Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PAŘÍŽ: Hranice mezi Evropou a Afrikou

Zdeněk Müller ve svém článku Děsem ochromená Francie? (LN 17.5.) tvrdí, že „popisovat Francii na pokraji občanské války tak, jak to činí názorová platforma anonymních francouzských vojáků, se stává zřejmě novou politickou korektností“.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JH

J80a82n 60H25á36l66a

3. 6. 2021 19:32

A to vyhrožování převratem je tedy horší než postupná degradace vyspělé země do islámského kalífátu?

0 0
možnosti
JU

J67a69n 72U89r37b71a15n

3. 6. 2021 20:25

No, nikdy jsem frantikum nerozumel a nerozumim jim stale. Oni tak nejak permanentne nici svuj vlastni stat - revolucemi, stavkami, zlutymi vestami a taky postupnou, ale nezadrzitelnou evoluci v chalifat:-(

0 0
možnosti
KK

Když ten "převrat" by znamenal likvidaci "postupné degradace vyspělé země do islámského kalífátu". tak by byl záchranou země a její tradice, její kultury a civilizce. Zaplať Pánbůh za něj, za občanskou válku a za vítězství v ní.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz