8.8.2020 | Svátek má Soběslav


Diskuse k článku

PŘÍBĚH: Čtyři hodiny strachu

Bar Azoulay se vracel z pětiměsíčního baťůžkářského výletu po Indii. V Dillí nastoupil do letadla mířícího do Istanbulu. Pak měl v plánu pokračovat do Bukurešti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Grigar 26.5.2019 19:19

Re: Pane Stejskale,

.. no, když je nejhůř, berou i kozu.

H. Lukešová 25.5.2019 14:16

Re: Pane Stejskale,

Jo, jo, Vám už muslimové nemůžou ublížit, že........

H. Lukešová 25.5.2019 14:15

Re: Pane Stejskale,

Pane Štípku, na Vás oheň neplivu, nemám proč, já doopravdy nemám ráda antisemity. Já idnes ani blogy na idnes nečtu, takže nemůžu posuzovat, kteří autoři mizí či nemizí.

A na NP jsou skutečně články názorově pluralitní, od neomarxistických až po ty pravicově-konzervativní. Nikdo nemá právo NP ani jakýkoliv jiný server kritizovat, je na každém vydavateli, co zveřejní či nezveřejní.

I. Štípek 25.5.2019 11:39

Re: Pane Stejskale,

P.s. Důkaz svobodné diskuse na NP je i tato naše diskuse, v rámci této svobody mi ani trochu nevadí, že pan Lenc vůbec nic nepochopil a naplácal hlouposti. Vůbec, zajímavé je, co se o sobě člověk v diskusi může dozvědět, stává se to nejen mně, ale nešť.

I. Štípek 25.5.2019 11:31

Re: Pane Stejskale,

Asi jsem se nevyjádřil v úplnosti, ale nejde mi o to, co já napíšu nebo nenapíšu; příspěvky na NP se ale zhusta prolínají s blogem idnes, původně jsou to blogy autorů převzaté z idnes, a tak není od věci poukázat na fakt, že na Psu je "život ještě normální", zatímco na idnes mizejí zřejmě nepohodlní blogeři a diskutéři (i já kdysi) a zvonku to vyzerá, že admin umetá bezkonfliktní cestičku jen a jen určitým tématům, názorům, autorům. Má na to právo, ok, ale díkybohu za Lidovky a NP. A paní Lukešová, nevím na co nebo na koho tak dštíte oheň, vůbec vám nerozumím.

S. Netzer 25.5.2019 11:18

Re: Pane Stejskale,

:-)))

Ještě že blbost nebolí.

H. Lukešová 25.5.2019 10:48

Re: Pane Stejskale,

NO jo no, neomarxisté (nacobolševici) obdivují islám a lokální Araby, co si říkají Palestinci. Nic udivující. A pokud se panu Štípkovi nelíbí texty, není nic jednoduššího než si založit vlastní blog a psát nebo si najít nějakého vydavatele, který by byl ochotný Vám Vaše texty zveřejnit. A když žena obdivuje islám a islamonacistické Palestince je ještě větší ohavnost. Podle islámu žena, jinověrec či ateista nemá žádnou hodnotu.

P. Lenc 25.5.2019 10:20

Re: Pane Stejskale,

Na ty "výtvory" pana Štípka bych byl opravu zvědavý.Vlastně ani ne, neb Izrael je dle pana Štípka a uvedených "blogerů" fašistický stát a" hodní" arabové co si říkají Palestinci a jejich pomocníci jsou pouze oběti Izraelského fašistického běsnění.Že pane Štípku.

L. Ondráček 25.5.2019 8:14

Zpráva o senzaci, která se nestala

Podivný článek tento i originál v The Times of Izrael. Nestalo se fakticky vůbec nic, jen se někomu něco honilo v hlavě. Samozřejmě, že napětí mezi Iránme a Izraelem je, stupňuje se a je to velký problém. Současně ale, v Iránu žije několik desítek tisíc židů, nejvíce ze všech středoasijských zemí mimo izrael, mají zastoupení v parlamentu atd. atd. V tomto případě fabulovat, že bude izraelský občan při mezipřistání vyvlečen z letadla a nějak ohrožen není ale fér. Je to jen snaha vyvolat senzaci i když se vůbec nic nestalo.

M. Steiner 25.5.2019 1:28

Re: Pane Stejskale,

Vážený Ivane Štípku,

chybí Vám zcela věcná argumentace. Vůbec neargumentujete k obsahu článku. Jste velice rozčilen.

Na téma, které jste nadhodil, a kterého se článek autora netýká,

si napište svůj příspěvek sám. Jen prozraďte, kde a co jste zatím publikoval. Pokud máte s publikací svých příspěvků potíže, nikdo vám nebrání, abyste si zřídil svoje webové stránky. Jinak sdělte, kde jste co uveřejnil. Rádi si

vaše autorské výtvory přečteme.

I. Štípek 25.5.2019 0:36

Pane Stejskale,

jestlipak jste se zajímal, kam se poděli blogeři, kteří na blogu idnes chtěli opravdu diskutovat mimo jiné o otázkách a problémech Izraele, Palestinců, pásma Gazy, Golan, atd.? Nějak se vám ztrácejí, jeden po druhém, naposledy, myslím, paní Palková, konfliktní a mimořádně inspirativní blogerka, jistě jste si všiml. Tak jen pište, a třeste se, abyste nevybočil z linie tamních militantů, ještě byste se mohl dočkat, že vám ubydou velkopanské pochvaly vodvářků, zieglerů, braunů...