Neděle 18. ledna 2026, svátek má Vladislav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

IS

I79v26o 44S95a92m76s48o26n

12. 12. 2025 0:39

Ak sa z bývalého teroristu stane mierotvorca zbavený antisionizmu, bude to väčší zázrak ako obrátenie Šavla na Pavla. Len ma v akom-takom bezpečí strednej Európy desí, kde všade, ako a proti koľkým aktérom v regióne musí Izrael manévrovať a neskolabovať. Veď to by nevydržalo ani zviera.

PD

P43e85t80r 22D19o74l15á75k

12. 12. 2025 0:34

Tamní křesťané by Izraelcům dosvědčili, že sekularistovi Assadovi se dalo věřit mnohem víc. Avšak ten halt nepasoval do tej jejich krvavé strategie - rozvrať, rozděl a panuj.

JB

To ovšem v Izraeli dobře věděli a tak si tam nikdo moc nepřál pád Asada, což sice byl nepřítel, ale čitelný nepřítel. V izraelské armádě také slouží Drúzové a tak Izrael musel zasáhnout proti vraždění Drúzů teroristy v Sýrii a zasáhl velmi účinně a teroristé dostali lekci a dali potom pokoj a asi tak se na ně musí, tomu rozumí.

FN

Samozřejmě žádná dohda se Sýrií nebude. Západ byl významným spojencem islámských džihádistům ve válce proti sekulárnímu režimu prezidenta Asada. Džihádisté zahájili svoji USA, NATO a Izraelem podporovanou vládu masakry aláwitů, křesťanů, šíítů a dalších válečných protivníků. A ruské základny v Sýrii nadále fungují. Ale o tom prolhaná média mlčí jako zařezaná. S masovým vrahem Šarou si potřepával pravicí prezident Pavel při setkání dvou hříšníků, kteří si to odpracovali. Izrael si mohl jednoduše spočítat, že podporou džihádistů nahradí čerta Asada ďáblem Šarou a bezpečnostní situace se nejen nezmění, ale bude patrně ještě horší.

J53a61n 59Č88e30r92n71ý

12. 12. 2025 13:16

Západ přepadl i Srbsko , aby ochránil kosovské teroristy . Takže stále stejná linie

DR

Když Ahmed Al Šará, válečným jménem Mohamed Al Julani, vstoupil do Damašku v čele hordy džihádistů, chtěl se převléknout do kostýmu diplomata a hrát si na legitimního vládce Sýrie, ale jeho džihádističtí spolubojovníci řekli - tak to ne, přišli jsme sem vést svatou válku. Co následovalo po tom, o tom mohou vyprávět mrtvoly Alawitů.

J11a67n 43Č61e41r26n74ý

12. 12. 2025 13:13

Šara je lump , ale náš. U nás ho přivítal motorkář Pavel, t.č. prezident ČR a na východě ho přivítal i Putin v Kremlu

Dobrých řezačů hlav je nedostatek

PD

P93e46t71r 15D25o66l42á66k

14. 12. 2025 20:13

Ahmada přátelsky přivítali i v Bílém domě.

DR

Šílenec Netanyahu si vyhrazuje při svém budování "velkého Izraele" právo vraždit obyvatele libovolných zemí - Libanonu, Sýrie, Palestiny.

Dobře to s ním nakonec nedopadne.

Foto

Ne, jsou to palestinští nacisté, kteří chtějí Svatou zemi od řeky k moři, kde nemá židovský Stát Izrael nemá žádné místo. Židé se proti palestinskému islamonacismu brání.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz