Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

MH

Od jisté doby jsem změnil názor. Nemám rád Francouze!

PD

Oblibu Frantíků evokovaly verneovky.

Jinak nic moc.

JN

Francouzi by se měli starat sami o sebe, mají dost vlastních problémů a budou jich mít ještě daleko více. Už jsou s tím machrováním k smíchu.

PD

Měli, ale to by se i Putin musel starat o sebe (problémů v Rusku je dost).

FN

Můžete do zkrátit. Macron v zájmu udržení osobní moci je ochoten eskalovat konflikt na Ukrajině až na hranu stádia jaderné konfrontace. Přitom si neuvědomuje, že nebude při takové politice nebude trvat dlouho a Francie nebude volit prezidenta, ale chalífu.

Foto

Macron jde do krajnosti. Způsob politického souboje má paralelu u nás, ale PF chybí odvaha jít stejnou cestou. Přesto že je obecně známo, že akademickými řečmi ekonomiku státu lze sotva pozdvihnout. Prostě - zatím je to dobrý, mohlo by být i hůře.

Foto

Jenomže Marine Le Pen nechce být z několika důvodů premiérkou (ten hlavní je skutečnost, že bude kandidovat na prezidentský post v roce 27, ale důvodů je více). Premiérem by byl J.Bardella.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz