21.10.2021 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Kdo vlastně ovládá USA?

Bývalý lékař Bílého domu, který tam sloužil za Obamy i Trumpa, Ronny Jackson, je přesvědčen, že Biden nezvládá svůj úřad a bude předčasně rezignovat, nebo podle ústavního dodatku 25 bude k rezignaci donucen.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Suchodol 8.8.2021 23:39

Americke volby 2020 byl samozrejme giganticky podfuk zorganizovany totalitnimi "demokraty". Misto patriota Trumpa se do WH dostala retardovana a Cinou a Ukrajinou zkorumpovana loutka jmenem Biden s niz si jeho loukovodici delaji co chteji. Za 8 mesicu vlady uz dokazali, jakych silenosti jsou schopni. USA by prospela pouze obcanska valka, nebo rozpad Unie.

J. Urban 2.8.2021 22:02

Jj, pane Kurasi, maji to ty USA s breptou Bidenem tezke.. ovsem kam se hrabe dotycny na Babise, ten kdyz ma bez papiru prednest nejakou souvislou vetu..;-D von se snad retoriku ucil u Jolandy;-D;-D

J. Jurax 2.8.2021 19:00

Ano.

A potomci na tzv. Západě budou platit za blbost svých předků, kteří přivítali muslimy jako bratry a otevřeli jim brány nejen svých měst, ale celých svých zemí. A furt si je humanitárně vozí domů lovíce je z moře kdekoliv na ně narazí.

J. Jurax 2.8.2021 18:52

Toť otázka.

Shakespeare jej v oné dávné gender, LGBTQ+ a BLM neosvícené době napsal jako muže a ještě ke všemu bílého a heterosexuálního. A vůbec žádná postava tam není černoušek ani gay a královna je zjevně na chlapy.

Dnes nám nezbývá než se nad tím otřást hnusem, neboť dnes už jsme dál. Mělo by se to přepsat. Aspoň kdyby Ofélie byla Ofélius a Hamlet černý gay!

Dnes by Hamleta měla nejlépe na jevišti ztvárnit černá lesba nebo nějaký pohlavní neurčitek samozřejmě nejlépe opět černý.

J. Jurax 2.8.2021 18:35

Inu, děti se staly nezvedenými, přestaly poslouchat, a rodiče nezvládli umravnit. Prostě málo je řezali, aby neohrozili rozvoj jejich osobností, a teď už úplně rezignovali. Ať si ti parchanti dělají co chtějí.

P. Černý 2.8.2021 17:48

Pokud je pravda, že Američané poskytovali tajnou podporu už oponentům prosovětské vlády v Kábulu a že pak masivně vyzbrojovali a podporovali mudžáhidy po celou dobu sovětské invaze do Afghánistánu, je Taliban zcela nezpochybnitelně americkým dítětem. V tom případě jen naiva uvěří, že smyslem Americké vojenské přítomnosti v Afghánistánu byl zájem ubližovat vlastním dětem.

P. Černý 2.8.2021 17:23

Umění nesnese tolik úzkoprsosti jako třeba ideologické školení typu armádního PŠM.

Poznatek, že doba je šílená a že její klouby jsou vymknuty, může dnes věrohodné deklamovat prakticky kdokoliv. Třeba i inuitský teenager.

J. Farda 2.8.2021 17:16

Přes určité pochybovačné hm Vám děkuji a mějte se! :-)

J. Kombercová 2.8.2021 16:58

Čus, Baldová. Hezká fotka.

V. Bok 2.8.2021 16:14

On je tam vedl jako najatý tým. A bylo jich tam jen několik. Jo jo, když mě vyhodili od zkoušky, taky jsem byl rozhořčen na špatné otazky. Co jsem si vytáhl z:-):-)

P. Aron 2.8.2021 16:00

Výborný rozhovor. S názory pana Kurase dlouhodobě souzním.

J. Farda 2.8.2021 15:52

Pane Boku dobrý den, v článku se píše o Francouzích v množném čísle, a Vy uvádíte jenom jednoho Frantíka šarlatána - takže buď má, přes vaši pravdu o jednom šarlatánovi a teorií o Chanské zdvořilosti, kvůli které Chanové z WuChan institutu vykopali všechny - všechny? Franky s časovým prodlevem, nebo má pravdu pan Kuras o vědomně programovém stažení všech Frantíků. Jak tento rozpor šacujete? ;-)

V. Bok 2.8.2021 15:06

No, v tom WuChanu pracoval jeden francouzský nositel Nobelovy ceny, který si ovsem v dalších letech vysloužil pověst ortodoxního šarlatána. Číňané na to přišli celkem brzo, ale oni mají úctu pred nositeli Nobelových cen a tak ho trpěli ještě pár let. No, tak ted se tedy vykládá cosi o poměrech, že...

R. Kupka 2.8.2021 14:03

Ale Dvoraku ja jsem abstiment ;-D Piju jen pivo po dobrem obede Jinak jste me neodpovedel >>jestli jste vubec muz a nebo jeho nahrazka ;-D;-D ze musi za vas odpovidat ten Krivan co lita v ovzdusi;-D;-D

R. Kupka 2.8.2021 14:00

Krivane ty jsi Dvorak nebo ten co lita po stromech? ;-D;-D;-D

H. Lukešová 2.8.2021 13:03

A byl Hamlet běloch nebo černoch? Já už si v dnešní době nejsem už moc jistá.

P. Dvořák 2.8.2021 12:36

Dobrý produkt!

Pro tebe platí totéž - viz výše.

K. Křivan 2.8.2021 10:46

Dvořáku, ty jsi ale vůůůůůůl ! ;-D ;-D ;-D ;-D !!

H. Lukešová 2.8.2021 9:21

Co se týká žen, zde řešíme banální otázku platů mužů a žen a nebo jak píšete, zda je stejné množství žen a mužů na těch a těch místech, ale skutečné utrpení žen pod Talibanem nebo v Íránu, ty naše eurounijní soudruhy a soudružky nezajímá. V zemích, kde nemá žena hodnotu ani toho dobytka.

D. Polanský 2.8.2021 9:10

To víte, my křesťané v civilizovaném světě musíme řešit zcela jiné fundamentální problémy, jako např. je např. rovnováha mezi muži a ženami, zda stavět více prostorné vily s obrovskými pozemky kolem a několika garážemi a pochopitelně s bazénem. Zda elektromobily či klasická auta. O řešení otázek kolem klimatu ani nemluvě.

J. Pokoutný 2.8.2021 9:09

Egyptští Koptové a Syřané platí za hloupost svých monofyzitských předků, kteří přivítali po r.630 muslimské Araby jako bratry ve víře (prý je považovali za křesťanskou sektu) a otevřeli jim brány většiny měst (v Sýrii), resp, v bojích mezi nimi a oslabenými byzantskými posádkami (po letech válek s Persií) zachovali neutralitu, byť by patnáctitisícovou arabskou invazní armáda "umlátili čepicemi". No, neumlátili, a pak už to šlo s kopce. Syrští křesťané měli ještě krátkodobý "revival" za dob Jeruzalémského království, ale po očištění území mamúky od západních křesťanů (naposled obléhání Akry a masakr při jejím dobytí) už to bylo jenom ouvej.

P. Dvořák 2.8.2021 9:07

Když se dívám, co jste vytvořil, mám dvě rady: Buď

A) Nechlastat.

B) Dát si panáka na dorovnání obvyklé hladinky.

R. Kupka 2.8.2021 8:45

A co vy Dvoraku jste muz?Nbo jen jako muz?;-D

H. Lukešová 2.8.2021 8:42

Hlavní boj o křesťanskou duši probíhá v Africe, i černí křesťané jsou v očích islamistů a západních woke levičáků, zastávající kulturu ničení a rušení, chápáni jako bílí a tudíž nežádoucí. Proč? Vyznávají bílé náboženství.

Proto se černých křesťanů z Nigérie, v oblasti sahelu a ani egyptských Koptů nikdo nezastane. Vůbec nikdo. Jestli se trend nezlepší, tak nebude dlouho trvat a křesťanství z Afriky zmizí, tak jak judaismus ze severní arabské Afriky. Nejprve musí být zničeni sobotníci a po nic nedělníci.

P. Dvořák 2.8.2021 6:50

Hamlet byl muž?