8.8.2022 | Svátek má Soběslav


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Britové už s BBC ztratili trpělivost

Zatím vedou kampaně každý zvlášť, mají každý svou politickou stranu, jeden druhého necitují. Aby porazili Macrona, musel by aspoň jeden z nich potlačit své ego a narcismus, jaké jsou každému politikovi vrozené, a dát svoje hlasy tomu druhému.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Formánek 30.1.2022 2:50

Já mu fandím už půl roku, když jsem si všimnnul štvavé kampaně WOKE teplých aktivistů ve stylu, bojkotujme každé médium, které mu poskytne prostor. Proč? Říká ve shodě se Sartrem, že homosexualita je volba (existence předchází před esencí) a na téma gejby (právo teplých maželství na adopci) říká, že je to kapric, obrovská a nepochopitelná neúcta k ženám (proč feministky neprotestují, když se z nich stávají nosnice). Když chcete děti, tak se ožeňte s ženou.

A samozřejmě republikánství.

J. Vintr 30.1.2022 12:04

Jenže prezidentská kandidatura Zemoura bohužek nejspíš pomůže udržet u moci Macrona, nebo podobného šmejda ze stejné stáje, protože hlasy lidí, kteří jsou proti, se rozdělí mezi něho a LePenovou.

Š. Formánek 30.1.2022 20:50

Nechci být falešný optimista, ale Jedenz z nich se dostane do druhého kola a pak už je to jasné. Ale pro mně byl Zemmour skoutečné zjevení, naděje. V mládí jsem chtěl emigrovat do Francie, žil jsem ve vnitřní emigraci francouzské literatury, to co se tam děje posledních 20 let, uch jsem se zařekl, že do Francie nikdy nepojedu, za posledních 40 let se neobjevil anijeden fr. filosof, který by stál za čtení.