Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRÁVO: Zatkněte Putina!

První důsledek je mezinárodní ostuda. Nepřidá na respektu, když je na vás vystaven mezinárodní zatykač.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN

J25o55s37e36f 22N66o24v81a76k

27. 3. 2023 19:36

Nema to ani hodnotu papiru, na kterem je to vytisknuto.

0 0
možnosti
LN

Kvalitní článek, díky!

A jako vždy se tady vyřádila ;-O bolševická Putinova pátá kolona s jednou potrhlou přicmrndávající naivní sionistkou... :-P

0 0
možnosti

Jen se příliš nerozpalujte, Americký řitní norníku. Nepatří vám to tady, abyste to mentoroval......;-D

0 0
možnosti
JZ

Nediskutuji s důvody ICC. Jen myslím, že tímhle rozhodnutím znemožnil budoucí diplomatická jednání a odsoudil UK k vleklé válce v rozsahu produkce zúčastněných zbrojovek.

0 0
možnosti
LN

Jaká diplomatická jednání s magorem a zločincem Putinem byste očekával? 8-o Považuji to za vyloučené. Možná s jeho nástupcem, až si Putina doma Rusové pověsí sami...

0 0
možnosti
Foto

I19v81o 62J72o64u31z60a

27. 3. 2023 1:06

.......skvěle autorem podané a objasňující R^R^R^!!

0 0
možnosti
JF

Ve středoruském městě Kirejevsk se zřítil průzkumný dron. Mělo jít o ukrajinský bezpilotní letoun Tu-141 naložený trhavinou, tvrdí agentura TASS s odkazem na informace úřadů.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/dron-zriceni-rusko-kirejevsk-bezpilotni-letoun-trhavina-vysetrovani.A230326_165750_zahranicni_lisv

Průzkumné stroje jsou zatěžované nákladem trhavin? Jako laik bych čekal, že se tak vyzbrojují bojové, nikoli průzkumné stroje, ale když to tvrdí pravdomluvností již od sovětských dob proslulá TASS, určitě je to tak ... ;-)

0 0
možnosti
PD

Není vyloučeno, že toho veterána Ukrajinci modifikovali.

0 0
možnosti
Foto

Nejlíp se nejdřív seznámit s právní stránkou věci:

https://pravyprostor.net/?p=157801

0 0
možnosti
LN

Dezinfoweb s Pavlem Hasenkopfem, to má být důvěryhodný zdroj? :-P

0 0
možnosti
JF

"Sami západní analytici, ne my, ale oni, říkají, že Západ buduje novou osu podobnou té, kterou ve 30. letech vytvořily fašistické režimy v Německu a v Itálii a militaristické Japonsko," tvrdil ruský prezident.

Zapomněl přitom ale na to, že s nacistickým Německem udržoval čilé styky i Sovětský svaz, který si s ním rozdělil východní Evropu, uzavřel smlouvu o neútočení, napadl a rozparceloval si Polsko a až do německého útoku na SSSR Třetí říši čile dodával suroviny pro vedení války v západní Evropě.

Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/496710-putina-rozcilil-novy-krok-nato-jako-fasiste-za-valky-zuri

Vožď Púťa by se neměl v době - kdy jeho neschopní podřízení zbastlili jeho geniální bleskovou SpecVojOper na vleklou poziční válku - tolik rozčilovat, nebo mu praskne žilka, a co si pak bez něj osiřelé Rusko počne?! ;-)

0 0
možnosti
PD

Fašistická (korporativně s͇o͇c͇i͇a͇l͇i͇s͇t͇i͇c͇k͇á) Itálie, nacistické (nacionálně s͇o͇c͇i͇a͇l͇i͇s͇t͇i͇c͇k͇é) Německo a komunistický (internacionálně s͇o͇c͇i͇a͇l͇i͇s͇t͇i͇c͇k͇ý) SSSR.

Ještě štěstí, že se diktátoři časem vždy rozhádají.

0 0
možnosti
KK

Nemám rád zem, kde jsou na každém rohu pomníky vrahů volyňských Čechů. (Poláků, Židů, ...)

0 0
možnosti
IK

V ukrajinském parlamentu mají i sochu toho fašouna Bandery a poslanci se mu denně klaní. Kdy už Zelenský ze svého konta v Panamě (Panama papers) přesune nějaké milionky dolarů na pomoc Ukrajině? Nebo spoléhá na naivitu miliardáře Dědka, že mu bude pořád sypat?

0 0
možnosti
LN

Jasně, Putinův blbečku, v SSSR se přece vždycky měli všichni dobře, tak jak by se nemohli mít dobře v Putinově Rusku? :-)

Akorát mi není jasné, proč ti rabující Rusové kradou klozetové mísy, ledničky a další výbavu z ukrajinských domácností... a tahají si je do Ruska. ;-D

0 0
možnosti
KK

Poté, co Mezinárodní trestní soud (ICC) minulý pátek vydal zatykač na prezidenta Vladimira Putina, Maďarsko prohlásilo, že ruskou hlavu státu nezatkne, pokud by vstoupila na území země.

Bože, sešli nám někoho jako má Maďarsko ! Českého Orbána ! Jó, a pětikolku, celou, pošli do pekla ! Jen hajzlbábu nech na živu !

0 0
možnosti
Foto

Také mně se zamlouvá Orbán a Maďarsko z jiného důvodu. Maďaři jsou totiž spolehlivými přáteli a spojenci Izraele, v OSN hlasují s Izraelem a na půdě EU Izrael hájí a často vetují eurounijní protiizraelské rezoluce.

Dokonce Maďaři uvažují, že přesunou své velvyslanectví z tel Avivu do Jeruzaléma, premiér Orbán se o tom zmínil, byť prezidentka Nováková řekla, že o této otázce zatím nepadlo žádné rozhodnutí, ale i tak Maďaři dělají spoustu dobré práce, ať už k přesunu maďarské ambasády dojde, či spíše nedojde.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz