20.9.2021 | Svátek má Oleg


Diskuse k článku

RUSKO: Putin na rovinu

Minulý čtvrtek přednesl prezident Vladimir Vladimirovič Putin u příležitosti dne ruské ústavy tradiční projev hlavy státu. Jako vždy ho poslouchali členové Státní dumy i Rady federace. Letos Putin s projevem vystoupil už podesáté. Tentokrát trval více než hodinu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 28.12.2013 16:45

Re: Zemánkovic rudá, bolševická kavalérie, maskující se

To si nemyslím. Jistěže, nebýt multikulti politkorektníkem je velké plus, nicméně být komunistou je velké převeliké mínus, takže negativa převládají nad pozitivy. A nemyslím si, že by pan Křivan souzněl s textem pana Zemánka. Pan Křivan není komunista. Zemánek je ze stejného těsta jako Bartoš, Hájek, Semín, Bátora, Kretschmer...lidi vydávající se za "konzervativce", ale ve skutečnosti jsou to obyčejní nacibolševici...

J. Kostelanský 28.12.2013 16:44

Re: Zaujímavý článok

Som rád za praktickú ukážku stádovitosti 80%-nej populácie. :-)

Možno ste si to nevšimol, ale komunisti a ich ideológia sa za 25 rokov presťahovali z Moskvy do Bruselu: Barroso, Asthonová, Schultz, Rompuy, členovia Európskej komisie - jeden väčší komunista či maoista ako druhý. Hovoria vám tie mená a ich minulosť niečo?

Putin nebol komunistický káder. Bol členom tajnej služby a tá existuje v KAŽDOM štáte. Videli ste niekedy nejakého bruselského politika, aby sa verejne prežehnal? Putin a Medvedev to robia pravidelne.

S. Netzer 28.12.2013 16:43

Re: Myslite?

Divila byste se, kolik takových "konzervativců" v celé Evropě je.

S. Netzer 28.12.2013 16:40

Re: Zemánkovic rudá, bolševická kavalérie, maskující se

Jen abyste nejásala předčasně, Kopretino. Ex komsomolec Zemánek není "multikutipolitkorektník"! To je přece velké plus!

Jsem si dokonce jistá, že i rasista, filosemita a homofob Křivan (jaká ideová mezaliance :-)))) by se s Zemánkovým textem mohl identifikovat.

H. Lukešová 28.12.2013 16:39

Re: Myslite?

Teď se pan Zemánek vydává za "konzervativce", ale s konzervativismem má pramálo společného. Za "konzervativce" se vydávají i Adam B.Bartoš, Petr Hájek a lidé z okruhu EUportalu či Freeglobe, na takové "konzervativce" doopravdy může být Česko "hrdé".

Z. Sohorova 28.12.2013 16:36

Re: Myslite?

Ano souhlas

Z. Sohorova 28.12.2013 16:35

Ladislave Filipiči Zemanku:

To Vam stejne nepomuze Putin ani nevi ze nekde v CR je bolsevik jmenem Zemanek co peje ody na komunisty:)

H. Lukešová 28.12.2013 16:33

Re: Myslite?

Autor by si mohl popět Pochod Rudých námořníků. Je to na stejné úrovni. Bolševik zůstane bolševikem, jako nácek zůstává náckem...

S. Netzer 28.12.2013 16:32

Co?

H. Lukešová 28.12.2013 16:32

Re: Nu což si nezapět Pochod Rudých námořníků.

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/lidove-pisne/pochod-rudych-namorniku-56402

Z. Sohorova 28.12.2013 16:32

Myslite?

H. Lukešová 28.12.2013 16:31

Nu což si nezapět Pochod Rudých námořníků.

1) Tmy vláda je svržena,zář rudá zalila,povodeň dělnických mas,jen dál rudí námořníci,přiložte pušky k líci,ať zahřmí revoluce hlas. 2) Hali hola, od lodi k lodi od fabriky k fabrice jdem,a s dělníky ruku v ruce prapory revoluce po celé zemi rozvinem.

3) Hali hola, od lodi k lodi od fabriky k fabrice jdem, a s dělníky ruku v ruce prapory revoluce po celé zemi rozvinem.4) Jdem kladiva se srpy žhavená hvězdami roznésti dále do světa.Tmam pěst rudých námořníků, hlas nových průkopníků,tyranů vládu rozmetá.

5) Hali hola, od lodi k lodi od fabriky k fabrice jdem,a s dělníky ruku v ruce prapory revoluce po celé zemi rozvinem. 6)Hali hola, od lodi k lodi od fabriky k fabrice jdem,a s dělníky ruku v ruce prapory revolucepo celé zemi rozvinem.7)Pak ve vlnách západu zvedne se k odboji tisíce Potěmkinů. A dělníci s námořníky, rolníci s průkopníky, zardousí vládu zločinů.

8) Hali hola, od lodi k lodi od fabriky k fabrice jdem,

a s dělníky ruku v ruce prapory revoluce po celé zemi rozvinem Hali hola, od lodi k lodi od fabriky k fabrice jdem,a s dělníky ruku v ruceprapory revoluce po celé zemi rozvinem.

S. Netzer 28.12.2013 16:28

Hrůza, děs!

"Učitelky a učitelé mateřských a základních škol v Evropské unii po schválení budou muset učit děti sexuálním úchylnostem od jejich 5 let věku! Tím se vyrobí celá generace dětí Sodomy! Strašně satanské." (http://gloria.tv/?media=536621). :-))))

Milý pane, pokud takovým báchorkám věříte, tak jste politováníhodný blb.

Kde je na http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?type=REPORT&reference=A7-2013-0426&language=EN řeč o "povinné masturbaci pětiletých dětí, nařízenou EU", prosím?

H. Lukešová 28.12.2013 16:24

Re: Mladý komsomolec opět nezklamal.

To bez pochyby.

H. Lukešová 28.12.2013 16:23

Re: Holt Zemánek v sobě....

Jednou komunista, navždy komunista. Haló noviny jedou, lépe by to ani nenapsaly.

H. Lukešová 28.12.2013 16:21

Re: Zemánkovic rudá, bolševická kavalérie, maskující se

Haló noviny by nepopsaly situaci lépe. :-(

S. Netzer 28.12.2013 16:08

Re: Zemánkovic rudá, bolševická kavalérie, maskující se

„Hrdina hrdinů, je z pohádkových reků,

když kráčí, otřásá svým krokem Matku Zemi.

Má ve svých slovech hrom. Je z blesku narozený.

Jak hory srdce má a duši jako řeku." (Stanislav Neumann - Píseň o Stalinu)

A. Reček 28.12.2013 15:56

Re:

Pane Vaňuro. Poku jde o učení, co říkáte na toto: "Výbor pro ženská práva a rovnost pohlaví Europarlamentu schválil zprávu poslankyně Edite Estrelové o "Sexuálním a reprodukčním zdraví a právech".  Text této zprávy neuznává roli rodičů jako prvních a hlavních vzdělavatelů svých dětí, protože protože propaguje tzv. sexuální výchovu inspirovanou radikální agendou zahrnující např. i masturbaci od ranného dětství.

Teď v prosinci zpráva tohoto výboru měla být projednána na plenárním zasedání ve Štrasburku a schvalována. Podporu europoslankyně Estrelová samozřejmě měla a má u europoslanců levicových, liberálních a zelených. Souhlasíte, aby taková výchova dětí byla určována i u nás europarlamentem?  Pokud ano, budete zde asi většinově považován za osobu progresivní, pokud nesouhlasíte, pak klidně někdo vás zařadí mezi zpátečníky, fandy Putina a nevím čeho ještě.

J. Václavíková 28.12.2013 15:42

Re: Je na tom dost pravdy.

A kdyby sami svou agresivitou Zakavkazsko nepřeválcovali, nemuseli teď hasit požáry.

J. Václavíková 28.12.2013 15:40

Re: Pěkné

Čtete mi myšlenky.

J. Václavíková 28.12.2013 15:39

Re: Zemánkovic rudá, bolševická kavalérie, maskující se

Také jsem se musela štípnout, jestli jsem se neprobudila něskoľko godov tomů nazad.

R. Houška 28.12.2013 15:19

Zemánkovic rudá, bolševická kavalérie, maskující se

pravičáctvím, opět promluvila v plné síle. Je vidět, že politicko-výchovné světnice v Institutu, plní svůj účel dokonale. Zaplať Bůh, slyší na to 0,42% voličů, a na levicovou variaci na totéž téma, 1,51%. A to LUKOIL na nějaký ten chlup nekouká.

P. Vaňura 28.12.2013 15:01

Re: Rusko spasitelem Evropy,

Můžete mít složité politické kombinace. Ale musíte mít armádu, která Vás ubrání za všech okolností! Protože vojensky slabý stát představuje bohatou kořist a je-li bezbranný, sesypou se na něj všichni. A má li ke všemu rozkolísanou vládu a nedostatek VŮLE k obraně, dopadne, jako Francie r. 1940!

P. Vaňura 28.12.2013 14:55

"Tvé tělo patří tvému národu..."

Toto se učili příslušníci Hitlerjungend. Vstutku příznačné.

E. Heusinger 28.12.2013 14:19

Milostivá,

mně by úplně stačilo kdyby ČT o Rusku informovala jako televize německá.

Pokud nevíte kdo je M.K. tak nevíte nic, ale hlavně, že Vám to "myslí politicky".

Z. Sohorova 28.12.2013 14:10

Re: Holt Zemánek v sobě....

Souhlas!!!!!!!!!!!!!!!!!

S. Netzer 28.12.2013 13:34

Rusko spasitelem Evropy,

toť velmi reálná představa. :-/

Asi jako když si ve třicátých letech minulého století někteří představovali, že Hitler zachrání svět před bolševismem.

J. Krásenský 28.12.2013 13:34

Udatní bojovníci dávno minulých bitev

Po nástupu Hitlera k moci byla naše výzvědná služba zaskočená, o bývalé císařovně, věděli i co měla ten den k snídani. O Hitlerovi a jeho plánech téměř nic. Mnoho statečných bojovníků udatně bojuje proti SSSR, který už dvacet let neexistuje. Stále je však straší ve snech. Proto jim zcela ušlo, že to co nás nejvíce ohrožuje není návrat Sovětské hegemonie, ale pitomé nápady Evropské unie. Nejkřiklavější příklady jistě znáte. Proč se však naše tajné služby nezaměřují právě na směřování spolku, jehož jsme členy, jeho podpora teroristickým organizacím, které získávají svůj vliv i na našem území. Proč se nezaměřují na naše proevropské vlivové skupiny, které jsou schopny prosadit zákony a nařízení, která daleko překračují evropské požadavky, proč neodhalují, kdo za tím stojí a kdo z toho má prospěch. Proč se nezaměřují na agendu lidských práv, která vede přímo k jejich ohrožení. Ano čtete to dobře: Prosazování lidských práv má v naší společnosti znaky nástupu totality. Je nepochybně správné a žádoucí chránit nejslabší členy společnosti tedy děti před týráním a zneužíváním, ale zrušit proto presumpci neviny, to je více než nebezpečné a dokladů o zneužívání k likvidaci nepohodlných je dostatek například v aféře letadel Casa. Na druhou stranu jsou týmiž lidmi napadány Baby boxy, protože prý pro děti v nich odložené není zajištěno právo znát své rodiče a proto by pro ně bylo lepší, kdyby byly preventivně potraceny. Totéž právo dětí v uvažované "adopci homosexuálními páry" titíž aktivisti zcela pomíjejí. Tento výčet neslouží k ilustraci absurdity, ale k tomu, že mediálně známým obhájcům lidských práv nejde o právo, ale o ovládání společnosti. V mnohých zemích (například Norsko či Velká Británie) platí zákon, v kterém stojí, že děti nepatří rodičům, ale jsou majetkem státu. Takže stát odebírá děti (ne)vhodným rodičům a ani soudně se svých dětí nedomůžou. Některé Slovenské páry se o tom přesvědčili, najděte si to na internetu. Toto je větší nebezpečí než Putinovo Rusko.

E. Heusinger 28.12.2013 13:34

Re: Mladý komsomolec opět nezklamal.

Jílku, Vy si neuvědomujete, že také patříte do jistého stáda?

Jílku, rusofil je nadávka?

Jílku rusofob je co?

E. Heusinger 28.12.2013 13:30

Re: Sice nevím, kdo je reportér Miroslav Karas,

Normálně referovat neznamená napodobovat Emanuela Moravce nebo Vás.