Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

NENÁVIST: Konec křesťanství v Betlémě

Proč se o pronásledování křesťanů v Betlémě a dalších oblastech kontrolovaných Palestinskou samosprávou vůbec neinformuje nebo se o něm informuje jen nedostatečně? Útoky muslimů na křesťany jsou často mezinárodním společenstvím a médii ignorovány.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MK

Není kam ustupovat zešílenému levičáckému davu v západní Evropě, USA i u nás. Jinak to špatně dopadne !!!!!!

0 0
možnosti
JF

Tento článek je neuvěřitelná insinuace! Islám je nezpochybnitelně náboženstvím míru, a pokud naprosto výjimečně dochází, ve jménu Allaha milosrdného a slitovného, jen k bagatelním nedorozuměním, mohou za to výhradně provokace nevěřících! Allahu akbar, Inšallah! ;-€

0 0
možnosti
JF

A vůbec, co jsou tyto křesťanské lapálie proti takovému zločinu, jako je pálení Svaté knihy Koránu nevěřícími?! Pak je pochopitelné, že džihádisté musí takové zločiny potrestat činy džihádu, jako třeba ty v Nice 2016 nebo 2021 v Bataclanu, které oprávněně poslaly stovky nevěřících do Džehenny! ;-€

0 0
možnosti
Foto

Za neštěstí řadových palestinských křesťanů může jednak Západ svou lhostejností a jednak úzká skupina palestinských křesťanských kolaborantů s palestinskou muslimskou věrchuškou. Jednou z nich je Hanan Ashrawi, se kterou měl rozhovor americko-izraelský Žid Tuvia Tenenbom, když cestoval po Izraeli a územích Judeje a Samaří, své zkušenosti z této cesty sepsal v knize "Chyťte Žida".

Tenenbom zamlčel svůj židovský původ a předstíral, že je Němec a to mu zajistilo přízeň palestinské populace. Protože když řekl, že je Němec, tak palestinští Arabové byli nadšeni, první co vyřkli bylo, "Hitler, Hitler, skvělý to muž"... Pro tzv. Palestince je synonymum k Němci Hitler a toho nade vše milují kvůli jeho genocidnímu antisemitismu.

Ale teď k dotčenému rozhovoru Tenenboma s Ashravi. Tenenom se ptal Ashravi, zda je křesťanka, ona odpověděla, že ano. Posléze se ji zeptal, zda věří v Ježíše Krista, ona řekla, že věří, že Ježíš jako takový existoval, a nato se jí zeptal, zda považuje Ježíše za Božího syna, avšak ona pravila, že neví, že si není jistá, zda byl Ježíš Boží syn, lidská podstata Boha.

To je ovšem dle mého názoru zvláštní křesťanský pohled, nevědět či dokonce nevěřit v božství Ježíše Krista. A právě tito lidé vykládají lži o tzv. "izraelské okupaci", která prý může úplně za vše. A Západ naslouchá těmto kolaborantům.

Dokonce i evropské feministky přišly s tím, že za násilí palestinských mužů vůči palestinským ženám, také může domnělá "izraelská okupace", že jsou proto palestinští muži nervózní a vybíjí si svůj hněv na svých ženách.

0 0
možnosti
OM

Předpokládám, že tyto "feministky" přijdou časem s názorem, že za násilné chování muslimských mužů obecně vůči jejich ženám může tzv. izraelská okupace"Tak to mají jejich zenusky smůlu : Jednak žádná " izraelská okupace " neexistuje, jednak my, Izraelci, odmítáme zmizet.

0 0
možnosti
MB

A Halík ani nešpitne...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz