Diskuse
SLOVENSKO: Nepochopitelný krok
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P97e79t58r 72B29r65e72c15í24k
Pravda. Jako Ruská raketa v Polsku, jao zbouraný dům, kde pravdu řekl jen Arestovič. A TOHLE jsou záběry z mobilů, jak to letí protiletadlová raketa. čistě "náhodou" bylo krátc epřed jednáním. A zasažená - plná ?? nemocnice s dvéma oběťmi
https://www.novarepublika.cz/2024/07/ukrajinska-pv...
J33i30ř37í 90P20r96i70k26n95e89r
Ono je to asi jinak, než líčí pan Pánek. Na ukrajině se odehrává bitva mezi kolektivním západem a ruskou federací a to od roku 2014 rukama Ukrajinců.
J15a31n 70Č50e23r77n25ý
Pánek jistě vystril. Buču, kde má svůj elaborát ? Da ho sem
J44a49n 48Č20e47r56n92ý
Vy jste ten útok vyšetřil? To je fofr. Nejdřív byly fotografie poničeného rohu staré budovy a počet obětí cca 1 dítě a 1 dospělý a na hlavním budově nemocnice byla někde vymlácena okna .
Údajná ruska raketa ch-101 má hlavici 400 a to je jiné kafe. To by ta hlavní budova cca 15 patrová jistě lehla.
V minulosti byla napadány porodnice , ale ukázalo se že byly vyklizené nebo.obsazene vojáky. Banderovci často umísťují dovnitř obytných bloků dělostřelecké baterie.O tom banderovská špína nepíše
P57e76t62r 32B54r60e29c31í96k
J70a87r48o74s57l49a76v 24M18a85k54o88v85e83c
Zásah nemocnice je jistě tragédie a určitě nebýt války tak by se asi nestal. Ale může mi někdo vysvětlit proč by Rusové měli speciálně a záměrně do nemocnice střílet ? To že to vyvolá negativní PR a válku to nijak nepomůže vyhrát musí být jasné i každému pologramotnému ruském mužíkovi . Spíš než na záměr, který se všichni propagandisté snaží Rusku přišít, bych sázel na ruský šlendrián nebo odchýlení střely ukrajinskou PVO při pokusu o její sestřel. Ano když je válka takové věci se občas stanou. Američané také zbytečně úplně na konci války vybombardovali v Praze místo hlavního nádraží sousední Vinohrady...
P90e36t26r 34B85r73e43c43í42k
Tohle je druhý pohled: https://www.novarepublika.cz/2024/07/ukrajinska-pv...
L43u48i71s 44Z70í82d34e32k
Kde jste byl, hloupý Pánku, když americké mírové bomby zavraždily v Bělehradě 82 srbských dětí při opakovaných, cílených náletech ? O těch stovkách tisíců v Iráku nemluvě !
V34l23a17d37i94m73í90r 70P70o41v83o70l31n72ý
Pane Pánku, naše sněmovna zase odmítla návrh ANO na usnesení o odsouzení atentátu na slovenského premiéra Fica. Podle vaší logiky to tedy znamená, že sněmovna s atentátem souhlasí. No řekněte, nemáme zavrženíhodnou sněmovnu a neměli by s ní všichni přerušit kontakty?
J38a94n 79Š23e39b35e36k
Autor je středočeský krajský zastupitel za ODS více netřeba dodávat.
M61i31r64o72s75l29a94v 61M35u63c25h41a
Pánek zase žvaní. Když on taky nic jiného neumí. Nejhorší jsou ti, kteří mají ve všem jasno, pochyby se nepřipouští.
R58o72m21a70n 13G10r40a41m86b54l19i93č87k80a
Fanatický pozér a aktivista Pánek opět splácal demagogický pamflet. Za prvé, není nijak prokázáno, že Rusové ten špitál zničili cíleně. Mnohem pravděpodobnější je, že jde o collateral damage při snaze zničit v Kyjevě provozy vyrábějící vojenský materiál. (Pro zdejší málo chápavé aktivisty: nijak to neospravedlňuji, nicméně je tam horká válka, jejíž pokračování si již dva roky přejí ti samí, kdo podobné válečné hrůzy odsuzují)
Za druhé: ať mi Pánek řekne, jaký efekt mají podobné proklamace o jaké se snažila slovenská opozice. Troufám si tvrdit, že nulový. Jde opět jen o pózu, kterou si aktivisté čas od času leští svoje egá, nic víc. Kdyby chtěli podobným hrůzám zamezit, museli by se aktivně snažit válku zastavit. Zatím dělají vše naopak 

A82l88e42š 81P92a39k87o58s19t98a
Jistě budete, Grambličko, schopen ukázat, nejlépe na letecké mapě, kde se v Kijevě - poblíž té zničené nemocnice - ty vámi zmíněné vojenské provozy nacházejí. Při možnostech přesného navádění, jaké dnešní útočné zbraně nepochybně mají, nelze "odchylku" v řádu kilometrů považovat za náhodnou či nechtěnou. Nebo snad chcete naznačit, že se Ukrajinci v Kijevě chovají stejně jako Filištíni v Gaze a ukrývají své vojenské objekty mezi civilisty, potažmo dětmi?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz