20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

NĚMECKO: Kdo se směje naposled…

V politice se ve skutečnosti nikdo “nesměje naposled”, ale někteří politici mají delší expirační dobu než jiní. Jenom je někdy těžké odhadnout, kteří to budou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Zrcek 26.1.2022 14:48

Je škoda, že klasickou CDU zničila Frau Merkel. Její vůdcovský komplex ji nutil zadupat veškeré osobnosti, které by se mohly stát vnitrostranickou opozicí proti ní a CDU tak vyhnila zevnitř. Například jako pruská královna, nebo alfa samice ve smečce hyen by nástupnický problém neměla. Ale nezodpovědní voliči, zmlsaní a přežraní po těch letech, odmítli přijmout její hýčkanou princeznu AKK a nevolili ani nedomrlého Lascheta dlouho živořícího v jejím stínu. Připadal jim možná oprávněně jako německý Nikita Chruščov, který dlouho vystupoval v roli Stalinova šaška.

A tak to, co dlouho zadržovala, všechny ty progresivistické straničky se najednou dostaly k lizu. A nám, obávám se, z toho dobře nebude. Ale po letech neustálé aktivistické masáže nemůže nikdo chtít, aby voliči najednou přešaltovali k AfD, kterou se učili nenávidět. Německo má nakročeno být zase jednou evropský problém.