26.9.2022 | Svátek má Andrea


Diskuse k článku

POLEMIKA : Putin je Rusko – a Rusko je zlo

„Není všechno černé nebo bílé“ je oblíbenou větou politických diskutérů, hlavně levicových, a v souladu s touto větou je Rusko i kritizováno i chváleno. I na Západě je Putin často chválen jako příklad rozhodného politika, který ví, co chce, na rozdíl od slabého amerického prezidenta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Houžňák 2.8.2016 8:24

No, vase vyvody

proste nejsou pravda.

F. Houžňák 2.8.2016 8:23

Jeste v clanku postradam, jak panu Guttmanovi

jeho maminka rikala, "nez se nechat osvobodit od takovychhle hnusnych Rusaku, to radsi at me ti hodni Nemci poslou do plynu". To by dodalo clanku jeste vetsi pruraznosti. Zajimave je, ze zminuje "zotroceni" Ceska v letech 1945-1989, ale protektorat, kdy nas chranili nasi pratele Nemci, mu nejak usel, asi to za Hitlera bylo lepsi nez za "Rusaku", i s tou Osvetimi.

A. Reček 2.8.2016 8:23

Re: No treba tohle,

Ta tzv. referenda na Krymu a okupované části Donbasu organizovaná ruskými zelenými mužíčky a předem připravenými separatisty se samopaly v ruce, byla jen výsměchem nějakého svobodného vyjádření občanů.

P. Rudolf 2.8.2016 8:13

Skvělý článek

přesně popisující onu primitivní byzantskou despocii.

P. Švejnoch 2.8.2016 8:00

Mám rád tůdlencty

dramatické obraty: "Paradoxně neubývá zastánců Ruska ani v Česku, které bylo Ruskem zotročeno v letech 1945-1989."... :-)

Jednak si nejsem úplně jist tím, že jsme byli zotročeni Ruskem, ale hlavně považuji za nutné podotknout, že dnes se, zejména v běžném, každodenním životě, cítím být více "zotročený" Svazem Evropských Socialistických Republik, než jsem se kdy cítil za oněch 25 let, jež mi bylo prožíti v onom "ruském otroctví"...

A. Trick 2.8.2016 7:47

Ano, pane autore

To, že Rusko je zlo věděl i Emanuel Moravec

http://www.fronta.cz/plakat/zachvati-li-te-zahynes

J. Kulheim 2.8.2016 7:45

Rusko je velmoc

a tak jako všechny velmoci má svoje zájmy. V minulosti byla první na řadě při nájezdech dobyvatelů z východu do Evropy. Na tom, že Rusko resp. Sovětské socialistické imperium, ovládlo část Evropy má "zásluhu" ten, kdo vyvolal 2. světovou válku. Rusové vymysleli všelicos, ale faktem zůstává, že něco tak zrůdného jako socialismus, nevymysleli Rusové. Nikdo netrpěl tak dlouho pod nadvládou této ideologie, jako Rusové.

V Rusku socialismu ubývá v západní Evropě přibývá. Socialismus a jeho výsledky jsou vždycky stejné. Je jedno jestli se jedná o jakýkoliv socialistický experiment. Západoevropský socialismus je jiný, sofistikovanější, ale důsledek je stejný, omezování svobody jednotlivce.

Myslím, že v současnosti hrozí Evropě větší nebezpečí než Rusko. Sovětští socialisté, pokazili život našim rodičům a nám, ale odešli. Ti co sem přicházejí nikdy neodejdou.

V Rusku to bude vždycky jinak než v Anglii. Faktem je, že Rusko nepřibližuje vojenské základny k Bruselu, ale NATO je buduje v blízkosti Ruska. Atd.

J. Lancik 2.8.2016 7:31

Re: Můžete pokračovat dál

Tak tak soudruhu Brunere, jiste minite par. 104 tr. zak. #140 o hanobeni statu svetove socialisticke soustavy a jeho predstavitele.

F. Houžňák 2.8.2016 7:00

No treba tohle,

"25.7. kritizoval Tomáš Haas sankce proti Rusku, neboť obyvatelé na zabraných územích údajně sami v referendu žádali připojení k Rusku" - no, referendum jak na Krymu, tak na vychodni Ukrajine jsme vsichni sledovali v televizi, akorat autorovi to nejak uslo. Samozrejme Gagarin nebyl prvnim kosmonautem a okolo zemekoule jel na kole. Jinak viz mu prispevek o par vys.

F. Houžňák 2.8.2016 6:55

No, prakticky vsechny zlociny, ktere pripisujete

"Rusum", spachali sovetsti komuniste vsech narodu byvaleho Sovetskeho svazu, a jestlipak vite, kdo do Ruska komunismus privezl a ho tam instaloval? Byl to nejaky Uljanov, ktereho tam poslali velci pratele Cechu, Slovanu a i vasi maminky, totiz Nemci, vybaveneho 10 miliony (jini mluvi o 20 milionech) zlatych marek, aby mel na to budovani komunismu neco do zacatku. A kdo ten nemecky komunismus odskakal nejvic, byli Rusove, kterym tak procitene klnete.

E. Vašátko 2.8.2016 6:50

Je docela dobré, když člověk vidí

kdo je kdo. Nicméně co takhle věcně ukázat, co na tom autorově příspěvku není pravda ?

J. Mrázek 2.8.2016 6:28

Připomíná to podpásovku na Trumpa

Trumpovi prý otiskli fotky jeho nahé ženy a začala debata o stážistkách v Bílém domě a jejich motivaci....nicméně se nabízí pararela o případných stážistech pro Clintonovou a jejich parametrech, třeba potvrzené nutnosti mít slepeckou hůl ..... :-))

Autor tohoto článku má tu slepeckou hůl buď přikázanou, nebo dobrovolnou. Bůh suď, co je horší .... :-))

J. Babička 2.8.2016 6:16

Re: Můžete pokračovat dál

Urazit Rusko bylo dříve trestné

P. Boublíková 2.8.2016 6:05

Nemate poněkud zmatlano dohromady

Rusko a SSSR, a vubec minulost a soucasnost? Skutečně tohle neni analýza, ale dort pejska a kočičky (velmi mírně zhodnoceno).

J. Brunner 2.8.2016 1:37

Můžete pokračovat dál

a najdete tucty říší a států o nichž zdůrazníte jejich negativa a tím je úplně znemožníte. Tomuto způsobu psaní se říká hanopis.