1.6.2020 | Svátek má LauraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


NIZOZEMSKO: Geert Wilders byl zproštěn obvinění. Gratuluji!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 85, poslední: 25.6.2011 12:09, přehled diskusí

Pro Sion nesmíme mlčet!:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 20:04

"Pro Sion nebudu mlčet, pro Izrael si nedopřeji klid, dokud nevyjde jak záře jeho spravedlnost a jeho spása jako pochodeň nezaplane".Následujme proroka Izajáše! Držme se slov Izajáše... Stůjme při Izraeli, zastávejme se Izraele, bojujme za Izrael... Je naši povinností, potěšovat Sion...

Re: Pro Sion nesmíme mlčet!:
Autor: J. Šejnoha Datum: 24.6.2011 22:46

No a ?

Re: Pro Sion nesmíme mlčet!:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 23:20

Naši povinností je podporovat Sion...

Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: J. Pašek Datum: 24.6.2011 19:07

z radosti jsem otevřel flašku dobrého červeného vína a v duchu si říkal . . .  "To je dobře . . to je dobře" . . . Teď je na tamní policii tuplem ho střežit, aby se k němu mohamedáni na 100 honů nedostali . . .

Re: Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 19:11

Možná Wilders dopadne jako Theo van Gogh. zavražděn mohamedánem, či Ajen Alijová, která z Belgie, kvůli nenávisti mohamedánů a levice uprchnout do Ameriky... A Alijová si vytrpěla, prodělala ženskou obřízku posléze teror v Saudské Arábii...A Vaši amerikáští lotří se budou plout na flotile do Gazy (věřím, že jsou mezi Američany rozumní lidé, ne jen levicoví grázli)...

Re: Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: J. Pašek Datum: 24.6.2011 19:24

Paní Lukešová, dodnes USA hledá odpověd na otázku, proč tak nepoměrné množství židů bylo členy Komunistické Strany USA a ti, "špióni" kteří tajně dávali "jak na to" informace Stalilinovi  o Manhattan Project (Atomová bomba) do jednoho byli židi . . . 

Re: Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 19:39

Pane Pašku, Židé jsou všude viditelní...Tak, jak je nepomněrně vysoké zastoupení mezi vědci, vynálezci, laureáty Nobelových cen...tak bylo vysoké zastoupení Židů mezi komunisty...A Židé věřili, že komunistický systém nebude antisemitský.  Po krutém carismu, který kvůli pogromům vyhnal 2 000 000 Židů do Ameriky, věřili Židé, že komunistický systém bude spravedlivý a nerasistický...Ale přepočítali se. A zřejmě nevěděli o Stalinově antisemitismu, který propukl po válce...Stalin zlikvidoval vedoucí židovské funkcionáře..No a po vzniku Izraele, židonenávist propukla na plno.

Re: Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: J. Pašek Datum: 24.6.2011 20:19

Paní Lukešová, do pádu SSSR, Rusáci lili horem dolem prachy a podporovalo programy  KS-USA . . . Pochopitelně, poté šmytec a KS-USA kprezidentký kandidát se přestal objevovat coby prezidentský kandidát za KS-USA ve volební kukani tlačítek . .  . . 

Členové KS-USA přestoupili a je echt liberální levičácká klika Demokratické Strany a drtivá většina židů jsou Demokraté a volí levičáky Demokraty kde jen můžou a lá Hussein Obáma . . .  sketa maďarský žid Soros, na kterého je ve Franciidodnes  zatykač, jak jim domršil měnu, je amerických židů hrdina . . .

Re: Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 21:02

No jo, máte bohužel pravdu. Jak si vážím Židů, tak to, že jsou američtí Židé v USA levičáci,je smutný fakt...

Re: Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 21:04

A bohužel velká část amerických Židů se staví proti Izraeli, např. na lodi plující do Gazy tvoří posádku 25% Židů...

Re: Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: S. Netzer Datum: 24.6.2011 19:25

Pro Kristovy rány, kroťte se, Kopretino!

Hovadiny, které postujete, jsou více než kontraproduktivní.

"Britové bojovali spolu s Araby a

příslušníky SS proti Britům...A Gurdian? Vždyť je to Der Sturmer...",

nebo´"Ajen Alijová, která z Belgie, kvůli nenávisti mohamedánů a levice uprchnout do Ameriky..."

Re: Když jsem četl na Drudge Report, že Wilders byl zproštěn viny . . .:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 19:41

To, že Britové bojovali s Araby a příslušníky SS na Blízkém východě je FAKT...Vyčetla jsem to z knihy Izrael dějiny od Martina Gilberta, nebo, že Gurdian štve proti Izraeli je také fakt a že Alijová byla šikanována mohamedány a levičáky je také fakt...

islám a korupce politiků a úředníků:
Autor: L. Orlita Datum: 24.6.2011 17:06

to jsou dvě věci, které rozkládají pomalu  Evropu. Dalo by se říct, že jsou to dokonce dvě spojené nádoby. Korupce bují, protože neexistuje osobní morální odpovědnost, ani velká společenská odpovědnost, která by ty politiky vyhnala vidlema a někde v příkopu na ně nabodla. A islám se na tuhle lhostejnou rozežranost nabaluje.

Re: islám a korupce politiků a úředníků:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 17:54

Není chyba mohamedánů, že čím dál více prosazují své zásady a svůj způsob života. Umožňují jím to levicoví politici...Proč by to mohamedáni nebrali, když je jím to umožněno? Levice k mohamedánství inklinuje, nenávidí Západ, tj. Izrael a Spojené státy...Mohamedáni jsou jejími odpůrci, a proto je podporují. Blbý, kdo dává, blbější, kdo nebere, a mohamedáni berou jen to, co jim levicoví politici nabízí...

Oni ti Židi jsou v podstatě stejní jako Arabi:
Autor: J. Láníček Datum: 24.6.2011 16:55

V celém průřezu své historie se dopouštěli stejných nemravností a nepřístojností. Lze snadno dohledat, jen se začíst do nezaujatých pramenů. Teď mají výhodu v tom, že patří do toho lepšího, demokratického světa. Od takových ti neboštíci vypadají tak nějak lidštěji a demokratičtěji. Nebudu se o faktech rozepisovat, na přání pí Lukešové a Kaniokové bych si s tím ale dal tu práci. Když jsem se do něčeho takového dříve pustil, byl jsem otitulován jako nenávistník a socbolševik. To bude asi něco hrozného a já z toho mám strach, takže nebudu radši dráždit naše holubice míru.

Re: Oni ti Židi jsou v podstatě stejní jako Arabi:
Autor: S. Netzer Datum: 24.6.2011 17:04

Ta ironie Vám moc nejde, Láníčku, Ingu.

Už se k Vám proslechlo, že žijeme v 21. století?

Srovnejte "nemravnosti a nepřístojnosti", kterých se dopouštějí muslimské státy s "nemravnostmi a nepřístojnostmi", kterých se dopouští Israel v 21. století.

Bilance?

Bilance ?:
Autor: J. Láníček Datum: 24.6.2011 17:20

Násobně víc mrtvých Arabů - v tom 21. století určitě ! Ale prý si za to vždycky mohli sami, vy mi to jistě potvrdíte také ! Třeba ti turečtí hrdlořezové loni na flotile svobody jsou názorným příkladem. Po zuby ozbrojení ti živlové stříleli agresivně na izraelské vojáky, jen čirou náhodou se ani jednou netrefili, izraelští obránci měli lepší mušku a trefili je všechny. A na lodi se žádné zbraně nenašly, protože ti hrdlořezové je chytře před svým zastřelením hodili do moře. To říkal u té izraelské vyšetřovací komise korunní svědek, izraelský voják, a komise to zaprotokolovala jako nezpochybnitelný fakt. A věříte tomu vy a dámy Kanioková a Lukešová !

Re: Bilance ?:
Autor: S. Netzer Datum: 24.6.2011 17:28

U Vámi jmenovaných dam se jedná o víru, já se raději spoléhám na fakta, J. Láníčku, Ingu. Ta si můžete ověřit , pokud byste o to stál.

Re: Bilance ?:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 17:46

Vy to myslíte ironicky, ale tak to je...A to, že si Arabové neváží svých životů, posílají Araby do boje s Izraelem, opásávají své malé děti výbušninami, to je jen a jen jejich chyba, pane Láníčku, ale na rozdíl od Jílka a Maršálka, mám pro Vás jistou slabost...Psal jste,že máte v rodině babinec, 2 dcery a nějaké ty vnučky...Ale mohamedáni si svých žen neváží, uvědomte si, že u mohamedánů má žena hodnotu půli velblouda....

Paní Lukešová,:
Autor: J. Láníček Datum: 24.6.2011 18:09

vězte, že Araby nemám o nic více v oblibě než Židy. Ale nesmí ze mě dělat větší blbec, než ve skutečnosti jsem. I já mám svůj rozum a informace určitě o nic horší než vy. A sem tam si dokáži věci poskládat i dohromady. Aspoň ty na úrovni malé násobilky. Takže řekněte, že se vám z různých důvodů Arabi eklují a je vám jedno, jak se s nimi zachází, ale nevymýšlejte si kolem toho takové báchorky. Asi tak bych to viděl. Ale pak se také nerozčilujte, když vám někdo připomene, že některé věci se mají  jinak, než tady nezřídka vykládáte !

Re: Paní Lukešová,:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 18:19

Tak jistě, Araby zrovna nemiluji,ale jsem proti jakémukoliv násilí, nejsem pro jejich zabíjení ani šikanování Arabů...Jen si zkrátka myslím, že si svých životů neváží jako vojáci kamikadze. Jistě, i Izrael dělá chyba, jistě se nechová vždy humánně,ale kdo by to vydržel...Kdyby na nás Sudeťáci pálili rachejtle, také by se nám to nelíbilo...A Amerikáni by Mexikány vybonbardovali do doby železné,kdyby na ně pálili rakety...No a zbytek je věc názoru,má-li někdo rád Židy nebo Araby...

Re: Paní Lukešová,:
Autor: S. Netzer Datum: 24.6.2011 18:30

Že "Araby nemáte o nic více v oblibě než Židy", je charakteristickým znakem rasistického čecháčkovství, kterým se vůbec nelišíte od žlučovitého dědka Šulce.

S takovou jak jste vy:
Autor: J. Láníček Datum: 24.6.2011 18:41

se diskutuje jedna radost. Co je na mě žlučovitého ? Vy máte nějaký názor, já mám nějaký názor - a kdo tady vždycky pění - já, nebo vy ? Takže kdo je vlastně žlučovitý ?

Re: S takovou jak jste vy:
Autor: S. Netzer Datum: 24.6.2011 18:54

Vy, a dědek Šulc. Že nechápete proč, mě neudivuje.

Re: Paní Lukešová,:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 18:44

Pan Šulc mi napsal o jisté knize (vyšla, není to jeho blábol), že údajně bílí lidé mají průměrně IQ 100-105, Asiati 105-107 a černoši 80-85...No a že mezi bělochy vynikají aškenázští Židé,kteří dosáhli fenomenálních úspěchů k hněvu antisemitům...Židé vždy žili ve stínu antisemitismu... A jinak jsem se Vaši debatě s panem Šulcem pobavila...:-)))

Re: Bilance ?:
Autor: S. Rehulka Datum: 25.6.2011 12:09

Soudruhu Láníčku ex Ing., nechtěl byste si také předplatit cestu na té "flotile míru ? Kdyby ano, napište včas, bude pro Vás připraven suvenýr : "košer kulka"!

Re: Oni ti Židi jsou v podstatě stejní jako Arabi:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.6.2011 17:42

Jo pane Láníčku, to židobojectví se ve Vás nezapře... Srovnejte si procento úspěšných Židů a úspěšných Arabů, Židé vynikají v fyzice, chemii, literatuře, jsou nositeli Nobelových cen, přivádějí na svět patenty. A Arabové ti přemílají a učí se na zpaměť korán...A

arabské učebnice jsou plné nenávisti k Židům...A jakých nepřístojností se Židé dopouštěli? Trávili studně, zabíjeli křesťanské děti, protože potřebovali krev do macesů, sesílali kletby na křesťany...Že se nestydíte, pane Láníčku...!

Až budete mít, pánové Langře a Schwarzi,:
Autor: S. Netzer Datum: 24.6.2011 16:24

nějaké věcné argumenty, tak se klidně ozvěte. Jinak běžte do (Y), hulváti!

Re: Až budete mít, pánové Langře a Schwarzi,:
Autor: S. Netzer Datum: 24.6.2011 18:39

a žlučovitý dědku Šulci.

Re: Až budete mít, pánové Langře a Schwarzi,:
Autor: F. Svoboda Datum: 24.6.2011 18:43

Paní Netzerová, zapomněla jste dnes poukázat i na moji maličkost. Samozřejmě, že se připojuji ke gratulaci pana Matějky ! ! !