31.5.2023 | Svátek má Kamila


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 20.8.2010 8:37

Josef Fritzl a Wolfgang Priklopil

jsou Rakušané, tudíž mají Rakušané máslo na hlavě, a nemají co mluvit do hromadné vraždy v Dobroníně.

To je logika, hodná velkého myslitele!

Sofistikovanější obranu cti českého národa nelze napsat!

V. Pavel 20.8.2010 9:29

Re: Josef Fritzl a Wolfgang Priklopil

Vážená a milá pí. Netzer! Přestože jsme se myslím včera spolu tak trochu zcela neshodli na tom, že to, čím proslul, např Herodes, se nazývá "šovinismus", s tímto vaším názorem však zcela bezvýhradně souhlasím! ;-)

H. Lukešová 20.8.2010 10:05

Re: Josef Fritzl a Wolfgang Priklopil

Stejnou logiku bychom mohli použít např. u Poláků. Poláci jsou vinni za masakr j Jedwabnem tudíž nemají právo kritizovat nacistické zločince.

http://en.wikipedia.org/wiki/Jedwabne_pogrom

H. Lukešová 20.8.2010 10:20

Re: zvrhlost

Co se mi na Rakušanech nelíbí, že poskytli útočiště zrvrhlému Friedmanovi, předákovi zvrhlé sekty Naturei Karta. http://en.wikipedia.org/wiki/Moshe_Friedman

Což jeho plány se neliší od Ahmiho, je to zrůda!

H. Lukešová 20.8.2010 10:28

Re: zvrhlost

http://jdl.czechian.net/friedman.html

V. Pavel 20.8.2010 8:27

Hanba p. Olšerovi!

Autor obhajuje zločin bestiálně provedené neomluvitelné hanebné vraždy na bezbranných německých zajatcích ubitých lopatami u moravské obce Dobronín, po skočení WWII., údajně některými místními českými občany! K obhajobě neobhajitelného zločinu u Dobronína, p. Olšer, bůhsuď proč, s logikou patrně pouze jemu vlastní, napadá Rakousko s ostudnou kauzou jeho občana jménem Fritzel /věznění a znásilňování vlastní dcery/ a některé další  zločiny současných rakušanů, které jsou samozřejmě naprosto irelevantních k zločinu vraždy na zajatcích u Dobronína. Dále autor argumentuje ve prospěch zvěrstva u Dobronína připomínáním známých pronacistických aktivit Rakouska a jeho aktivní spoluúčasti na zločinech Hitlerovské III. Říše za WWII. Předložené úvahy samozřejmě nemají nejmenší relevanci se zločinem u Dobronína a svědčí především o autorově chybném uvažování z hlediska obecné mravnosti a o jeho  zcela nedostatečném právním povědomí. Svým článkem podporuje nejpokleslejší část občanského spektra obyvatel ČR, popř. i nejpokleslejší české rodáky setrvávající v zahraničí! Hanba p. Olšerovi za jeho zavrženíhodný článek!

H. Lukešová 20.8.2010 9:40

Re: Hanba p. Olšerovi!

Stejné zločiny by se daly nalézt v každém národě. Co my? My máme taky spoustu vrahů a zločinců. Možná je to tím, že se u nás narodil Klement Gottwald.

V. Pavel 20.8.2010 10:11

Vzpomínka na Klementa Gottwalda

Milá Kopretino! Rodák z Vyškova na Moravě, Klement Gottwald, patrně musel mít nějaké defektní geny od narození a zcela jistě neměl kvalitní výchovu! Avšak sudičkami byl obdařen  velmi slušným vrozeným IQ. Proto se z něj, byť byl pouze vyučený truhlář, stal známý kritický komunistický novinář, výtečný táborový řečník a pohotový politik na parlamentní úrovni! Ovšem patrně i jeho geny se později podepsaly na skutečnosti, že se z něj stal těžký notorický opilec a nevyléčený syfilitik. Všechny negativní faktory z něj ve svém součtu udělaly na vrcholu jeho životní dráhy skutečnou Kreaturu! Proto se zákonitě stal Nejvyšším představitelem KSČ a po ovládnutí ČSR komunisty, jejím Prezidentem a tedy rovněž Vrchním velitelem Československé socialistické Arnády a Nejvyšším Ústavním Činitelem neústavního státu, který byl přední gubernií Džugašvilliho CCCP!

K. Janyška 20.8.2010 8:26

Kajan

Ano, Rakušané jsou velmi nebezpečným národem ! Ještě, že malým ! Dzp.

S. Netzer 20.8.2010 8:38

Re: Kajan

Troubo.

K. Janyška 20.8.2010 8:40

Re: Kajan

Blbe !

 Dzp.

V. Pavel 20.8.2010 9:09

Re: Kajan

Janyško! Obávám se, že ke svým pekuliárním komentářům v diskuzích dospíváte proto, že vám dosud nikdo chápavější nevysvětlil skutečný význam Hayekovy známé Kompozitivní Analýzy, kterou z nedostatku pochopení dokonce mylně označujete za teorii! Zkuste požádat někoho ze svého okolí o uvedenou pomoc! Myslím, že vám mohou býti prospěšní zcela všichni, které znáte, kteří překročili 11. - 12. rok věku!

J. Štrobl 20.8.2010 7:22

Nevím, proč to píšete sem

Pane Olšere nevím, proč to píšete sem. V Haló novinách by Vám za to zatleskali. Zdejší čtenáři přece jen na nějaké "kydy" neskočí.

P. Sulc 20.8.2010 2:54

Pane Olsere, jste odporna zruda.

Nemci vrazdili, takze Cechackove take mohou ? Jenze Nemci se od valky kaji a omlouvaji, Cechackove jen popiraji, okecavaji a "oduvodnuji", jako by sla vrazda okecat. Bohuzel, spousta "valstencu" ma za to ze v Cesku se rodi lide z andelskymi kridli a svatozari, v Nemecku zase maji rohy a kopyta. A zase bohuzel, naprosta vetsina naroda ma za to za pomordovanim 20 000 dedku, babek a malejch fakanu hrdinnymi Revolucnimi Gardami se vlastne tak moc nestalo. Hnus, hnus a vy jste na tom hnusu smetana.

H. Lukešová 20.8.2010 9:57

Re: Pane Olsere, jste odporna zruda.

Tak nejen Češi popírají své zločiny, stejně tak reagují Francouzi, kteří odmítají vzít zodpovědnost za kolaborantský režim ve Viši či pobaltské země, které stavějí pomník esesákům.A Poláci dlouhou dobu odmítali vzít zodpovědnost za masakr Židů v Jedwabném, který spáchali za pomocí Němců. To je třeba zdůraznit, že ne jenom my Češi popíráme své vlastní zločiny.

J. Jelínek 20.8.2010 0:53

Každý má něco na hlavě

Pane Olšere,

se vší úctou - není to poněkud velká bramboračka, smotat dohromady Kamennou, Temelín, Kampuschovou, Mašíny a Waldheima?

Rozumějte mi prosím dobře, nechci s Vámi polemizovat, Vy máte svůj názor, já ho mám a vlastně každý z nás ho má. Jde mě spíše o formu prezentace onoho, přesněji tedy řečeno Vašeho náhledu na danou věc.Připadá mi to spíchnuté hodně horkou (a nas...ou)jehlou.Je to ke škodě věci.

K tomu máslu na hlavě jenom malou poznámku:Ono asi někdy potěší, když se jeden dozví, že i ten druhý dokáže být pěkná bestie, že v těch sra..ách nejede sám.Tak se jim moc nedivme a sami - nechejme na hlavě. Ono je nás také dost....

Z. Jaromír 20.8.2010 5:13

Re: Každý má něco na hlavě

Taky si to myslím. Pan Olšer to dneska hodně přehnal.

R. John 20.8.2010 0:28

Hezký článek,

Ale pro Ostravský  "Rudý kahan" .  Pamatujete?... jak se Vám kouřilo od brku ? To by soudruh šéfredaktor ocenil, třeba poukazem do "kantýny" k Mamulovi. Jinak si ujasněte pojmy a z nich dojmy, když se jedná o vrahy, nemohou popravovat , jak píšete , ale jen a jen vraždit. Poprava je zákoný akt po řádném soudu. Víme Vy rozumbrado ? Proč pořád píšete , že to byly na sudeťákách popravy? Že by síla rudé demagogie ? A co děti ? To byly také popravy ? Podle jakého zákona ? Můžete ho sem napsat ? Ať se "poučíme" .Hoďte sem nějaké to "moudro" z Rudého kahanu, ať doženeme vzdělání.

P. Sulc 20.8.2010 9:10

Re: Hezký článek,

Ten chlap, to je skutecne odporny kreten, takovehle "argumenty" jsem jeste necetl. Co asi delal za rude vlady?

R. John 20.8.2010 11:39

Za totáče to byl "redaktor" plátku "Ostravský horník".

Byl jedním z těch, co pomlouvali Milo Komínka . Soud následně odsoudil "Moravskoslezký den" , kde po 89 Olšer působil ,k náhradě za utrpěnou morální újmu Milo Komínka 150 000 korun. Ještě koncem listopadu v 89 , vyzýval Olšer v tom obskurním plátku "Ostravský horník", ať "pracující" nepodlehnou nějakým študákům v Praze, kteří chtějí rozvrátit sociaismus. Více o tomto chameleónovi vědí na pobočce Konfederace politických vězňů ve Frýdku Místku.