31.7.2021 | Svátek má Ignác


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Bowman 6.6.2021 10:32

Islám je svinstvo. Jeho nebezpečí ale nespočívá v Islamizaci Evropy. K té nedojde. Jakmile bude vládnout, tak tady pomrznem a pochcípem hlady.

Jeho nebezpečí spočívá v tom, že nedovoluje reformovat stávající model Sociálního Státu na kterém se etablovali současné elity (od politiků, jejich korporátních sponzorů až po byrokraty a aktivisty). Šáhněte na sociální výdaje a shořej vám města.

Proto je tady chtěj a potřebujou. Rozděl a panuj.

Zmiňuje to jako motiv i Peter Hitchens, která začínal jako Trockista.

J. Urban 6.6.2021 10:51

Ano, souhlas. Pomalu, velmi velmi pomalu, si nekteri lide zacinaji uvedomovat, ze s islamem to v Evrope dale nepujde. Viz nesmele pokusy Macrona (on ale asi chce jenom vzit vitr z plachet Le Pen), viz pocin rakouske vlady, viz vzestup AfD...

L. Písařík 8.6.2021 9:27

Dost podobné s jistou sociální menšinou v ČR: Sáhněte nám na sociální dávky a donutíte nás opět krást.;-€

D. Bowman 8.6.2021 11:13

Výpalné, které se nazývá 'sociální smír'.

Je to ale lež. Naše jistá sociální menšina není příčina, jen záminka pro elity (politické a akademické), které z toho tyjou.

Jejich zneužití pro politické účely není tak jednoduché jako s BLM nebo Islámem. Jsou nepočetní a jejich filosofie není nijak agresivní relativně k gang culture nebo džihádu.

Šlohnou vám slepici ale do vašeho domu se nastěhovat nechtěj a manželku vám taky nechaj na pokoji. Až na vyjímky je s nima rozumná řeč, když by mělo dojít na konflikt.

L. Písařík 8.6.2021 15:43

Máte pravdu, ale když se setměním vytáhnou na ulici Cejl, nemám ten nejlepší pocit, sedám do šaliny a raději mizím.