21.2.2020 | Svátek má Lenka


MIGRACE: Žaloba na ČR?

26.12.2017

Pan Juncker jen „hlídá“ ty správné eurounijní hodnoty

V souvislosti s žalobou na kvóty uvalenou na ČR, Maďarsko a Polsko ze strany EU slyšíme stále opakovanou mantru o nutnosti sdílet ty správné hodnoty. A jaké jsou ty „hodnoty“, kterými se vládci byra EU neustále tak rádi zaštiťují?

Práva pro všechny

Pozor, v pojetí dnešních levicových liberálů jsou tato práva určena i těm, kteří nelegálně (rozuměj násilně) vniknou na území jakéhokoliv státu EU. Nelegální migranti po násilném vstupu na území EU mají stejná práva jako původní populace?! Stejná práva pro migranty páchající v EU trestnou činnost, dokonce i pro ty, kteří kážou v mešitách proti západní demokracii a vyhlašují džihád původnímu evropskému obyvatelstvu. A repatriace, resp. aktivní návratová politika? Téměř nulové výsledky, velká část zemí je prohlášena - hlavně „nezávislými neziskovými organizacemi“ - za nebezpečné. A v této linii postupují v celé západní Evropě sítě „dobrovolných neziskovek“ a bohužel i některé rozsudky Evropského soudu pro lidská práva. Výsledkem je nadřazenost práv násilníků nad ochranou občanů ve většině západních zemí, bohužel.

A nezapomeňme v této souvislosti na plán harmonizace postupného přibližování a sjednocování sociálních dávek pro běžence v jednotlivých státech EU podepsaný panem Sobotkou v listopadu 2017. Takže migrant přidělený násilně do ČR bude mít do budoucna stejné sociální dávky u nás jako v Německu. Prostě práva pro všechny na úkor bezpečnosti občanů.

Multikulturalismus, tolerance menšin

Naprosto klíčová „hodnota“ dnešních neomarxistů v Bruselu. Dá se říci, že nejrozšířenějším náboženstvím s pokřiveným pojetím lidských práv v západní Evropě je právě náboženství tolerance, a to i za cenu sebezničení. Ve skutečnosti jde o protežování a upřednostňování menšin na úkor většinové populace, zvláštní pozornost je věnována propagaci mírumilovnosti islámské kultury pronikající čím dále tím intenzivněji do západní Evropy a nahrazující tak původní kulturu (vznik paralelní společnosti, šaríja soudy atd.). Při mnohonásobně vyšší porodnosti než u původních obyvatel je přečíslení a postupná eskalace problémů zcela logickým vyústěním této sebedestruktivní politiky neohraničených lidských práv. Jednou z „vlaštovek“ ukazujících budoucí problémy vyspělých států s rozrůstající muslimskou populací je žhářský útok na synagogu v jihošvédském Göteborgu.

Švédsko, kdysi považované za jednu z nejbezpečnějších zemí na světě, kde ještě začátkem osmdesátých let neznali pojem zamknout dům/byt, je po třech desetiletích multikulturalistického experimentu zemí se vzrůstajícím gradientem násilných činů, jako je znásilnění , loupeže, napadení či vražda z důvodu vyřizování účtů mezi gangy.

A čin z jihošvédského Göteborgu? Prostě muslimové ve Švédsku jsou stále mohutnější silou, skutečnost, že při samotném útoku mohly přijít o život dokonce malé děti v synagoze, nikoho ze švédských vládních míst nevzrušuje, hlavně vše rychle ututlat a jede se dál ve vítězném boji proti pravicovému extrémismu.

„Ochrana demokracie“

Levicoví liberálové dnes v různých západoevropských státech prosadili obrovské pokuty pro provozovatele sociálních sítí proti „nenávistným komentářům“. Pod označením nenávistných komentářů se dá schovat vše, co je dnešním elitám na Západě nepohodlné, a kriminalizovat tak ty, kteří se pravdivě ozývají.

A konečně zlatý hřeb v pojímání hodnot dnešních neomarxistů:

Sdílená solidarita = kvóty

Tento bruselský evergreen řízené sebedestrukce všichni známe velice dobře. Staronový požadavek bruselských neomarxistů propagujících „solidaritu“ ideou rovnoměrného rozložení zátěže (rozumějme především muslimských běženců) mezi všechny země, a to i ty, které zatím kvótám odolávají, jinými slovy přesunout nelegální migranty i do těch zemí, které ještě nemají problémy se zvýšenou kriminalitou, narůstajícími statistikami znásilnění i sebevražednými útoky džihádistů.

Odpůrci EU často upozorňují na Kalergiho plán na míšení ras, který se dnešní EU snaží prosadit. Výsledky jednání dnešních elit v Bruselu ty nejchmurnější obavy začínají naplňovat.

Je možné samozřejmě pokračovat ve vyjmenování dalších „hodnot“, jako je genderismus, podpora adopce homosexuálními páry, rozbíjení tradiční rodiny atd.

Důsledky prosazování těchto „hodnot“, které ve skutečnosti již nejsou žádnými hodnotami, ale ultralevicovými experimenty prováděnými bruselskými a západoevropskými neomarxisty na samotných občanech EU, jsou pak samozřejmě naprosto katastrofální, jak vidíme dnes na příkladu celé řady západoevropských států, jako je Německo, Švédsko nebo Francie, kde se setkáváme se vznikem paralelních muslimských společností v městských aglomeracích. Lidé žijící v těchto ghettech jsou vůči původní populaci nepřátelští a původní Evropané se do těchto oblastí bojí chodit.

Prostě a dobře vítejte v novém světě světlých EU zítřků, nyní již ne komunistických, ale pro změnu multikulturalistických.

Nedivme se proto, že velkou starostí pana Junckera (předsedy byra EU) je osud nelegálních migrantů v Libyi, kdy hodlá ve svých vlhkých snech uskutečnit legální dovoz minimálně jednoho miliónu migrantů z Afriky do Evropy, nebo slova dlouholetého předsedy parlamentu EU pana Schulze o povinném vstupu do federalizované EU, v případě odmítnutí okamžitý vyhazov.

Je jen na nás a na naší vládě, jak na tato alarmující prohlášení a kroky výše uvedených byrokratů zareagujeme. Zda budeme pokračovat v „mnichovanství“ započatém panem Sobotkou, nebo zda naše vláda bude konečně slušným a důrazným způsobem prosazovat svá práva, jako je tomu v případě Polska a Maďarska.

Převzato z blogu autora s jeho svolenímAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.