29.5.2020 | Svátek má Maxmilián, Maxim


MIGRACE: Vy jste si nevšimli?

20.8.2016

Válka islámu proti Evropě začala. A začala nenápadně, bez vyhlášení válečného stavu. Nelze přehlédnout, že počet útoků mladíků ovlivněných islamismem roste každým dnem. A co dělají naše „liberální“ média? Do poslední chvíle s snaží spojení útoků s Islámem zatajit. Jsou totiž „politicky korektní“ a nechtějí zvyšovat nenávist proti imigrantům. Většina televizních stanic u nás nenápadně manipuluje obraz imigrace.

Pečlivě vybírá ze získaných záběrů ty, které ukazují nešťastné matky s dětmi (malá část) a lodě plné mladých, agresivních Afričanů jaksi přehlíží. Proč se tak děje? Kdo zná naše televize zevnitř, ten ví, že zpravodajství je pod většinovým vlivem mladistvých liberálů, opájejících se vlastní dobrotivostí a porozuměním pro ubohé uprchlíky. Realita je ale jiná. Nikdo nedovede přesně určit, kolik lidí skutečně prchá před válkou, a tedy si zaslouží naši pomoc. Nikdo nemůže určit, kolik je mezi imigranty instantních a nebo potenciálních teroristů. Ten, kdo stejně jako já sleduje nejenom naši televizi, ale třeba i anglickou, americkou, holandskou a další, si může udělat poměrně přesnou představu. Navíc mám to štěstí, že dostávám zprávy „zevnitř“ od mých přátel po celé Evropě.

Dovolím si určitý odhad, se kterým nemusíte souhlasit.

Odhaduji tedy, že v uprchlické vlně může být rodin prchajících před válkou v Sýrii něco kolem 20 %, zbytek tvoří zájemci o pohodlný život v Evropě - mladíci z Afghánistánu, Pákistánu, Íránu a dalších zemí. V emigrační vlně z Libye je počet skutečných válečných uprchlíků zanedbatelný. Dokonce i řada afrických intelektuálů upozorňuje, že se do Evropy hrne ten nejhorší odpad, a varuje nás před ním. Jedná se vesměs o mladistvé kriminálníky, kteří utíkají před zákonem a doufají, že si budou v Evropě užívat bezpracného života.

Praktické zkušenosti tento odhad potvrzují. Německé zdroje prozradily, že z více než milionu uprchlíků, kteří se v Německu usadili, se podařilo zaměstnat 54(!) lidí. Padesát z nich třídí poštu. Kde jsou tedy ty kvalifikované síly, které mají posílit naši ekonomiku? Jedné se bohužel vesměs o nevzdělaná, negramotná, sexuálně frustrovaná individua. Nejde ale jenom o problém s ilegálními imigranty. Pod dojmem „islámského hnutí“ se radikalizují i místní, dlouho usazení potomci emigrantů z první a druhé utečenecké vlny. Ti jsou zase frustrovaní dlouhodobým, neuspěšným životem ve společnosti, pro kterou jsou cizím elementem. Média se soustavně, zoufale snaží namluvit občanům, že útoky nepáchají teroristé, ale mentálně vyšinutí jedinci, kteří vlastně nemají s islamismem nic společného. Ať mi tedy někdo vysvětlí, proč jsou vesměs afro-asijského původu... Zapomeňte prosím na bláznivého Breivika v Norsku. To je úplně jiný případ, s vlnou islámsého teroru nesouvisející. Tady se jednalo o politicky, nikoliv nábožensky nebo rasově motivovaný čin.

Nikdo nedovede přesně určit, kolik teroristických útoků pod vlivem islámského náboženství bylo díky práci policie zmařeno. Nikdo neví, do jaké míry jsou ty útoky synchronizované a řízené z jakéhosi ústředí. To se teprve ukáže.

V případě islámské invaze se jedná o úplně nový typ války. Islamistům je jasné, že nemohou vyhrát silou zbraní. Cesta vede jinudy. Pokud se jim podaří proniknout do Evropy ve velkém množství, mají cestu k vítězství otevřenou jiným způsobem. Stačí, aby získali v hostitelských zemích občanství ... a volební právo! Pak už mohou podporovat sluníčkářské strany, které jim budou nakloněny, a spolu s nimi postupně převzít moc v nové domovině. Následně prosadí vše, o co jim jde. Třeba mnohoženství nebo právo šaría. Bůh nás ochraňuj.

Není bez zajímavosti, jak se shodla pravicová i levicová protiislámská rétorika lidí tak odlišných, jako třeba president Zeman a Václav Klaus ml. Vypovídá to o faktu, že když je země v ohrožení, najdou i odvěcí nepřátelé společný jazyk.Slavíme Mezinárodní den dětí s Canpol babies: Hrajte o dárečky po celý týden
Slavíme Mezinárodní den dětí s Canpol babies: Hrajte o dárečky po celý týden

Připomeňte si s námi den, který oslavuje to nejdůležitější – naše děti. Rozmazlete ty svoje s krásnými a originálními dárky od značky Canpol babies. Sledujte náš týdenní kalendář a vyhrávejte každý den.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.