Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

JJ

J96u60r42a 39J69u21r74a79x

9. 7. 2024 21:54

Ano.

Souhlas. Jen mne napadá - co proti tomu koná autor jako poslanec putovního cirkusu? Proč hlasoval pro některé body migračního paktu? Podle vlastnich slov čtyři body onoho paktu podpořil, u čtyř se zdržel a zbylé dva nejproblematičtější nepodpořil. Které to byly ale neuvedl.

Foto

L38u20b44o69š 33K75r67á52l

9. 7. 2024 20:23

Mikuláš Pexa není naivní. Je to jen manipulativní lhář, sociopat, který chce prosazovat svoji ideologii a považuje ostatní za hlupáky.

JV

Na pašování migrantů se podílí i nemálo Českých občanů.

MK

Základní problém je islám,který nezná demokracii,je konečnou ideologií,a své odpůrce chce zotročit,a nebo zabít. Takže první zásadní věcí je nepřiznávat muslimům žádná demokratická práva,pak je buďto deportovat,nebo eliminovat. Jiná cesta není, chceme li přežít,a s námi naše civilizace. Jsem extremista? Jelikož naši nepřátelé extremisté jsou,pak nám nezbývá než být též extrémní, což by nemuselo být, kdyby naše státy plnily své zákonné povinnosti.

LP

popsal ten migrační průšvih celkem slušně - ale tak nějak "zapomněl"říci, že bezbřehé vítání a řev o "obohacování" je práce lidovců v Bruselu - tedy Zdechovského. ** Stačilo by stanovit, že porušením zákonů nelegálním vstupem do Evropy každý automaticky ztrácí možnost uznání azylu, tedy že jeho pobyt v Evropě nikdy nebude legalizovaný = slučování rodin -nula, práva vyplývající z azylu - nula, získání občanství - nikdy, "nároky" na cokoliv z evropských systémů - nula.

KF

Paní Rybnická, to, že někdo dobrovolně odejde do jiné země a chce tam klidně a slušně žít a pracovat, to mi přijde normální, ale pokud je tomu naopak, tak to rozhodně normální není!!! Proto se o tom píše.

HR

Pane Zdechovský co tak jednou - vyjímečně - napsat něco o těch, o kterých se nemluví, totiž o těch migrantech, keří se řádně integrují? Nevím kolik pečovatelských domovů nemocnic, služeb, firem by - v Západní Evropě - zkrachovalo, kdyby nebylo migrantů.

JJ

J18u81r60a 17J15u64r50a48x

9. 7. 2024 21:59

Kolik jich je a co rozumíte pod integrací? Že pracují? To je potěšitelné, ale to není integrace.

KF

Já bych pana Zdechovského naopak ocenil....ukazuje nám názorně, jací lidé a s jakými charaktery v Bruselu sedí...EU

MZ

Pan Zdechovský je pokrytec. 14. prosince 2023 v europarlamentu hlasoval pro vítačské usnesení a pak mi odpověděl na dotaz, proč tak hlasoval:

EU„19. domnívá se, že neexistence pátrací a záchranné mise na úrovni EU a nedostatek kapacit členských států pro pátrání a záchranné operace vedly k tomu, že mezeru v poskytování těchto kapacit zaplnily jiné organizace občanské společnosti a nevládní organizace; je znepokojen rostoucím počtem pokusů o kriminalizaci těchto akcí, což ještě více omezuje možnosti záchrany osob, které se ocitnou v tísni na moři;“

A odůvodnění?

EU"Dobrý den, zpráva, kterou uvádíte, představuje parlamentní kompromis podporující fungování agentury Frontex a požaduje její silnější roli při řešení migrace, což je i moje dlouhodobě zastávané stanovisko. Usnesení mívají nezávazný charakter a hlasování pro rozhodně nemusí vždy znamenat bezvýhradný souhlas se vším, co obsahuje.

S pozdravem Tomáš Zdechovský"

V bodě 19. se mluví jen o posílení zachraňování, ne o nějaké ochraně hranic. V parlamentu hlasuje pro vítačská usnesení, proti migraci bojuje jen u voličů.

Pane Zdechovský, napište, jak to usneseni bojuje pro migraci! Já jsem tam nic nenašel.

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/TA-9-2023-0483_CS.html

VP

Peksa není naivní, je to rudozelený zločinec!

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz