Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

STÍŽNOST: Když žáci v Británii nenávidí… Británii

Škola, kde učím humanitní předměty, je velká škola na jihu Anglie a zaměřuje se na žáky z chudých rodin. Většina z nich jsou muslimové.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VC

V západní Evropě, si přestali vážit sami sebe, a rozdávali občanství jako Američani žvýkačky. Toto jsou důsledky.

Inu liberalismus když se zevšeobecní do celého světa a stane se universalismem.

Mimochodem, nedávno opět rozebírali, zda mělo Československo bojovat proti Hitlerovi v roce 1938. Nikdo ale neřekne že s 30 procenty neloajálních Němců poplatných Hitlerovi možná nebylo jak bojovat. Už bylo dobojováno.

Pro nacismty byla smrt konečnou kapitolou, pokud islám alespoň v hlavě jeho následovníků smrtí nekončí, nebude to s loajalitou větší problém?

0 0
možnosti
PD

30% Němců byl problém, ale ten největší průser byl, že bychom byli za "kazišuky" toho skvěle dojednaného míru. Poláci po nás na tom byli lépe, těm sice nikdo moc nepomohl proti Němcům a sovětům, ale byli jasně napadenou stranou, jako teď Ukrajina.

0 0
možnosti
RV

A jakéže to jsou ty západní hodnoty? Myslí se tím ty před 50 lety, nebo ty současné, které jsou s těmi předchozími v rozporu?

0 0
možnosti
MK

Když jsme před rokem 1989 dávali najevo sympatie se západem, končilo to tvrdou perzekucí. Tihle lidé jsou sice hloupí, ale stát je neperzekuuje - a v tom se ukazuje výhoda západu. Když jich nebude tolik, aby rozbili systém, nic tak strašného se neděje. Můj táta říkával, že dokud je přesvědčených komunistů ve státě míň, než choromyslných (bláznů), není to tak zlé.

0 0
možnosti
RL

No, takže hrdý Albion je již také pokořen. :-(

0 0
možnosti
RM

* mnoho chlapců má šokující názor na ženy * ---paradoxně byly to právě ženy, které je tak vřele vítaly... jojo, život je jeden velký paradox. 8-o

0 0
možnosti
Foto

Jo, vítaly je ženy, kterými pohrdají, Queer blbouni, které zhazují ze strech či zavírají do šatlavy a zelení, jejichž agenda je jim u (_!_)

0 0
možnosti
JJ

J34u64r91a 63J86u64r58a82x

25. 4. 2024 1:10

No, tomu se říká kapitulace nebo podvolení.

My máme migrační pakt, takže pokud jej včas prakticky neodmítneme, během jedné dvou generací se můžeme dočkat stejných konců.

A pak že Alláh není veliký - vždyť účinně zatemnil nevěřícím rozum a tudíž oni sami pracují na své islamizaci.

0 0
možnosti
JN

Co jsou ty Evropské hodnoty? Už mívám pocit, že jsou zvrhlejší než ty islámské. Rozhodně bych nebyl ochoten za ně bojovat. Bude vůbec někdo za ně ochoten bojovat? Možná z gauče, takových evropsky hodnotných lidí je dost.

0 0
možnosti
RL

No, asi tolik, kolik chciválků odjelo na Ukrajinskou frontu. ;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz