Pátek 18. dubna 2025, svátek má Valérie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Sven Australan

18. 12. 2009 12:25
"izraelská" zpravodajka ?

 Článek o "izraelské" novinářce jsem četl s nevírou, až do míst, kdy se zminuje, že její tatínek byl (je ?) komunista a maminka černohorská partyzánka (či bystrica ?).                  Tato soudružka objektivní novinářka narozená 1956, jejíž maminka "prošla" Bergen-Belsenem (?), jistě má izraelské státní občanství, ale její referáty mluví řečí Hamasu ( a při nejlepším Fatahu), financováno EU a otiskováno v jakémkoliv levicovém tisku.                   Ano, znám dalšího takového "statečného" Izraelce, toho parchanta Vanunu !

0 0
možnosti
BH

B. Hampl

17. 12. 2009 22:03
A jen tak mimochodem

Palestinských Arabů máme tady v ČR docela slušnou řadu, Zastávka u Brna  a další střediska pro teroristický výcvik jich produkovaly docela dost. Mnozí tady zůstali nebo tu mají velice úzké styky. A teď lze jen čekat, kdy poruší starou mafiánskou zásadu, že se nelumpačí tam, kde mafie bydlí, aby měla "doma" klid.... A ono to dříve či později přijde..., lze jen doufat, že je má BIS alespoň trochu pod kontrolou...

0 0
možnosti

YK

17. 12. 2009 16:56
Dalsi namety na povinne eseje ve skolach UNRWA...

1) Zamysleni nad podilem Svedskych muslimu na poctu obyvatel (3%), na nasilne mkriminalite (65%) a na znasilnenich (72%).

2) dtto pak pro SRN, Francii, Velkou Britanii atd atd......

0 0
možnosti

vratislav II

20. 12. 2009 21:04
Re: Dalsi namety na povinne eseje ve skolach UNRWA...

sudetaci znicili slusnou a prosperujici demokracii,kterou po osvobozeni dorazili komunisti.meli se naopak dat do boje proti adovi s cechama a mozna ze by tak zabranili mnoha hruzam 2.svetove.misto toho si ODHLASOVALI 98,2% prislusnost k risi.a po volbach jeste ZABRALI zbytek cech,ktere jim chamberlain nedal.pri odchodu dostali 50kg,a odskodneni od nemecke vlady.odsun schvalen na jalte a v postupimi.na rozdil od palestincu,kteri v galilee nikomu nic neudelali-nevinni rybari,nikdy nenapadali zidi-nic neodhlasovali,nikdo je jich na nic neptal,29.rijna 1948 v dobe primeri jim na rozkaz tatky izraela a valecneho zlocince davida ben-guriona vysypala zidovska armada 21 tun bomb na hlavy.a potom jich 100 000 okradli,VYKOPPALI a nektere znasilnili a povrazdili v jejich vlastni zemi.galilee totiz patrilo podle OSN novemu statu palestincu.to byla operace HIRAM.v operaci DANNY v lete v ramlu,byli okradeni palestinci VYKOPANI do 40 stupnoveho vedra na cestu do rammalahu.a o tom snivaval uz v roce 1938,a i uvadel ve svych projevech david ben-gurion.potreba lebensraumu pro zidi v palestine.davno promyslene a pripravene akce.cha,cha,cha!shalom!

0 0
možnosti

YK

17. 12. 2009 16:50
„Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

Palestinska spolecnost jeste neni zrala na leccos.UNRWA se snazila zaradit do sko0lnich ucebnic vysvetleni holocaustu. Jak Hamas tak Fatah to striktne odmitli:"vyuka o holocaustu by snizovala vuli palestinske mladeze k vitezstvi". Mam alternativni navrh, jelikoz UNRWA je z 96% financovana "zapadnimi imperialisty" zacci ve skolach UNRWA by meli povinne 2  hodiny denne psat eseje z evropskych dejin (na ukor uceni se koranu nazpamet). Temata:

1)sudetsti nemci byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami.  2)karelsti finove byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami.  3)kypersti reci byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami. 4)halicti polaci byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami. 5)slezsti nemci byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami. 5)Hindove byli vyhnani z pakistanu,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami. 6)zide byli vyhnani z arabskych zemi, byl jim rozkraden majetek za 300 miliard US$ vcetne polnosti o 4nasobne plose israele, nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty ve svych byvalych domovech raketami. 

Toto by se melo opakovat po celou dobu skolni dochazky. kdo by odmitl psat, prisel by o podpory UNRWA.

0 0
možnosti

Jakub S.

17. 12. 2009 17:00
Re: „Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

!R^!!R^

0 0
možnosti

hardcore devo

17. 12. 2009 15:15
pochvala pro NP

příjemné překvapení najít na psu i článek s lidským rozměrem :-)

0 0
možnosti

Standa

17. 12. 2009 13:56
Jedna

jediná žena-novinářka. Izraelci jsou na tom velmi špatně. Nemají novináře a Česko také ne.

0 0
možnosti

Baghíra

17. 12. 2009 6:20
Tahle dáma je tak nalevo,

že se sám pan Lahav ztrácí v dálkách temné pravice. Pamatuji si ji z Haaaretzu - extrémní salónní palestinofilka. Ostatně: kdo jiný by mohl dostat Novináře roku?

0 0
možnosti

oscar

17. 12. 2009 10:16
Re: Tahle dáma je tak nalevo,

Ano,také vím, že není objektivní.

0 0
možnosti

Jarda

17. 12. 2009 1:05
Pane Lahave

 Mohl by jste mi prosim vysvetlit jak mohla matka cernohorska partyzanka porodit nejmene 11 let po sve smrti. Dekuji. Nebo se pani novinarka narodila 1946 misto 1956?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz