7.7.2022 | Svátek má Bohuslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kefalín 15.2.2010 3:34

Podvod tisíciletí?

Přečetl jsem si Vaše dílo pane Adlere a myslím,že je to jeden obrovský blábol nevybouřeného reportéra.Z Vašeho elaborátu totiž nijak nevyplývá,proč by to měl být "podvod tisíciletí".Domnívám se,že to je přemrštěný výrok,který je produktem jakéhosi duševního komplexu. - Olympiáda je,pokud vím,soustředěním špičkových sportovců světa,na jejichž výkony se my,lidé,kteří nemají snad ani setinu jejich schopností,rádi s obdivem podívají.

Samozřejmě to nějaké peníze stojí,nic není zadarmo,ale peníze jsou vydávány daleko častěji a štědřeji na věci naprosto zbytečné.Ale olympiáda,podle mého názoru,mezi nimi není.

hobous 15.2.2010 3:22

Stáří je hnusné

trpím nespavostí, proto teď koukám na ČT 24, a už asi do rána neusnu. Ta z rady přes ČT, koulařka, mi díky perifernímu vidění (mám televizi vlevo od PC, kulisku) vlítla do oka. Je pravdou, že dneska je asi méně hmotná, nicméně je stále stejně děsivá. Tím, že teď chodí ověšená zlatem jak žena nejmenovaného etnika, která musí být stále připravena na to, že ji manžel zavrhne a odnese si jen to, co má na sobě, si zřejmě kompenzuje  dobu, kdy ji nikdo nebral ani jako člověka, natož jako ženu. Asi není lepší příklad  devastace tzv. sportem. Vadí mi, že se k těmto hnusům nevyjádří třeba pan Bubník, který byl jako jeden z mála vrcholových sportovců odměněn komunistickým vězením. A pro vás mladé mám optimictický vzkaz: Lepší už to nebude, to lepčí už bylo.                                                                                                                                 

Patrik 15.2.2010 3:09

Re: Skvělý článek

dodal bych ještě vědci. Tyto skupiny lidí skutečně vytvářejí hodnoty.

** 15.2.2010 2:52

Re: Test

Až ráno

pedro 15.2.2010 2:40

Re: když jezdil na olympiady

Abych upresnil pane Adlere, zeleni museji, ale Vy??

pedro 15.2.2010 2:38

Re: když jezdil na olympiady

Pane Adlere, ja se Vam divim....

pesimista 15.2.2010 2:36

Re: OH

Řekl bych, že jednoho dne, až se všichni zblázní, bude olympiáda u nás a poleze to do peněz nám.

w4c 15.2.2010 2:35

Re: když jezdil na olympiady

to určitě. A kdybys tam nejel, a odmítl to, tak to za tebe někdo rád udělal. A o čem jsi vůbec psal? Jsi sportovní komentátor?

hobous 15.2.2010 2:34

Re: Jen poznámka

má pravdu, předsedo. Tupec jsi ty.

petr adler 15.2.2010 2:33

Re: Pisete, ze olympiada v Montrealu

hry v calgary se porad jeste splaceji ...

w4c 15.2.2010 2:33

Re: Je mi líto

ordinace v růžové zahradě je to pravý vořechový, viď

petr adler 15.2.2010 2:33

Re: když jezdil na olympiady

milej clovece, jest mi lito, ale dobry mi ty olympiady nebyly, ja je mel v popisu prace ...

hobous 15.2.2010 2:33

Re: OH

Pamatujete na ty její laní oči (a kozí hubu), když vzhlížela k ožralým hokejistům na čaji v Dělostřelecké? Někdo z nich pak prožblept, že se jim vlastně do autobusu vnutila, zřejmě následek dlouhého letu v bujaré atmosféře, my Češi říkáme "potmě každá .... černá". Voni jsou ti kluci spíš na modelky, že. Kolik stálo to zdevastovaný letadlo jsme jim sice odpustili, a jistě bysbírka vynesla víc, ale stejně by mne zajímalo, jaké byly vícenáklady na výpravu. Ubytovaní sportovci v Liberci zdevastovali  renovované studentské koleje, za kolik a kdo to zaplatil? Bauer byl nadšený ze snobárny, na kterou se navezly tuny sněhu na Hradčana, aby si tam mohl zajezdit. Odměny za medaile, dotace profikům, vyhřívaný umělý trávník v každé díře, minimální pohybová aktivita dětí ve škole. To jsou paradoxy, co? Přeju každýmu každou korunu, kterou si vydělá, ale proč dotovat profíky, proč ty peníze nejdou tam, kde jsou třeba? Proč právě ty vyhřívané trávníky, když v místní škole padá tělocvična? Jaký má důchod pan Golonka za svoji nezapomenutelnou hru na balalajku po okupaci, a vůbec celý ten tým. Sice už taky nebyli ti praví amatéři, ale dotovali jsme pouze jejich mzdu, pro kterou si ti slušnější  i chodili. Tam, kde byli v Dukle nebo v Rudé hvězdě (myslím, že tak se jmenovaly policajtské kluby), brali plat jako příslučníci ozbrojených složek, a dlužno říci, že asi nejzaslouženější, s výjimkou mordpart. Potutelný úsměv pana Růžičky (mám z tisku) nad tím, jak dopadne letadlo při návratu sportovců hodnotím jako projev neskutečného buranství a hovadismu. Joo, poblejte co chcete, ale za svoje, takže vyčíslit škody a tvrdě vyáhat, i exekučně, po tom, kdo přepravu jistil. A samozřejmě bez  toho, že by ze státních prostředků na to byla uvolněna jediná koruna, která tady chybí absolutně na všechno. A nechci tzv, 13. důchod, protože mi nezaplatí ani krmení pro psa.Ať si ho Sobotka přidá třeba na plavací podlahu do svýho námi všemi zaplacenýho bytu.Kam jsem se to zase dostal?!? Naposled.

w4c 15.2.2010 2:03

Re: Nepotřebujeme olympiádu

další trouba

w4c 15.2.2010 2:02

Re: Jen poznámka

jsi tupec

w4c 15.2.2010 2:01

když jezdil na olympiady

tak mu byly dobry. A teď po letech zjistil jakej je to podvod. Je to darebák

ps 15.2.2010 1:49

Re: OH

Tak to je pravda, ale o okresních přeborech přihodivších se na území ČR jsem nemluvil. U takových podřadných akcí se nebude nikdo s dopingem, notabene genovým, namáhat.

www racek 15.2.2010 1:45

Re: ale mě ty hry

a co je na to špatného?

strejda 15.2.2010 1:28

Re: Když šetřit, tak šetřit!

Dá se to tak říct. Kdyby to neprošustrovala ona, prošustruje to někdo jiný.

strejda 15.2.2010 1:27

Re: OH

No jo, nám už to narostlo na 100 milionů v Praze. A něco podobného, takové nedochůdče za 1,5 miliardy po sobě zanechalo v Liberci sekeru 111 milionů. A hlavní manažerka, božská - jak se jen jmenuje - dělá, že se jí dluhy netýkají.

V. Skalová 15.2.2010 1:25

Re: Chudák...

Nedostal...

ps 15.2.2010 1:22

Re: OH

Proč bych se měl vzrušovat nad tím zda něco leze do peněz Kanaďanům nebo Číňanům.

Jarda 15.2.2010 1:18

Pisete, ze olympiada v Montrealu

Byla teprve nedavno zaplacena. A co ta zimni olympiada v Calgary, ta se konala o 12 let pozdeji. Je taky zaplacena pane Adlere?

JaroKova 15.2.2010 1:16

Skvělý článek

To je vskutku velká radost přečíst si něco tak přesného a zjistit, že jsou na světě ještě lidé inteligentní, kteří se nebojí přemýšlet, na rozdíl od většinového stáda, které sežere vše co mu kdo pod tlamu přistrčí.

Vskutku je mi záhadou proč tolik lidí obdivuje nějaký lidský sportovní výkon, když v přírodě je vždy nějaké zvíře, které běží či skáče rychleji a výše. Kdyby ty sportovní výkony byly alespoň nějak užřitečné, třeba kdyby tím sportovci vyráběli elektřinu.

Daleko větší obdiv si zaslouží takoví požárníci nebo záchranáři, kteří obětavě zachraňují životy i majetek. Příspívat na podporu jejich činnosti už potom vládám nezbývá peněz.

Také mne fascinuje, jak i země, kde obyvatelstvo trpí hladem, vždycky mají peníze na to aby poslaly svůj tým na OH. Zvrácený jest to svět.

Hadí oči - bez registrace 15.2.2010 1:14

Re: Když šetřit, tak šetřit!

Na úspory je tady Neumannová. Původně měla její lyžařská superakce stát mnohem víc. A vidíte. Zlé jazyky sice tvrdí, že zůstala dlužná, ale my přece víme své. To nejsou dluhy ale úspora!

strejda 15.2.2010 1:14

Re: OH

To jo, ale moc to leze do peněz.

Jirka 15.2.2010 1:14

Re: ale mě ty hry

Správně: Chléb a hry.

ps 15.2.2010 1:09

Re: OH

Největší význam OH spočívá v tomhle:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/veda-genovi-sampioni-z-vancouveru-drs-/p_veda.asp?c=A100212_214053_p_veda_wag

Proč bránit špičkovým sportovcům dělat ze sebe pokusné králíky, proč se namahát s nějakými dopingovými testy. Já říkám, jen houšť a větší kapky. Poznáním v oblasti genových manipulací mohou OH prospět lidstvu podstatně víc než čímkoli jiným.

Komik 15.2.2010 1:07

Jen poznámka

ke smysluplnosti olympijských her:

Je to jen cirkus, o čemž svědčí mj. to, že tzv. neolympijské sporty "prosperují" zrovna tak dobře, jako ty olympijské. Jenže na Olympiádu se dívá spousta lidí, takže je to úžasný kšeft.

A pokud jde o propagaci sportu jako prostředku pro zdraví, jak nám často tvrdí, myslím, že ta paní (jméno nevím), jak jela závodit "na boulích", což je na pohybový aparát asi velmi zatěžující, s utrženými vazy, nám ukázala míru sportovního fanatismu naprosto jasně. (Samozřejmě se ovšem předpokládá, že pokud by si tam tu nohu "dorazila" definitivně, budeme se jí řadu let skládast na invalidní důchod). 

jonnas 15.2.2010 1:05

sbohem Pse

bylo tom tu veselé a zábavné, stačími,  že mě registrují bez mého vědomí všude kde mohou, ale dobrovolně jim adresu dávat snad nemusím, až to přijde najdou si mě stejně . A to, že sportovní podnik OH je tunel ??? to snad víme dávno.