Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ROZHOVOR: Jak Tucker věří na mimozemšťany

Tucker například odmítnul evoluci nebo kritizoval svržení atomových pum na Hirošimu a Nagasaki. Nejvíc ale zaujal svým tvrzením o existenci mimozemšťanů a jejich vazbách na americkou vládu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

I17v47a80n 67T34e84r63e54n

25. 4. 2024 19:29

Ma pravdu. A ti lotri nas chcu znicit. Jedneho prepasovali do White House. ;-)

0 0
možnosti
SG

Minule jsem viděl jak Biden po skončení projevu z papírku, zasalutoval a roboticky kráčel do Bílého baráku. Nápadně připomínal mimozemšťana.8-o

0 0
možnosti
VB

Tuckerovi je nutné nasadit psí hlavu, za každou cenu. Rozkaz zněl jasně "zneškodnit ho " a rozkaz musí být splněn za každou cenu, soudruzi.

0 0
možnosti
PD

Bylo by to klasické "nošení drva do lesa". Ten dobrý muž si ji nasadil sám a usilovně štěká, soudruhu.

0 0
možnosti
JK

Jestli mimozemšťané jsou na Zemi právě teď, mi není známo. :-) Ale existuje příliš hodně indicií, že tu někdy na Zemi byli.

Např. africký kmen Dogonů má podrobnou mytologii spojenou s hvězdou Sirius, a na ní navazující slavnosti. Nejdůležitější je nějaký svátek, které probíhá jednou za 50 nebo 52 let (nepamatuji si to přesně) a souvisí práve s nějakým cyklem na Siriu, který trvá stejně. K tomu mají vytvořeny i masky, a ty vytáhnou jen jednou za těch 50 let. Oslavují tím vzpomínku na příchod mimozemšťanů práve z oblasti Siria.

Dogoni znali nejen Sirius A, ale také menšího brášku Sirus B, kterého naše civilizace dokázala zjistit až teprve nedávno. A dokonca říkají i o 3 hvězdě Sirius C, kterou jsme my zatím neodhalili. Ale způsob, jakým kolem sebe obíhají Sirius A a Sirius B, naznačuje, že by tam mělo být i třetí těleso.

Jak to ti Dogoni zjistili, když na to je potřeba nejmodernějších a největších dalekohledů? Oni ovšem nic takového jako dalekohled neznají.

Těch znalostí, které by Dogoni neměli mít, je daleko víc. Jejich mytologie jejich jednoduchým jazykem, který neobsahuje vědecké termíny, poměrně přesně popisuje, jak my teď vnímáme vznik vesmíru a sluneční soustavy včetně naší Zemi.

Těch indicií jsou stovky a jsou o nich napsány tisíce knih. Je pak na každém člověku, jak se k tomu postaví - zda bude tomu věřit nebo ne. Ale je to jako s kouřením - existují stovky důkazů, že způsobuje rakovinu a zkracuje život polovině kuřáků. Ale stejně většina z nich věří, že jich se to týkat nebude.

0 0
možnosti
ŚS

Také jsem fanda těhle věcí. Ale s objevem kvantové fyziky (kterouž to teorii celkem slušně vysvětlovali už před ticíci lety v Indii) si myslím, že vysvětlením nemusí být jen návštěva mimo - zemšťanů.

0 0
možnosti
DP

Je dokumentováno mnoho jevů, které nabízejí jako možné vysvětlení působení mimozemských bytostí. Pokud nemáme něco potvrzeno nebo vyvráceno, je dobré nepřijímat předčasné závěry. Zatím se mi jeví pravděpodobnější , že politici jsou lidé jako my.

0 0
možnosti
MK

Já věřím na existenci mimozemšťanů, ale zato nevěřím v existenci Tuckera Carlsna, neboť existence mimozemšťanů je méně nepravděpodobná.

0 0
možnosti
VB

Když někdo věří Fialovi, je to ještě mnohem horší. Věřit Fialovi a vládě = věřit i pohádkám ovčí babička.

0 0
možnosti
Foto

Tak si říkám, zda nejde ze strany autora l manipulaci, vytržení z kontextu...

Taky by mně zajímalo, nakolik je mezi různými vrstvami Američanů rozšířená víra v emzáky. Nemůžu se totiž zbavit podezření, že ze strany US vlády jde zas jen o pokus odvést pozornost od problémů

0 0
možnosti
JS

J52. 52S25.

25. 4. 2024 11:06

V existenci mimozemských bytostí věří 36 procent obyvatel USA, tedy 80 milionů lidí.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/ufo-existuje-a-obama-si-s-nim-poradi-veri-americane.A120628_110044_ln_zahranici_mtr

0 0
možnosti
PD

Pak se těžko divit tomu pokecu s Putinem.

0 0
možnosti
PB

P29e57t46e 25B73r13i26c13h

25. 4. 2024 11:02

Článek je psán pro komsomolce typu P. DivišR^:-)

0 0
možnosti
PS

P67a89v91e71l 89S20u97r53a

25. 4. 2024 10:47

S magory je to těžké a to, že je s níma zábava je spíš na obtíž.

0 0
možnosti

S vámi Ideology ovšem Ohne Sranda...;-D

0 0
možnosti
JM

Poplivat něco o čem nic nevím?,vědci tvrdili-a hodně se spletli,civilizace tu nemusí být 10tisic let,ale 30tis.,možná i víc,to nemusí být mimozemšťané,když se o tyto věci nezajímám -tak nevykřikuji bláboly o jediné pravdě,je třeba se o to vědecky zajímat-pak můžeme odsuzovat,jak lehké je poplivat!!8-o

0 0
možnosti
PD

Když nevíte, tak nevíte. Proč ale vykřikujete?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz