Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

MK

Dav islamistů skandujících nenávistná hesla,a požadujících chalífát si nedovolili politici ani odsoudit, policie nezasáhla, nyní, když skupina mladých Němců na párty v písni žádá vyhoštění ilegálních migrantů,jsou média plná odsuzujících komentářů,politici se předhání v prohlášeních,zaměstnavatelé je vyhazují z práce. Tak to je dnešní EUropa.

VM

JÓ, AŽ TAK TO

Němci dopracovali, po sloučení Německa.

Že by chálífát, to Německo nakonec zase rozdělilil, co ?

J50a73n 78Č30e59r85n38ý

25. 5. 2024 13:17

Proč toho nechala ty praskající mopslíku ;-D;-D

PS

Taky vás ubila argumenty? Věřte mi, není to tak těžké. Na prskajícího mopslíka stačí málo.

J12a79n 92Č45e42r41n91ý

25. 5. 2024 12:20

Autor má pravdu v tom , že doba je pokrytecká, Židé se nesmí kritizovat , protože je to antisemitismus a podporujete holocaust.

PS

Blábol. Židy dnes kritizuje každý blbec. Vy v tom vynikáte.

AT

A76l70e48š 75T80e92p13l98ý

25. 5. 2024 11:29

Autorovo srovnání s Německem poněkud kulhá - Německo bylo mezinárodně uznávaným státem. Gazu může srovnávat možná tak se zmíněným Katalánskem.

A srovnávat miliony mrtvých na kontě Německa s 695 izraelskými civilními oběťmi na kontě Hamásu je taky mimo mísu. S tím je spíš srovnatelný útok v New Yorku, Bataclanu, Beslanu, nebo nedávno u Moskvy.

Taky jsem nezaznamenal, že by USA po 11. září vojensky vtrhly do Saudské Arábie.

Nicméně uznání Palestinského státu vypadá nesmyslně - kdo to je ? Gaza mebo Západní břeh ?

AT

A61l83e57š 96T16e43p52l85ý

25. 5. 2024 11:14

Dosazením do autorova textu:

Rusko nikdy nedopustí existenci nezávislé Ukrajiny. Již to jednou udělalo, když umožnilo Ukrajině nezávislost a krutě za tuto chybu zaplatilo.

Rusové nejsou pitomci, ze svých chyb se poučili. Z Ukrajiny bude protektorát, pod plnou vojenskou kontrolou Ruska, její samospráva bude podléhat vládě v Moskvě.

PS

Možná jste teplý, ale hlavně Blbý. Ukrajina nikdy rusácko neohrožovalo. Bylo to vždy naopak.

Foto

Jediný, kdo má právo uznat stát Palestina je Rada bezpečnosti OSN. I kdyby jej uznalo 194 států, tak dokud jej neuzná Rada bezpečnosti OSN není. Závazná rezoluce Rady bezpečnosti OSN ze dne 22. 11. 1967 pokud ji palestinci splní mohou mít svůj stát. To znamená uznat stát Izrael, uzavřít s ním mír, dohodnout na společných a vzájemně uznávaných hranicích. Na to Palestinci odpovídají. Žádné jednání , žádný mír. Pokud bude uznán stát Palestina bez splnění těchto podmínek, zhorší to situaci v Palestině a povzbudí to muslimské teroristické skupiny, že teror se vyplatí a vede ke kýženému úspěchu. Tohle už se jednou stalo, když Izrael předal Západní břeh do správy Palestinců a stejně tak, když Gazu. Muslimský teroristům narostla křídla. Evropa se postupně snaží zlikvidovat stát Izrael a dělá to od roku 1948.

AT

A11l40e83š 58T29e12p45l41ý

25. 5. 2024 11:17

Uznání státu je mezistátní záležitost - tj. státy, které ho uznávají - ho zkrátka uznávají bez ohledu na OSN.

Např. existence státu Izrael pokud vím nikdy nebyla RB OSN oficiálně uznána - vznikl jen na základě rezoluce VS OSN (jako byla ta nedávná "propalestinská").

P27e34t28r 60Č19e20c97h

25. 5. 2024 10:43

Co je to ta Gaza? Je to nějaké území, spravované Hamásem. Není to stát, přestože má hranice. Co jsou to ti palestinci? Nic jiného než jeden z arabských kmenů. Ti si ve volbách zvolili do čela teroristickou organizaci a tedy mají co chtěli. Opakuje se v jisté obměně situace z doby, kdy se tvořil stát Izrael. Palestincům byl nabízen vlastní stát. Ti však chtěli buď všechno a nebo nic. Bylo jim tedy vyhověno a nedostali nic. Zavinili si to sami a zaviňují si to dodnes. Mají co chtěli.

VP

Josep Borel, eurounijní "ministr zahraničí" uvedl, že kroky některých eurounijních zemí ohledně uznání státu Palestina vedou ve skutečnosti k utlumení konfliktu a k dosažení míru. Že nejsou vůbec protiizraelské, ale právě naopak. Urychlení vzniku státu Palestina povede prý k ukončení konfliktu.

Tedy, k takové argumentační piruetě musí být nějaké zvláštní nadání. Mě to vede ke konstatování, že nepřichází vůbec v úvahu, abychom se vzdali samostatné zahraniční politiky ve prospěch EU.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz