Pondělí 20. července 2026, svátek má Ilja

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

NA CESTÁCH: Pod střechou Evropy II. – jezera na severu

Nepříliš daleko od Milána končí Alpy.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

FK

V Como jste si měl vyjet pozemní lanovkou (jako na Petřín, ale o hodně delší) a v té nádherné vesnici na kopci je Volta pohřben.

0 0
možnosti
Foto

V případě Luganského jezera se autor poněkud plete. Ve Švýcarsku leží pouze střed jezera, včetně italské enklávy, nicméně západní i východní část jezera patří Itálii

0 0
možnosti
PD

Lodě nejezdí. Lodě plují!

2 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz