Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FP

F. Pavlis

21. 8. 2010 16:44
Pane Olšere,

Jiří Doležal a pan Leschtina by s vámi opravdu, ale opravdu nesouhlasili. Vážit na lékárnických vahách vinu je nesmírně těžké. Většinou se tam nevejde pro její množství. Ale nevážit vůbec a nerozlišovat a nečekat na facta brutta  je tak jednoduché a novinářsky i jinak vděčné. Nebýt těch válek, nebylo by ani následků. Ale obracet příčiny a následky v jejich pořadí je odvěký zdroj pokryteckého moralismu. Přesouvat odpovědnost na jiné je pak dost nevkusné, ne-li přímo sprosťáctví. Ale současně platí, že Rakousko i Německo tahá tak trochu za delší konec provazu. Proto se to znovu a znovu vrací.....Žádná satisfakce však nebude nikdy dokonalá.  Je to jako droga.

0 0
možnosti
BH

B. Hudzieczek

20. 8. 2010 23:40
Pane autore,

Takovou vypatlaninu aby jeden pohledal. Škoda kyberprostoru.

0 0
možnosti
JU

J. Urban

20. 8. 2010 21:13
Tak nevím

snad každá oběť násilí by si zasloužila úctu, vyšetření a potrestání vraha, vražda zůstane vraždou, ať ji spáchali hnědokošiláči nebo kriminálnící s páskou RG na ruce. To se mi v článku nějak vytrácí.

0 0
možnosti

J. Štrobl

20. 8. 2010 19:26
Levičáci všech možných převleků

Je zajímavé, jak po prohraných volbách zde levičáci všech možných převleků skřípou zuby. Článek pana Olšera je jak z Rudého práva na rozmezí padesátých a šedesátých let. Je to jen doklad toho, že musíme příště volit tak, jak jsme volili a nepustit je k moci. Je nutné podotknout, že tohle není levice západního typu. Tohle jsou skuteční stalinisté, kteří budou neustále jakékoliv demokracii nebezpeční. Jejich slovník mne v mém názoru jen utvrzuje. S extrémní levicí se není možné domluvit. Jsou to lidé stejní jako muslimští extrémisté s kterými se paktují.

0 0
možnosti
VP

V. Pavel

21. 8. 2010 10:29
Re: Levičáci všech možných převleků

Pane Štroble! Hezky jste to vyjádřil! Připojuji se!

0 0
možnosti
LS

S. Libor

20. 8. 2010 18:51
Obdivuhodné,

že se autor při svém I.Q. naučil psát. Co je ovšem nepochopitelné, že tento příspěvek  prošel redakcí.

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

20. 8. 2010 18:55
Re: Obdivuhodné,

Tak NP je demokratický server, pokud příspěvek nevyzývá ke genocidě určitého etnika (články typu Haló noviny, Zvědavec, Národní odpor, Blood and Honor, Strana demokratického socialismu...), tak má každý právo na názor. Nejčastější polemiky zde můžeme číst pan Vlk kontra pan Doležal.

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

20. 8. 2010 15:33
Kajane,

už se Vás na to jednou paní (teď nevím, která) ptala, co znamená dzp.

0 0
možnosti
SN

S. Netzer

20. 8. 2010 15:58
Re: Kajane,

Tou zkratkou "děkuje za pozornost". Duše prostá si zřejmě představuje, že se to u "pravičáků" tak sluší a patří. 

Autor: K. Janyška Datum: 20.08.2010 08:40

Blbe !

 Dzp.

:-)))

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

20. 8. 2010 15:28
Spravedlnost nikoliv pomsta,

Pane Olšere, vážím si Vás jako člověka a spisovatelské kapacity, ale tentokrát jste to přehnal. Tak nenávistný článek o Rakušanech jsem dlouho nečetla. Odsuzujete holocaust, já také, to by nemohl žádný slušný člověk schvalovat, ale nemůžete souhlasit s vraždami německých obyvatel. A i Simon Wiesenthal, kterému nacisti vymlátili téměř celou rodinu, odmítá myšlenku nekontrolovatelné pomsty. Zdůrazňuje, že nacisté patří před soud.Zastávat pomstu je špatné.Kdyby se všichni chtěli mstít za napáchané příkoří, museli bychom se vyvraždit navzájem.

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

20. 8. 2010 15:31
Re: Spravedlnost nikoliv pomsta,

Schvalovat vraždy lidí jen proto, že jsou Němci je velmi zlé a rasistické.

0 0
možnosti
RH

R. Houška

20. 8. 2010 13:55
Pane Olšere, novodobý "bratře Žižko", podle Vás jest

třeba hordy germánské před chrabrými českými kopí hnáti, neb jedna banda odporná to jest. Věc se má ele tak, stejně, jako se naši předkové nechali částečně zblbnout lapkovským zemanem Žižkou k okrádání a zabíjení svých krajanů, zvyk kterýžto posléze jali se v Evropu exportovati, tak se i němečtí a rakouští občané nechali později  zblbnout sadistickým syfilitikem k vraždám židovských, českých, ale i vlastních spoluobčanů. Na rozdíl od nás, ale Němci pár let po nejhorší válce v dějinách lidstva, nepožadovali v peticích kolektivně smrt Milady Horákové. Kdo si má tedy víc zametat před vlastním prahem? Po přečtení vaší teze, že Milan Paumer a bratři Mašínové jsou vrazi, a jejich srovnáváním se skutečnými vrahy, vám musím pouze sdělit, že tak nechutný nacionalistický zvratek, tvářící se jako kopí míru, jsem už dlouho nečetl.

0 0
možnosti
LO

L. Ott

20. 8. 2010 14:10
Re: Pane Olšere, novodobý "bratře Žižko", podle Vás jest

Plně s vámi souhlasím, náš národ, kterému byla desítky let dávána za vzor "chrabrost" Jana Žižky, by měl k okolním národům promlouvat smířlivěji. Zvlášť když my zde máme rodiče, které mučí své děti ,viz kausa Kuřim, či poslední příběh "matky", která koupala své dítě ve vroucí vodě.

0 0
možnosti
VK

V. Kusý

20. 8. 2010 13:24
"Duchovní" dvojčata Vlk-Olšer.

Více nemám co dodat.

0 0
možnosti

D. Švik

20. 8. 2010 12:53
To je,ale blábol

Co to je, srovnávat nějaké rakouské úchyláky s hromadnou vraždou?Nejsem žádný obhájce nácku, ale musíme prostě počkat na výsledek šetření a jestli šlo o vraždu německých sedláků, tak se k tomu musíme postavit čelem.Nedělejme předčasné závěry.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz