Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JS

J57a11r49e31k 90S42a94n

25. 5. 2024 7:17

Tak nějak potom nechápu, proč pořád slyšíme, že nás obsadili (a chtěli vyhladit) nějací "nacisté" a ne Němci:-/

TP

Psal jsem to v říjnu a nic se od té doby nezměnilo.

Bestiální čin Hamásu si ještě dokážu racionálně vysvětlit, jsou to muslimové, kteří znají jen nenávist a uznávají jen sílu, proto se chovají, jak se chovají. Stojí to bohužel oběti, ale je Izrael zvládne.

Více mě však děsí reakce představitelů Evropy a dění v západní Evropě. Je to pro mě nepochopitelné. A jsem hrdý, že ČR patří mezi největší spojence Izraele.

MM

A děsivá je i představa jednotné zahraniční politiky EU. Tedy česka podpora palestinských vrahů vyjádřena nejen finančně, ale za čas i povinnými palestinskými vlaječkami v českých oknech a odznáčky na klopách "uvědomělých" probruselských soudruhů.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz