6.10.2022 | Svátek má Hanuš


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Wiener 20.8.2022 2:38

Abbasovy nazory na holokaust a vyroky o nem mne vubec neprekvapuji. Prekvapuje mne vsak, ze Abbasovi v Berline Nemci dali platformu sve nazory sirit. Jest-li to byla hloupost Nemcu nebo jejich zamer, prenecham kazdemu na uvazenou.

Abbas ma doktorat z "holokaustu". Ve sve doktorske thezi Abbas holokaust kompletne nepopira, ale drasticky snizuje jeho rozsah. Tvrdi, ze holokaust byl produkt nacistu v kooperaci se sionickymi predstaviteli a organizacemi, aby se terorem proti Zidum podporila emigrace do Palestiny/nynejsi Israele.

Abbasuv 1982 "doktorat" z "Patrice Lumumba Peoples' Friendship University" v Moskve, sovetske obdoby ceskoslovenske/prazske University 17.listopadu, byl obhajen na moskevskem "Institute of Oriental Studies". Knizne pak byla Abbasova disertace vydana v pod nazvem “The Other Side: the Secret Relationship Between Nazism and Zionism” (Druha/Odvracena Strana: Tajny Vztah mezi Nacismem a Sionismem). Ve sve disertaci Abbas tvrdi, ze sionisticke hnuti vedlo sirokou kampan podnecovani proti Zidum aby vzbudilo nenavist vlady vuci nim, podnítilo "odvetu" proti nim a rozsirilo masove vyhlazovani, ktere by eventualne vedlo k masove emigraci prezivsich. Abasova disertace v zasade tvrdi, ze sioniste a Treti Rise byli zlocinni partneri v holokaustu.

Mahmoud Abbas byl po cely svuj zivot a nadale zustava falsifikatorem zidovske, sionisticke, israelske, ale i "palestinske" historie a jeho nedavne berlinske vystoupeni to pouze potvrzuje.

H. Kotaz 19.8.2022 11:32

Co by nepřestřelil, když si ho nejen EU vydržuje.

Místo aby mu " utáhla uzdu " !!

V. Chrastina 19.8.2022 16:05

Souhlas, pane Kotazi!!

F. Zrcek 19.8.2022 10:47

Vůbec nepochybuji, že abbášovy výroky byly upřímné a palestinští arabáši je houfně uvítali. Svádělo by to k tvrzení, že abbáš je dementní haj** a všichni arabáši jsou teroristi, kteří vedou džihád proti západu a hlavně Izraeli, a jejich jediným posláním na tomto světě je vyrobit ze svých souvěrců co nejvíc mučedníků. Ale doufám, že nic není absolutně černobílé a pravdu má ten dobrý voják Švejk, když tvrdí, že každej maďar nemůže za to, že je maďar.

Berme to z té lepší stránky - dementního abbáše už v Evropě neuvidíme, víc evropských zemí teď snad zavede zákaz zahalování obličeje, takže slušná arabka v Evropě už v životě nevystrčí nos na ulici, a jaké že budou ůnijní příspěvky, alebrž evropská jizya (džizja) služebníkům alláhovým na palestinskou terorsprávu? Nižší, kur*a, nižší!!!

No nestálo to za ten nával upřímnosti dementa škemrajícího v Německu o vyšší příspěvky na zbraně, harémy pro zasloužilé teroristy a výuku k nenávisti pro jejich haranty?

V. Chrastina 19.8.2022 16:08

R^!!

V. Kuhaj 19.8.2022 8:56

No ne, koukejte, kdo se nám to do antisemitského tažení taky zapojil:

https://www.lidovky.cz/nazory/nepritel-izrael-greta-nove-zlo-antisemitska-kampan.A220818_193150_ln_nazory_lros

H. Lukešová 19.8.2022 9:48

Greta? No ekoteroristka, a teroristi se přitahují, ať už ti palestinští, islámští, levicoví, či jacíkoliv jiní. Greta si neuvědomuje ve své naivitě, že jako dívka, kór ta evropská, má u palestinských muslimů cenu naprosto minimální, zatímco Izrael práva žen ctí, smutné.

V. Kuhaj 19.8.2022 11:04

Greta si toho zřejmě neuvědomuje ještě víc. Zejména, že je něčí užitečný idiot, tentokrát ovšem ve službách hodně nebezpečných aktivit.

Zahraju si na proroka: Gréta je někým obratně formována k fanatismu natolik, že se do boje za tu správnou budoucnost zapojí doslova, se zbraní v ruce. Dávám jí tak pět let. Ale kdo si za to pak vezme zodpovědnost?

H. Kotaz 19.8.2022 11:33

1* R^

J. Sládeček 20.8.2022 9:05

Slyšela jste někdy o státním terorismu?

P. Pepax 19.8.2022 10:36

Myslím že kdyby si Greta na veřejnosti uprdla, stalo by se předmětem pozornosti mainstreamu;-D

V. Kuhaj 19.8.2022 10:57

Souhlas. Ovšem uprdnutí a veřejný příklon k antisemitismu má společného pouze tolik, že oboje je nechutné. Jinak bych pár rozdílů našel. Bohužel v neprospěch Gréty. To by mě zajímalo, kdo a jak jí vymyl mozek tentokrát.

P. Pepax 19.8.2022 11:01

Jo pane Kulhaj, té holce ani není nutné vymývat mozek, ta se asi tak narodila.

J. Sládeček 20.8.2022 17:22

A vraždění Palestinců je chutné?

R. Langer 19.8.2022 11:49

Terorista jako terorista, vrána k vráně sedá... ;-)

T. Hraj 19.8.2022 14:03

Byla to otázka času. Vrána k vráně, podle ovoce je poznáte.

H. Lukešová 19.8.2022 8:47

Tak ještě jednou malé připomenutí palestinského znevažování Židů a Izraele během minulého roku na Dne památky obětí holocaustu ze dne 27.1.2021. Palestinský hlasatel učil své diváky během pořadu vysílaného oficiální Palestinskou televizí, že holocaust je cena, kterou Židé zaplatili za jejich „zlé chování“, tj. za „spiknutí a ničemnost“. Představitelé „umírněného hnutí“ Fatah soustavně rozšiřují antisemitismus mezi svými obyvateli, židovské obyvatelstvo podle nich představuje „absolutní zlo a hrozící sílu, vůči které se museli Evropané bránit“, dále ho obviňují, že vede „projekt zotročení lidstva“ a Izrael coby židovský stát označili za „Satanův projekt“ a nakonec vyzývají i ke genocidě všech Židů bojovnými slovy o tom, že „židovská hrozba pro lidstvo bude zastavena pouze vyvražděním všech Židů“ a obvinili je ze „špatných genů a prokletých vlastností, které se u nich přenášejí z generace na generaci, tj. z otce na syna“

K. Křivan 19.8.2022 9:36

A proč Israel konečně nevyhladil Fatáh, Hamás, PLO, a vůbec všechny paloše ? Že je to jen svinstvo, to ví všichni myslící lidi !

H. Lukešová 19.8.2022 9:43

Protože je Izrael ušlechtilý stát a izraelská armáda je ta skutečně nejmorálnější a nejstatečnější a stejně se levičákům, zejména EU-věrchušce, nezavděčí.

K. Křivan 19.8.2022 9:48

Co je ušlechtilého na tom, nechat žít zločince a svinstvo ? Ve dvacetkrát přelidněném světě ?

H. Lukešová 19.8.2022 10:34

No jo no, humanismus k nepříteli je zločinem proti lidskosti vůči vlastním lidem, to píšete pořád. Jenže jedná se o tzv. "zvrácený soucit", jenže, co my s tím?

Palestinští teroristé chtějí zničit Izrael, vyhladit izraelské židovské obyvatelstvo, zatímco Izraelci jednají jemně v rukavičkách a na to pak Izrael doplácí.

K. Křivan 19.8.2022 19:59

My s tím nic nenadéláme. To musí Israelci sami. MOSAD by taky dokázal udělat dobrou práci. Jako po Mnichově.

V. Kuhaj 19.8.2022 11:07

To není o zavděčení. To je o hození Izraele přes palubu, coby překážky na cestě k novému světovému řádu. Takže i kdyby Izrael začal snášet zlatá vejce, bude obviněn, že je ukradl ubohému palestinskému lidu.

H. Lukešová 19.8.2022 11:59

Na Izraeli, co by židovskému státu, levičákům nezáleží, ti milují palestinské teroristy? Protože palestinská společnost je nejvíce antisemitská a nejvíce nacistická společnost na celém světě, není krutějšího antisemity, než palestinského Araba a levičák Židy a Izrael zuřivě nenávidí, takže mají společného nepřítele. A jak víme, společný nepřítel sjednocuje.

Tak jak se světové mocnosti vykašlaly na židovské uprchlíky roku 1938, kdy se sešly na konferenci v Évian-les-Bains a rozhodly že pronásledované Židy z nacistického Německa a Rakouska do svých zemí nepustí, nechali je zběsilým nacistům napospas, pro nacisty se jednalo o důležitý moment, který je utvrdil v přesvědčení, že nikomu na Židech nezáleží a že si s nimi můžou dělat, co chtějí, tj. všechny je vyhladit a nikomu to vadit nebude.

A úplně stejně mnohé velmoci jednají s Izraelem, nezáleží jim na něm, chtějí se dohodnout s islamo-fašistickým Íránem a házejí ho přes palubu. Smutné. A to je poučení pro Stát Izrael. Ten vždy a za jakýchkoliv okolností musí spoléhat sám na sebe, sám se bránit a bojovat. Nikdo jiný to za něj neudělá.

V. Kuhaj 19.8.2022 12:10

Ani jsem nevěděl, že nějaká taková konference v 38. byla. Smutné. Za smutné považuji i to, že Rusko s Íránem navazuje kontakty. Já vím, s někým je navazovat musí, ale že zrovna s nimi...právě s ohledem na vztah Íránu k Izraeli mě to mrzí. Znamená to totiž, že Izrael už se nemůže spolehnout na nikoho. Naneštěstí je malý, takže spojence potřebuje. Nebude-li jich, nemá šanci. Která země je dnes ryzí, přesvědčený spojenec Izraele? Jedna po druhé z nějakých důvodů odpadá. Pro mě je zvláště bolestné, že i ta moje. :-/

H. Lukešová 19.8.2022 12:20

Pro mě je to také bolestné, Rusko, které se jevilo k Izraeli velmi přátelské, ho také hází přes palubu. Bidenovy USA také nejsou spojeneckou zemí, ale přesto vidím přece jenom jistou naději, naštěstí na americké a evropské půdě i v Asii a v Africe žijí přátelé Izraele, jako např. Vy, já a mnozí další.

Izrael má jednotlivé přátele uvnitř mnoha zemí, ale politici a vrcholní představitelé, diplomaté uvnitř OSN přátelští nejsou. Izraelci navázali úzké spojenectví s křesťanskými sionisty na celém světě a ti do Izraele jezdí, posilují jeho ekonomiku a šíří osvětu mezi obyčejnými lidmi.

H. Lukešová 19.8.2022 12:22

.......přesto přece jenom vidím jistou naději......

I. Lyčka 19.8.2022 12:30

Protože my, Evropané, jsme humánní (ironie).

O. Machluf 19.8.2022 17:35

My nejsme oni.

O. Machluf 19.8.2022 8:44

Jakýkoli bývalý terorista není a nemůže být partnerem pro jakýkoli dialog. Nemluvě o tom, že Abbás je dnes téměř senilní stařík, který s bidou udrží moč a lžíci.