11.12.2023 | Svátek má Dana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
gh 7.8.2008 21:24

"Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

-jinými slovy Solženicin  konstatuje že ho zlikvidovali Židi - což opět dokazuje jeden zásadní fakt - že totiž Židé byli ještě mocnější než báťuška Stalin s jeho rukami od krve desítek milionů zavražděných a umučených (neboli celý ten bolševismus byl židovská záležitost a židovský projekt  od začátku do konce)- takže - proč tedy Židé nenechali Stalina zavraždit ve 30.letech když vraždil ostatní?? že by se jim takovýto Stalin zotročující celý Východ a provádějící genocidy hodil a byl zlikvidován teprve poté co se pokusil obrátit proti těm kdo v SSSR drželi skutečnou moc ...??

AndyO 7.8.2008 21:35

Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

a navíc zabili Anežku Hrůzovou.

Kobylka Lajda 7.8.2008 21:43

Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

V Rusku se těžko prokazuje etnický původ, když je to mišuňk mezi Tataříny, Mongoly, židy, Avary,  severskými i jižními národy, Kavkazany atd.atd. - Rus se rozplemeňoval všude. Stručně lze konstatovat, že jsou to Asiaté - a nezatahuj do toho jen židy. V ruském prostředí vše degenerovalo, a proto ty výsledky. Bolševismus nebyl zdaleko židovská záležitost, to je jen otřepané klišé protižidovsky naladěných diskutérů.Rv(Y)

X 7.8.2008 23:11

Re: Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

Vláda v Rusku 1917-1926 Vezmeme-li v úvahu 538 nejvýše postavených osob v porevolučním Rusku, jsou to 1 Čech, 1 Maďar, 2 Gruzíni, 3 Poláci, 3 Finové, 10 Arménů, 11 Němců, 31 Rusů, 34 Lotyšů a 442 Židů (82%), přičemž v celé Ruské říši žily pouze 4 miliony Židů, hlavně na Ukrajině, Bělorusku a východním Polsku (slovo Žid v ruštině označovalo židovskou národnost).

PRVNÍ RADA LIDOVÝCH KOMISAŘŮ

Předseda: Uljanov (Lenin) – Rus (ale Žid podle rabínských zákonů, protože matka, jménem Blank, byla Židovka). Komisař zahraničních věcí: Čičerin – Rus ze staré ruské šlechty, oženil se s Židovkou, po matce byl Žid. Komisař otázek národnostních: Džugašvili (Stalin). Započítán jako Gruzínec, ačkoliv podle některých zdrojů byl poloviční Žid z Kavkazu. Předseda nejvyšší hospodářské rady: Lurje (Larin) – Žid. Komisař pro obnovu: Šlichter – Žid. Komisař zemědělství: Protian – Armén. Komisař státní kontroly: Lander – Žid. Komisař armády a námořnictví: Bronstein (Trocký) – Žid. Komisař státních pozemků: Kaufman – Žid. Komisař veřejných prací: Schmit – Žid. Komisař zásobování: E. Lilina (Knigisen) – Židovka.

Komisař lidové osvěty: Lunačarskyj – započítán jako Rus, ve skutečnosti Žid ženatý s židovkou Rosenfeld. Komisař náboženství: Spitzberg – Žid. Lidový komisař: Apfelbaum (Zinověv) – Žid. Komisař veřejné hygieny: Anwelt – Žid. Komisař pro tisk: Koren (Volodarskij) – Žid. Komisař financí: Gukovskij – Žid. Komisař pro volby: Radomyslskij (Urickij) – Žid. Komisař justice: Steinberg – Žid. Komisař pro evakuace: Fenigstein – Žid. Asistent komisaře: Ravič – Žid. Asistent komisaře: Zaslavskij – Žid.  Ale jinak máte nesporně pravdu, stejně jako Kopretina.;-)

AndyO 7.8.2008 23:14

Re: Re: Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

tak, Urválku, co ty - Žid nebo Rus? :-P

Kobylka Lajda 8.8.2008 18:31

Re: Re: Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

Být žid není nic samo o sobě proti lidskosti. Ani se nedivím tomu, že tolik židů se přidalo na stranu revoluce, snad si slibovali opravdu lepší život - v Rusku byly časté pogromy, horší než kde jinde. Ale pozor - tito židé byli odchování ruským asiatským prostředím, kde krutost je průvodcem i běžných všedních dnů a událostí.  Toto prostředí deformuje strašně lidské bytosti a bolševická revoluce brnkla na ty nejstrašnější lidské pudy. Já osobně žida podle vzezření nepoznám, proto zastoupení v Radě komusařů nepřikládám důležitost, byli to osoby odchované ruským prostředím, mnohé se za židy nepovažovali, jen šťourové se zabývají zjišťováním původu. Pro mne to byli bolševici, kteří většinou nesli ruská jména. Pak se sami  stali antisemity. Teorie o židobolševickém spiknutí se mi nepozdává. Píšete, že židů bylo v Rusku jen malé procento - ale napomahačů bolševiků, těch všedních, malých vrahů, bachařů, úředníků s razítky a nagany atd.atd. - bylo nesrovnatelně více. Všechny ty "revoluční" funkce by sami židé nemohli obsadit - kdo byli tedy ti netvoři? To byli Rusové, hlavně Mozgáli, kteří navíc ještě rusifikovali atd.atd. Jen mrkněte na výsledky této činnosti. Po 80 letech některé národy ztratily identitu!! To by čekalo i nás.

kopretina 7.8.2008 23:02

Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

Bolševici byli velcí antisemité, bolševici podporovali arabské státy proti Izraeli. Bolševici Izrael nenáviděli a dodnes nenávidí. Stalin mnoho Židů zamordoval. Bolševismus nebyl židovskou záležitostí, to je otřepané kliše antisemitů.

AndyO 7.8.2008 23:09

Re: Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

nu, popravdě mezi prvními komunisty bylo židů dost a dost. Jaké měli ve skutečnosti přání, co se týkalo společenského řádu? To ukázali ve chvíli, kdy mohli udělat to, co chtěli- kibucy, demokracie, funkční spravedlivý řád. A v SSSR zbyl jen ten bolševismus plný krve, jinak to Rusové a další ( ale hlavně Rusové)neuměli.

Finrod Felagund 7.8.2008 23:12

Re: Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

Můžete mi napsat na finrod.felagund(zavináč)epost.no? Rád bych s Vámi probral soukromě ty Sudety. Díky :-)

kopretina 8.8.2008 15:02

Re: Re: Re: "Bůh mu přikázal – pravděpodobně rukou člověka – aby opustil svou tělesnou schránku."

Ok, ráda Vám napíšu.

Michal 7.8.2008 21:07

TA JEJICH FALEŠNÁ VYVOLENOST MARNÁ NADĚJE ZAVŠIVENÉHO SRABU

JE DĚSIVÁ, NENÍ Solženicynovou vinou, že se z toho nedokázal vysmeknout...lžicar ho měl vždy nějak na háku

přesto je mocný a velký, socialismus odhaluje i dnešní český, paroubci se nemohou jen tak šklebit davům zmáknutým nějakou jeho  najatou marketingovou firmou prodávající špatné a zbytečné....

Finrod Felagund 7.8.2008 19:01

Zajímalo by mě, co na to Rusové

když jsem v muzeu v Murmansku, kde měli jakýsi norský zajatecký tábor pro vojáky Rudé armády položil dotaz, zdali tam nemají také vystavený Gulag, paní mi začala vysvětlovat, že Gulag je nesmysl, co si Solženicyn vymyslel.. co tak vím, tyhle názory nejsou v Rusku úplně ojedinělé. Zajímalo by mě, co si mysleli, když mu na pohřeb přišel Putin...

Patrik 7.8.2008 19:13

Re: Zajímalo by mě, co na to Rusové

To je stejné jako když tady vyprávíš pohádky,že sudetáci byli hodní a zlí Češi byli na ně zlí.Raději si vyper bílé ponožky.

marie 7.8.2008 20:04

Re: Re: Zajímalo by mě, co na to Rusové

a nebo když vyprávíš, že tady byly, za tzv. sociaalizmu, koncentrační tábory a tresty smrti a lidi, kteří chtěli odejít z totaůitního Československa do svobodného světa a byli na hranicích přistiženi pohraniční stráží, tak byli tou pohraniční stráží - zastřeleni..

Vodička- sapér 7.8.2008 21:22

Re: Re: Zajímalo by mě, co na to Rusové

Ivan Nový 7.8.2008 17:11

A u nás

bylo dosud zdokumentováno přes 400 komunistických lágrů. Děsivé.

Kobylka Lajda 7.8.2008 20:30

Re: A u nás

To bude silně podhodnocený údaj, byly různé druhy, přestupní stanice, kamenná vězení, pustiny, kde si lágry stavěli vězni sami, bývalá carská vězení a katorgy atd.atd. Já viděla mapu SSSR, ale to byla samá tečka - musím si to ověřit. Myslím, že těch gulagů bylo víc!

Barry Goldwater 7.8.2008 20:37

Re: Re: A u nás

Lajdo, nasadit si brejle. Ivan Nový mluví o ČR. V Rusku těch gulagů opravdu bylo víc.

Kobylka Lajda 7.8.2008 21:36

Re: Re: Re: A u nás

Upřímně se omlouvám, jsem dost roztěkaná, mám dnes mnoho dostihů!:-P;-D;-D Cvikry nepotřebuji, mám zrak jako ostříž!;-D;-D;-D

Barry Goldwater 7.8.2008 21:54

Re: Re: Re: Re: A u nás

To buďte ráda. Mě se můj špatný zrak hrozně natrápí. Byly doby, kdy jsem ve velké dálce viděl hezkou holku, a hned jsem měl erekci. Dneska, darmo mluvit. Ty oči jsou hroznej prevít.

Vodička-sapér 7.8.2008 22:36

Re: Re: Re: Re: Re: A u nás

 Barry,  ono  se říká,  dokonce to  má  s koňmi  určitou  souvislost: " Dobrý hřebec,  ke  stáří  oslepne". To   bude,  pravděpodobně,  i  Váš  případ.

Kobylka Lajda 8.8.2008 14:34

Re: Re: Re: Re: Re: A u nás

Nezoufat - zrak neslouží, erekce zůstává!  Ti, kteří ji nemají, blábolí z pocitu mindráků na diskusích!!;-D;-D;-D;-D

Barry Goldwater 7.8.2008 14:25

Co si z Gulagu pamatuji,

je vzkaz západním užitečným idealistům, snících o socializmu a  Rusku: Vy uvěříte teprve tehdy, až při ranním nástupu uslyšíte povel "ruky nazad".

Ať už si to přál nebo ne, jeho dílo, spolu s díly dalších Rusů (Amarlik, Bukovskij) nadělalo do obrazu Ruska pořádné díry a mnoha zoufalým lidem, žijících v komunistickém ráji dodalo naději, že jednou bude líp.

Marat 7.8.2008 12:48

I češi by potřebovali nějakého Solženicyna.Jenže by asi dlouho nežil.

Kdyby nějaký takový Solženicyn vyrostl v ČR a napsal by o českých věznicích a lágrech,tak by asi dlouho nežil.Vlastenci by na něj organisovali štvanici a to ještě horlivějí,jak komunisté.

To je přece příšerné jak nadělal do svého hnízda.O své zemi má psát jen a jen chválu a to špatné zamlčet,pokud to špatné nejde podstrčit jiným a co se podstrčí jíným tak to pořádně nafouknout..Že vlastenci?

Poklop 7.8.2008 13:04

Re: I češi by potřebovali nějakého Solženicyna.Jenže by asi dlouho nežil.

hele ty nácku,Nikdo netvrdí ,že je všechno v pořádku,že tady nemáme bordel,ale takovému hajzlovi do toho nic není.Běž zase hajlovat k Posseltovi a vem si čepici na tvou holou hlavu.Je tam horko.

motovidlo 7.8.2008 14:32

Re: Re: I češi by potřebovali nějakého Solženicyna.Jenže by asi dlouho nežil.

Nechte si ty blbé nadávky a ještě blbější doporučení.

Poklop 7.8.2008 14:42

Re: Re: Re: I češi by potřebovali nějakého Solženicyna.Jenže by asi dlouho nežil.

Že je to nácek?tO je nadávka?On nácek je !

www racek 7.8.2008 14:22

Re: I češi by potřebovali nějakého Solženicyna.Jenže by asi dlouho nežil.

vo českejch lágrech toho vyšlo tolik a filmů a seriálů ... a že by byla honba na stránského nebo beneše atd ... nějak jsem si nevšiml.

Poklop 7.8.2008 14:41

Re: Re: I češi by potřebovali nějakého Solženicyna.Jenže by asi dlouho nežil.

Ten je přímo posedlý nenávistí k Čechům.

brána 7.8.2008 14:49

Re: I češi by potřebovali nějakého Solženicyna.Jenže by asi dlouho nežil.

Potřebují Češi reemigranta, který roztrpčen západní liberání demokracií očekává od milované otčiny kulturní obrození. Asi tak obdobně jako Rusové.