9.12.2021 | Svátek má Vratislav


Diskuse k článku

NÁZOR: Evropská unie a my

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zloch 28.6.2007 11:56

Re: Stydím se za to, že jsem celou Husákovou normalizaci nepatřil k 99,9% většině národa!

Jako bývalý komunista pochopitelně nechápete co je to pokora a skromnost. Soudil jste se o to, aby bylo zrušeno vaše vyloučení z KSČ. I po vyhazovu z KSČ jste se velice snaživě zapojil v ČMPK Liberec do kolaborace s "převodovou pákou" KSČ - rudými odbory ROH ve snaze zalíbit se, vlichotit se kádrovákům a získat zpět toužebně očekávaný rudý řidičák - strnaickou knížku KSČ. Nikdy jste nebyl a nikdy nebudete antikomunista. Stal jste se směšnou figurkou, která již všechna nároží oblepila vlastnimi sebestřednými plakáty o mýtickém "hrdinovi" Vízkovi. Všichni ostatní byli hrdinové za bukem. Úcta se nedá nařídit ani vysoudit! Úctu si člověk musí zasloužit.

F.VÍZEK 28.6.2007 15:01

Pravda je...

Úcta nejde nařídit a nejde si ji ani vyprosit.  Vy anonymní zloch píšete, cokoliv Vás napadne, a můžete lhát jak Vám libo.  Já - podepsaný autor - jsem pod kontrolou veřejnosti a žádná lež by mi neprošla.  Už to samo o sobě dokládá, čí tvrzení nejspíše odpovídají  pravdě.   A dále: každý čtenář si udělá závěr sám.  Ta hrstka stále stejných značek (obdařujících stránky NP často vulgaritami a osobními ataky) netvoří většinu čtenářů. Těch značek je tu 5 - 6 a čtenářů také 5 - 6, ale tisíc !   Takže se ani na chvíli nedomnívám, že Vašim slovům je přikládána nějaká velká váha.  Navíc moje telefony, moje mailová adresa atd. jsou známé, dostupné a využívané.  Kde se dá najít značka "zloch"? Lze se s ní sejít, porovnat fakta?  Vždyť se dodnes její nositel BOJÍ a ze strachu (co kdyby se vývoj zvrtl?) se nepřizná ani ke jménu. Hlavně kázat morálku a demokracii. To mu jde!

jerry 28.6.2007 12:00

No vidíte a já v roce; 1974

jako šestiletý šel s mávátkem rád do prvomájového průvodu s ostatními dětmi z MŠ. Nacvičovali jsme tehdy na spartakiádu. Těšil jsem se na alegorický vozy, zmrzlinu, cukrovou vatu. Vyzdobil jsem i okna našeho domu. Hanba mi! Taková kolaborace s režimem! Nedivím se Vám, že jste pak byl proti mateřským školám! Byly plné malých kolaborantů s Husákovým režimem.:-)

Mezi náma- to Vám smysl pro humor chyběl vždycky? Já to přece nemyslím zle.:-)

jirka.s. 28.6.2007 12:24

Re: No vidíte a já v roce; 1974

Milý jerry! Soudruhovi Franckovi toho chybí mnohem víc, než jenom smysl pro humor! Pomineme-li nedostatek sociální inteligence, tak to, co dělá Francka právě Franckem, je absolutní nedostatek studu. I ten největší šplhoun ve třídě se obvykle vždycky trochu začervenal, když se chlubil samými jedničkami, ale Francek nejen že se ani trochu nečervená (nemám samozřejmě na mysli barvu jeho přesvědčení), když se chlubí, ale absolutně mu nedochází, že se, na rozdíl od toho jedničkáře,  vlastně chlubí jenom svou stupidní hloupostí a že je každému trochu soudnému člověku pro smích! Tohoto zjeva se už zde na psu nezastane ani další význačný jedinec Franckova typu jako je gerontosaurus! Jediný, kdo mu zaslal VV je jakási Anežka, evidentně Hodinová- Spurná! Ale konec konců, jako šašek pro obveselení davů působí docela věrohodně a tak mu buďme vděčni, někdy v té záplavě sprosťáren vlastně působí jako balzám!

jerry 28.6.2007 12:32

Máte pravdu, představa , že Old Shatterhand

by se představoval takto:,, Já jsem ten největší a nejslavnější trapper na na širých prériích" , je komická. Jenže velkého muže, dělá velkým právě skromnost. Když jsem jednou nabídl p. Vízkovi , že mu dám nějaký tip na výlet / aby nepsal pořád jen ty své články/, odpověděl příznačně - byl prý tady v okolí všude a ničím bych ho nemohl překvapit. Takže podotýkám - nemáme čest jen s největším disidentem, ale i s největším turistou.:-)

jirka.s. 28.6.2007 12:42

Re: Máte pravdu, představa , že Old Shatterhand

Máte-li na mysli politický turismus, pak tedy zcela jednoznačně je největší! Fór je v tom ,že zabloudil a přesto se domnívá, že už konečně našel tu správnou značku!

Štváč 28.6.2007 8:15

Evroský stát

Nic vám evropští náckové není řev platný. Evropa spojena bude a čím dřív, tím líp. Převažují jen výhody. Srovnejte české soudnictví, politiky, policii. To by se některým "politikům" líbilo hrát si na domácím dvorečku zadělaným od slepičinců. Jen aby vás kdejaký evropan nepřevýšil. To by byla pro nácky sice pohroma, ale pro obyvatele Evropy, by to byl krok jen dopředu. 

huhu 28.6.2007 8:22

Re: Evroský stát

vám se zjevně líbí cizí karabáč.....taková ta mentalita slouhy, který stále doufá, že nový pán bude ten pravý...myslíte že Špidla a spol je to ono ?

Štváč 28.6.2007 9:09

Re: Re: Evroský stát

Moc čestných lidí, jako je Špidla, se tady neobjevilo. Nesmíte číst vše, co vám novináři nakukají. Jinak se nechte bičovat českými "politiky" a určitě skončíte na chodníku sám se svou národní vlaječkou a usmoleným obrázkem Švejka. 

huhu 28.6.2007 9:28

Re: Re: Re: Evroský stát

čestný Špidla ? :-D ten prototyp podrazáka a vyžírky ? pak tedy chápu váš příspěvek nahoře...(Y)

Štváč 28.6.2007 9:56

Re: Re: Re: Re: Evroský stát

Podívejte, nejsem příznivec socdem, ale ty výrazy na Špidlu jsou urážející a nemají žádné opdstatnění. Pokud nemáte dost rozumu, nepomůžou vám ani stupidní obrázky. Zůstáváte sám se svými nadávkami a jste to vy, kdo se nechává ovlivnit. Napište něco k pohádce O Karkulce.

eTony 28.6.2007 10:05

Re: Re: Re: Re: Re: Evroský stát

čestný Špidla ? Hm, zeptejte se Teličky ........

huhu 28.6.2007 10:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Evroský stát

či Zemana

jerry 28.6.2007 10:40

Tak dobrá

vlk sežral babičku a Karkulku, myslivec Špidla nejdříve slíbil, že s vlkem zatočí, pak prohlásil, že nevěděl, že vlk má tak velké oči, uši a drápy, rezignoval a nechal se jmenovat vrchním nadlesním za čtyřnásobný plat. A zazvonil zvonec a pohádky je konec.;-D

huhu 28.6.2007 7:55

pane Vízku vy stále opakujete tytéž chyby

na to, abyste jako malý a slabý kontroloval ty velké a silné, si vybíráte špatné kamarády. Kdysi Vás jedni poslali to kamenolomu, od socanů jste odešel sám. Ted zase chcete kontrolovat - dosti stručně se vyjádřil Chirac "propásl jste dobrou příležitost mlčet"....

Ladislav N. 28.6.2007 7:57

Re: pane Vízku vy stále opakujete tytéž chyby - "propásl jste dobrou příležitost mlčet".

 ;-DR^ ... !!

Alfred 28.6.2007 7:41

EU ještě není jako SSSR, ale má tendenci se jím stát

Lidé, kteří prosazují politickou integraci EU zastávají etatistické a levičácké postoje a jediné, o co jim jde, je možnost prosazovat své koncepty v celé EU i bez souhlasu lidí v národních státech / napřed přijímání a následně rozdělování kulturně nekompatibilních  imigrantů po celé EU,  prosazování různých "sociálních práv", financování Palestinců, rozšiřování programů EUrodotací /. Velké země by nejraději vyvážely do menších a nových dotované přebytky výroby, zatímco se brání volnému pohybu pracovních sil a služeb. Toto snad mělo být hlavní výhodou našeho členství v EU, ne dotace. Nejsme přece nějací žebráci.  Změna způsobu hlasování umožní, aby velké země mohly ještě flagrantněji porušovat daná pravidla, zatímco malé je musejí přísně dodržovat / viz např. schodek státních financí Německa a Francie /.

Fleischer 28.6.2007 15:43

Re: EU ještě není jako SSSR, ale má tendenci se jím stát

Jestliže bude evropský parlament volený, bude směřování EU podle výsledku voleb - je to demokratické nebo není? Jestliže převáží pravicoví voliči, bude směřování pravicové a opačně. Tak jako v každém jiném demokratickém státě (velkém i malém, národním i vícenárodním). Pokud toto evropská smlouva (ústava) nepředpokládá, pak máte pravdu Vy.

Saša 28.6.2007 7:38

Kdykoli se mluví o EU,

mluví se o frankoněmecké říši s anglickou brzdou.

A pro nás už zase platí: Byli jsme před EU, budeme i po ní.

emil 28.6.2007 7:34

bohužel

Bohužel Vízek asi neví, co euroústava chce.  Velké státy si prosadily svoje, (GB, Francie, Německo) a my budeme jen čučet. Myslel jsem, že jste svéprávný, bohužel tomu přestávám věřit.

eTony 28.6.2007 6:15

síla "starého kontinentu"

spočívá ve zbavení se nesmyslných a v praxi prokázaných jako nebezpečných a neživotných socbolševických praktik a snah pomatených socbolševiků vytvořit tzv. občanskou společnost a centrálně ji řídit. 

Anděla 28.6.2007 5:47

Souhlas

naprostý

Petr H 28.6.2007 4:17

A on vám

v tom vašem názoru někdo brání,dizzidente?Poslat vás s tím vaším názorem do p*dele se snad taky ještě smí,ne?

F.VÍZEK 28.6.2007 11:36

Diskusní stránka = výměna různých názorů

Dospělí lidé na DISKUSNÍCH STRÁNKÁCH prostě  - diskutují.  Měl by to být i Váš případ... Pokud jste dospělý!

bruner 28.6.2007 4:06

souhlas

s názorem autora a přání - nenechte se odradit od psaní.

J.G. Pašek 28.6.2007 1:41

Ano, velmoc Rakousko Uhersko a ve Vídni rozhodnou co a jak . . .

.

Šumavák 28.6.2007 0:48

Vízek "který do toho nového vkročil už jako senior"....nemohl by městský úřad v Jablonci zajisti čištění ulic od psích exkrementů?

Vlasta.on 28.6.2007 0:20

Vízku vy jste vůl!!!!!!!!

Proč poprvé v dějinách nedat těm malým a slabým šanci "kontrolovat" a "hlídat" ty velké a silné?

kirast 28.6.2007 7:33

Re: Vízku vy jste vůl!!!!!!!!

Ač se nerad připojuji k nadpisu, musím konstatovat, že uvedený citát je největší hloupost, možná i zlovolný pokus o demagogii, v celém článku.