10.4.2021 | Svátek má Darja


MIGRACE: Vypuklo to před třemi lety

19.7.2018

Co jsme pochopili, co jsme se naučili?

Tak za prvé, europolitici ani za tři roky nepochopili nebezpečí, které z přílivu imigrantů z Afriky a Blízkého východu hrozí. Zavítají oči před prostým faktem, že tito lidé jsou z velké části odpad tamějších společností. Zloději, povaleči, paraziti. Samozřejmě, jsou zde i zoufalí utečenci z válečných zón, ale troufám si tvrdit, že čím dál tím více tvoří jenom nepatrnou část imigrační vlny. Stačí se podívat na ty „uprchlické čluny“ z Afriky a je hned jasné, kolik na nich sedí mladých, zdravých mužů a kolik matek s dětmi. Ti mladíci jsou skutečně odpad. Místo aby zvelebovali svoje země, snaží se získat v Evropě bezpracný, pohodlný život. Ale najdeme zde muže se dvěma, třemi manželkami, kteří se domáhají podpory a akceptace svého, islámského modelu života. To by mělo být v Evropě naprosto nepřípustné, ale liberální instituce, třeba v Německu, se snaží být skandálně tolerantní.

Všimněme si prosím, že drtivá většina těchto ilegálních přistěhovalců vůbec nechápe principy evropského života. Jsou nevzdělaní, často negramotní a s nízkým IQ. Většinou podlehli propagandě profesionálních převaděčů, kteří jim slibovali, že už se jich v Německu nemůžou dočkat a místní ženy se těší, až je oplodní. Velká část ilegálů se domnívá, že je normální zapalovat auta, terorizovat spoluobčany, pohrdat ženami, krást a loupit. Vyznavači islámu, v souladu se svojí doktrínou, věří ve svoji nadřazenost nad „dhimí“, tedy nevěřícími, kteří mají za povinnost sloužit jim. Je také dobré uvědomit si, že vyznavači wahabistického islámu jsou šílenci. Jim na vlastním životu nezáleží. Věří, že je za odměnu za vraždění, čeká skvělý život v islámském nebi.

Doba se vymyká z kloubů… Evropa zapomněla na časy, kdy stál Turek před Vídní. Zdravý rozum si zachovaly pouze země višegrádské čtyřky a určitě i Rumuni, Bulhaři, Moldavci, Ukrajinci a Rusové. Oni na historická poučení nezapomněli. Teď se k nim na štěstí začínají připojovat i politici v Rakousku a Itálii. Naopak, západní Evropa se propadla do liberálního blouznění. Německo se nemůže vymanit ze sebemrskačského sebeobviňování za světové války a Francie, Belgie a Anglie platí krutou daň za dědictví kolonialismu. Socialismus se pomalu, ale jistě stěhuje z Moskvy a Varšavy do Berlína a Paříže.

Západní Evropa je zaplavena imigranty, kteří se toulají kde se jim zachce. Kontrola nad nimi veškerá žádná. Nikdo neví jak se jich zbavit. Bavorsko a Rakousko už se probouzejí a mají toho dost. Ovšem komunistka Merkelová si zatím stále stojí za svým. Zakomplexovaný prcek Macron se snaží být vůdcem Evropy a Mayová zrazuje Británii.

A co z toho plyne pro nás?

Je naprosto nutné zaujmout nekompromisní postoj. Musíme zapomenout na mylné postuláty, která nám už po léta, vtlouká do hlav Evropská unie. Žijeme ve svém vlastním státě a pravidla si můžeme určovat sami. Musíme najít politika typu Orbána, který se z EU nepodělá. Možná ještě radikálnějšího. Imigranti z Afriky a Asie jsou nájezdníci, kteří si nás chtějí podmanit. A podle toho je třeba s nimi zacházet. Je ale třeba rozlišovat. Mezi ekonomickými, ilegálními přistěhovalci a mezi lidmi, kteří opravdu prchají před válkou. Těch je ovšem minimum a nabízí se otázka. Proč volili dlouhou cestu do Evropy, místo toho, aby zůstali třeba v Turecku a nebo Jordánsku? Tedy v zemích, kulturně příbuzných. Ale budiž… skutečným uprchlíkům můžeme poskytnout azyl na nutnou dobu, než se situace v jejich zemích uklidní. Pak se samozřejmě musí vrátit zpátky.

Je zde ale i možnost, že by se rozhodli požádat u nás o trvalý pobyt a občanství. Proč ne? Pak by ale měli přijmout přísné podmínky. Vzdát se svého neevropského náboženství. Odložit veškeré symboly islámu. Tedy všechny ty burky, šátky a hidžáby. Veškerý tradiční, islámský oděv, plnovousy mužů. Přijmout naši ústavu a občanské zvyky. Nebude jim to vyhovovat? No problem. Odejděte do země, která vám bude blízká.

Naše země by měla říci jasně. Islám není náboženství v obecném slova smyslu, ale je to agresivní, politická doktrína, neslučitelná s principy evropské civilizace. Tedy každý, kdo hodlá vyznávat tradiční islám, nemá u nás co pohledávat. Žádné mešity, žádné modlitebny, žádné požadavky na implementaci práva šarija. Evropa se musí bránit. Důsledně.

Že to odporuje nějakým zásadám, které si EU stanovila? No a co? Nejsme ničí otroci, svoji zemi si spravujeme sami a máme právo stanovit si vlastní pravidla. Vám se to v Evropské komisi nelíbí? Tak nás zkuste vyloučit. Uvidíme, jak dlouho ještě EU přežije…Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.