Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

NĚMECKO: Soudnictví dostalo AIDS

Imunitní systém organismu je důležitá, život zachraňující věc. Rovněž důležité je nezávislé soudnictví a ochrana práv. Ale pokud tyto systémy přestanou fungovat, nastává smrt organismu nebo zhroucení systému.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LK

31. 7. 2018 12:56
Němci jsou zvláštní národ

mají z historického hlediska neobyčejný talent vyvolávat nejrůznější katastrofy, které se žel bohu týkají celé Evropy. A jsou v tom nepoučitelní. A když to nejde momentálně s pomocí tanků, tak to zkoušejí pomocí eura, integrace a importace muslimů. S nimi si rozumí už od doby Hitlera, kterého navštěvoval opakovaně Abu-Nidal, duchovní vůdce Palestinců, aby se přiučil jak stavět likvidační tábory pro Židy, až to Palestinci vyhrají. Ten během války navštívil řadu německých koncentračních táborů.

0 0
možnosti
HL

31. 7. 2018 13:30
Re: Němci jsou zvláštní národ

Němci se nezměnili. Jednou postavili jakési tábory smrti pro Židy, které skoro vyhladili.

Náramně litují, že se jim Židy nepodařilo vyhladit, tak se o to snaží pomocí muslimů a palestinských Arabů, které podporují v jejich cíli zničit Stát Izrael a vyhladit Izraelce. Také podle průzkumu 40% Němců nenávidí Izrael, považují hi za stát nacistický, Izraelcům přisuzují roli nacistů, jsou pro bojkot Izraele pomocí hnutí BDS. Hlouběji klesnout nelze.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz