9.7.2020 | Svátek má DrahoslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: Na západ od nás budou islamizované státyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 48, poslední: 10.7.2018 16:33, přehled diskusí

Novodobé sociální inženýrství:
Autor: J. Pleva Datum: 10.7.2018 16:33

hodné velikánů jako byl Hitler, Stalin, Pol Pot a j.

Novodobé sociální inženýrství:
Autor: J. Pleva Datum: 10.7.2018 16:28

hodné velikánů jako byli Hitler, Stalin, Pol Pot, aj.

To zni desive :
Autor: M. Mikulec Datum: 9.7.2018 21:51

Zmenit kolektivni mysleni. Vzdyt EU je velmi mizerny kolektiv , jeden cehy, druhy hot. Ceka nas kolektivni prevychova po vzoru noveho sovetskeho cloveka? Oni pochopitelne zacnou u predskolnich deti. To byl duvod, proc dobroderove chteli posilat dvoulete deticky do skolek.

700 000 migrantů čeká v Libyi, :
Autor: J. Kanioková Datum: 9.7.2018 20:37

aby překročilo Středomoří do Evropy, uvedla agentura pro kriminalitu. - https://www.express.co.uk/news/world/985548/libya-migrants-europe-refugees-germany

Pokud se evropští realisti nebudou pořádně probouzet,:
Autor: J. Kanioková Datum: 9.7.2018 20:00

Evropa přežije, Evropané (jak jsou dnes) ne. Jak bude vypadat Západ za dvě tři generace, pokud budou současné trendy pokračovat? Průběžná migrace, vyšší porodnost a minimální asimilace. To zlomí vaz jakékoliv společnosti, a ta se začne proměňovat podle nově příchozích, ne podle domácích. A kmenovou mentalitu si příchozí národy zachovávají. Kmenová mentalita a rasismus je ve světě mnohem běžnější, než v Evropě. Tyto "ctnosti" si přinášejí sebou. A když až tak nepřinesou, imámové je poučí.

Nesmíme připustit, aby nás ti "progresivisti neomarxisti" překřičeli, přehlasovali, prchlíky tady NESMÍME nikdy připustit. Jsou země, kde jsou v tomhle ohledu o kus dál, a že by k nějakému masovému začleňování došlo, to vidět není. Spíš to, že když přišla první generace, tak se snad jakž takž snažila, ovšem další generace se pak už jen vracejí ke kořenům. A pak ještě maličkost, že islám není ani zdaleka jednotný. Mezi jeho odnožemi žádná láska a tolerance nepanuje - a své vnitřní problémy si přenášejí kamkoliv..

Pro hlupáka všichni hloupí:
Autor: J. Calta Datum: 9.7.2018 14:06

... jak už říkal Forrest Gump: Pro hlupáka všichni hloupí!

Re: Pro hlupáka všichni hloupí:
Autor: J. Calta Datum: 9.7.2018 14:08

... to měla být reakce na příspěvek M. Valenty...

Re: Pro hlupáka všichni hloupí:
Autor: M. Valenta Datum: 9.7.2018 14:47

Příště se snad trefíte.

A zase fašistické cíle, předělat člověka:
Autor: M. Moravcová Datum: 9.7.2018 11:13

citace toho podělanýho EURoŘeka "Jediné, co musíme změnit, je kolektivní myšlení Evropy.“

Re: A zase fašistické cíle, předělat člověka:
Autor: R. Langer Datum: 9.7.2018 11:26

Přesně!

Re: A zase fašistické cíle, předělat člověka:
Autor: Š. Hašek Datum: 9.7.2018 13:07

Pouze bych ho (s dovolením) nazval -štrasbruselŘekem-. Občan Evropy (tak nějak podle slovníku) má poněkud jiné vnímání faktů/inteligenci. Jinak samozřejmě souhlas.

A zase snahy užitečných idiotů..:
Autor: J. Kanioková Datum: 9.7.2018 20:06

"Každá snaha zřídit nebe na zemi plodí peklo." A obávám se, že přesně tímhle skončí celý multikulturní experiment.

To jsou mi věci.:
Autor: M. Valenta Datum: 9.7.2018 10:10

"Brusel a Europarlament, považují výměnu evropského obyvatelstva za migranty za žádoucí," autor zřejmě požil přes rozhovorem nejméně litr rumu, jinak si tohle nedokážu vysvětlit a stejně tak iluzorní je vznik životaschopné skupiny kolem V4. Není regionu s odlišnějšími zájmy a tisíciletým téměř permanentním nesouladem.

Re: To jsou mi věci.:
Autor: J. Václavíková Datum: 9.7.2018 10:15

Obávám se, že u něj jde o stav setrvalý, z těch pitomostí se tak snadno nevyspí :-)

Re: To jsou mi věci.:
Autor: V. Církva Datum: 9.7.2018 16:38

Václavíková, Netzee. Jste jedna osoba?, nabo máte jen stejného řídícího důstojníka?

Re: To jsou mi věci.:
Autor: S. Netzer Datum: 9.7.2018 10:33

Ale nezmínil "nechvalně známého hraběte Coudenhove Kalergiho" jako ten trotl včera.

To bude asi tím, že Tomský je profesor. :-(((

Re: To jsou mi věci.:
Autor: J. Vintr Datum: 9.7.2018 11:35

Když podle vás nemá pan Tomský pravdu, proč EU podporuje všemi prostředky invazi muslimských vetřelců do Evropy?

Re: To jsou mi věci.:
Autor: M. Valenta Datum: 9.7.2018 11:38

To byla chyba z které se snad už pomalu probírá.

Re: To jsou mi věci.:
Autor: J. Vintr Datum: 9.7.2018 11:55

To není chyba, to je záměr. Kdyby se postupovalo podle platných zákonů, tak by žádná "migrační krize" vůbec nenastala. Ty vetřelce sem v podstatě někdo pozval.

Re: To jsou mi věci.:
Autor: J. Fridrich Datum: 9.7.2018 12:56

Pan Tomský opět dobře - i když si myslím, že tentokrát to není stoprocentní dobře.. Rodí se naděje na záchranu Evropy - americký president Donald Trump plní jeden za druhým všechny sliby, které dal americkým občanům a na základě kterých byl zvolen presidentem své země - a plnění těchto slibů vrací na Západ-nyní alespoň do USA ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM.. V Evropě se také probouzí v Rakousku, Itálii, v Německu zatím Bavorák - německý ministr vnitra Horst Seehofer.. Vedení EU a hlavních-největších zemí Evropy je garnitura zcela neschopných vůdců Evropských zemí není schopná potřebných a rázných činů. Oni umí jen mluvit a mluvit a mluvit. Případně se chytit za ruce a kráčet městy, kde jejich vinou umírají jejich nevinní občané zavraždění jimi pozvanými muslimskými nepřáteli naší civilizace.. No, snad nyní zvítězí koncepce Bavoráků a postupně dojde k obratu - oni už v Německu toho začínají mít také dost po tom, co se v jejich zemi nyní děje.

Re: To jsou mi věci.:
Autor: J. Vintr Datum: 9.7.2018 13:18

Jenže ONI už jsou tady v Evropě a od současných nesmělých (v podstatě jen verbálních) pokusů alespoň zbrzdit invazi je k vytlačení protivníka pryč z Evropy astronomicky daleko.

Re: To jsou mi věci.:
Autor: M. Prokop Datum: 9.7.2018 18:01

Hodně pomalu. Až skoro vůbec. Zatím jen kecy. "Už byl přijat záměr", možná, v nejlepším.

Re: To jsou mi věci.:
Autor: J. Jurax Datum: 9.7.2018 23:38

To nebyla chyba, nýbrž blbost zaviněná zbabělostí a neschopností. Tak obrovská, že možná i záměrná - typy jako ten komisař pro migraci jsou na to blbé dost.

A neprobírá se, pouze žvaní a pořádá summity.

Re: To jsou mi věci.:
Autor: J. Jurax Datum: 9.7.2018 23:35

"Není regionu s odlišnějšími zájmy a tisíciletým téměř permanentním nesouladem."

Ehm - máte na mysli Francii, Německo, Španělsko, Itálii etc. s těmi odlišnými zájmy i tisíciletým nesouladem, není-liž pravda?

Změna kolektivního myšlení Evropy.:
Autor: V. Student Datum: 9.7.2018 9:46

Zajímavý cíl. Už jsem se s ním sešel. Právě u různých neziskovkářů, ale nejen u nich. Je stále častější. Čím to asi bude?

Nechci být špatný prorok, ale ono to bude asi tím, že techniky, zaměřené na "změny myšlení" jsou stále propracovanější a úspěšnější, a okruh odborníků, který jimi disponuje, je stále širší. Už to nejsou jen psychologové a psychiatři, ale i jejich pilní žáčci (ze všech možných škol, kam jako vyučující nalezli), studující, jak se dělají všechny ty skupinové a individuální terapie, kde se jako v laboratoři studují a trénují různé manipulativní techniky.

A úspěchy mají, podívejte se na západ od našich hranic, jak své kompetence, původně postavené na jakési přesně neurčené občanské oprávněnosti, rozšířili tak, že mají ve stále více oblastech větší moc než stát.

Ale on je ten princip vlastně jednoduchý - získání morální převahy vyvoláním pocitu provinění, a získání pozice autority vyvoláním pocitu, že problému rozumí nejlíp (nepodceňoval bych, opravdu to umí!), odměňování loajality (nemyslím přímo finanční, jde o korumpování pomocí např. vypracování různých materiálů, dodání argumentační výzbroje, emocionální podpory atd.atd.), odstraňování odpůrců jejich skandalizováním, urážením které se nedá právně postihnout, házením profesních klacků pod nohy a psychologické okopávání kotníků kde to jen jde.

Vypadá to hrozivě, ale ten model je opravdu svým způsobem primitivní. Ale efektivní obrana proti nim je stále ještě věcí budoucnosti... Oni totiž umí útočit proti lidské slabosti, a nezdráhají se to dělat, protože je naše vina, že jsme slabí. Že tyhle profese byly původně myšleny jako pomoc, a nikoli prostředek vydírání a manipulace, to je sice hezké, ale realita je bohužel jiná -stále častěji se jedná o zbraň.

Re: Změna kolektivního myšlení Evropy.:
Autor: J. Sinnreich Datum: 9.7.2018 19:14

Uspech muzou mit pouze u generace vychovane od materske skolky vymyvanim mozku, lhanim a pokrivenim dejin i soucasne reality. U lidi, jejichz jedinym zajmem je tlacit naplneny nakupni vozik a vecer sledovat oblibenou TV show, nebof katastroficky film. Takovych lidi je bohuzel vetsina a probudit je muze pouze uder tvrde reality v podobe hospodarskeho zhrouceni, nebo valka.

Jak je to s tím ,,nezastavením" migrace?:
Autor: J. Václavíková Datum: 9.7.2018 9:40

Eurofobům nedoporučuji otvírat, hrozí šok.

http://www.consilium.europa.eu/en/infographics/eastern-and-central-mediterranean-routes-09-2017/

Strmý nárůst počtu migrantů do podzimu 2015, pak stejně prudký pád. Dnešní migrace je zlomkem počtu z tohoto období. Asi milion v roce 2015, třetina z toho 2016, desetina 2017. Dál klesá.

:
Autor: R. Tichý Datum: 9.7.2018 9:56

Kouzka statistiky, ze? Vstupni hodnotu vynasobte 10-slucovani rodin. Jen tak pro priklad....

Re: :
Autor: J. Václavíková Datum: 9.7.2018 10:08

Kde se to slučování za ty tři roky projevilo? V tom, že počty tak markantně poklesly?

Re: :
Autor: V. Novák Datum: 9.7.2018 13:10

Slučující se rodinní příslušníci (někdy polygamní) přicházejí po Eastern/Central/Western Mediteranean Route - a nebo že by už normálně letecky?...

Drobátko jste zatajila, co ten graf zachycuje.