4.12.2021 | Svátek má Barbora


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Tady už jde o život!

Formálně Británie z EU vystoupí, ale teprve složitá vyjednávání o podmínkách vzájemného obchodu, do nichž spadají nejen cla a importní kvóty, ale i regulace trhu, podmínky zaměstnávání Evropanů, pracovní povolení, hygienická opatření a daně i fiskální pravidla rozhodnou, do jaké míry bude Spojené království skutečně nezávislé.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Svoboda 6.1.2020 10:23

Vy jste taky chtrej ;-D;-D;-D

"Hygienická smyčka = průchozí sprcha mezi šatnou k odložení vycházkového a pracovního oděvu. Buduje se tam, kde je bezpodmínečně nutno odložit kontaminovaný oděv a provést důkladnou očistu těla."

P. Dvořák 6.1.2020 10:58

Měl byste víc číst, než být zahleděný do sebe.

Z příspěvku T. Brzáka nijak nevyplývá, že by nevěděl, co je hygienická smyčka. Naopak věta "A tak, zatímco ve Švýcarsku je možné prodávat výborné lokální sýry vznikající takříkajíc v kuchyni, u nás musí takový snaživec investovat bratru statisíce, aby mu hygiena schválil tzv. hygienickou smyčku " prokazuje, že hygienické předpisy FAKT nejsou jen o čištění zubů a v různých zemích jsou různé.

Aby byl.

J. Svoboda 6.1.2020 11:19

Pab Brzák uvedl černé na bílém argumentaci hygienickou smyčkou u drobného výrobce sýrů, což je jasná blbost a na tom jste nevyvrátil nic.

Pěkný den.

R. Langer 6.1.2020 12:34

Naopak, ten, kdo nic nevyvrátil jsi ty, Hnusný dne. Ostatně, jako obvykle. ;-D

P. Grigar 6.1.2020 19:20

.. požadavky kladené na provozovatele minimlékárny jsou dostupné na stránkách Státní veterinární správy, příručka má 64 stran, to si počtete.

http://www.svscr.cz/download/PRIRUCKA_PRO_FAREMNI_A_REMESLNE_ZPRACOVANI_MLEKA_final.pdf

P. Grigar 6.1.2020 18:59

.. pane Svobodo, s jedním velmi paradoxním hygienickým požadavkem jsem se setkal u známého včelaře. V oboru vyhlášená autorita, ovšem mrákoty ho obcházely při podmínce: včela nesmí přijít do styku s medem - svým vlastním produktem - po jeho odstředění z plástů.

P. Staronový 6.1.2020 11:09

Nejenom ve Švýcarsku. I v "mazáckých" zemích EU. Nejsem si jist, zda jsme "papežštější než papež", nebo v mazáckých zemích na evidentní nesmysly prostě serou, nejspíš kombinace obého. Ovšem následky jsou tvrdé.

R. Langer 6.1.2020 13:29

Pokud z přímého doslechu vím, tak v Itálii, Řecku a Španělsku na to víceméně opravdu serou. Odjakživa.