů, kde je uvedeno kdo, kdy, jak dlouho a kde bude tento sex provozovat. A policie určí soudního znalce, který bude na místě kontrolovat, zda partneři dodržují dohodnutá pravidla, pořídí z toho fotodokumentaci, která bude součástí závěrečného protokolu, že sex proběhl a jak. Tento protokol oba partneři dostávají do vlastních rukou a dále je archivován na policii pro případ pozdější reklamace nebo obvinění.

Pokud v průběhu sexu některý z partnerů poruší pravidla, zejména pokud bude sex provozovat jinak, než bylo předem domluveno, případně přetáhne dohodnutý čas, tak dozorující orgán zakroí, sex z moci úřední přeruší, případně jej sám dokončí v rámci dohodnutých pravidel.

T. Hraj 20.2.2020 9:10

To je ovšem jen mezistupeň. Ve vyspělé společnosti už nikdo nebude muset podstupovat riziko (psychologické, zdravotní, právní etc.) sex provozovat osobně. Najme si na to školeného a certifikovaného profesionála(-ku, -ko, -@#), který ponese veškerou právní odpovědnost. Ten(-ta, -to, -@#) ostatně sex zpravidla nebude provozovat s partnerkou(-em, -@#), ale se profesionálem(-kou,-@#), zastupujícím druhou stranu. Jednotlivé smlouvy nebude třeba podepisovat. Vše obvykle poběží podle standardních rámcových smluv mezi agenturami zaměstnávajícími profesionály(-ky, -@#).

Je zřejmé, že pro zajištění dostatečného množství takovéto kvalifikované síly, bude třeba otevřít nové humanitní studijní obory a podobory a vytvořit eurofondy na podporu sexuální sociální spravedlnosti.

V. Pavelka 20.2.2020 10:44

Vše v duchu euroliberaslismu,Svoboda ,Právo ,Svoboda,Právo,bez odpovědnosti...

R. Langer 20.2.2020 5:40

Tak vtip dne bychom dnes už měli. :-D

R. Tichý 20.2.2020 6:53

A to obchodujete i s novoSvedy?

J. Fridrich 20.2.2020 7:32

Píšete pane Vosicky - " Navzdory vsemu vasemu usili, jste mne nepresvedcil." Pan Pleva popisuje ten vývoj - neblahý vývoj ve Švédsku ( víme že i v jiných evropských zemích..), který on osobně cca přes 5O roků prožívá v této kdysi skvělé zemi..

Jistě vás - a podobné nemíní přesvědčovat...

J. Pleva 20.2.2020 11:42

Pane Vosický, asi mluvíte o něčem jiném, než o čem já píšu. Mezi lidmi stále ještě převládá poctivost vůči sobě navzájem, v obchodě mi za 50 let nevrátili špatně (toto ale ztrácí výpovědní sílu, když se většinou platí kartou). Ani daňový úřad mě neobere o víc, než na co má nárok podle rozhodnutí parlamentu. Ale co je to platné, když STÁT vás obere o většinu stále méně vám vrací, na co máte nárok. Jinak vaše tvrzení, že "na nic nejsou zapotřebí smlouvy a podpisy a pravnící a svědci" je silně přehnané a čím dál méně pravdivé. Mé hlavní téma je popis státu, který je zkorumpovaný, právní systém prohnilý, socialisticky zdevastovaný a směřující k bezduché totalitě.

J. Kanioková 20.2.2020 15:56

Bože, to jste napsal kravininum !

Peter Springare - http://jdem.cz/ffv2t4

Nyheter Idag - https://www.facebook.com/nyheteridag/

PeterSweden - https://twitter.com/PeterSweden7

Örebropartiet - https://www.facebook.com/orebropartiet/