1.12.2021 | Svátek má Iva


Diskuse k článku

MIGRACE: Uprchlíci včera a dnes

V souvislosti s přijímáním migrantů a uprchlíků se často připomíná, že lidé z východní Evropy také utíkali na Západ a západní země jim pomohly. Je to argument ve prospěch přijímání uprchlíků z muslimských zemí, který je přijímán nejednoznačně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pleva 22.12.2017 18:59

Re: A co USA?

Za poslední větu jsem vám velmi vděčný. Nechápu, proč se o problémech Švédska u vás nemluví víc, když je ve stupidním sebezničujícím postoji k muslimské migraci na špici. Varovná analyza zdejšího vývoje by měla pomoci. Pokračuje snad starý nekritický obdiv Švédska přes všechny socialistické katastrofy dále? Podle nedávného projevu Václava Klause ml. se mi to tak jevilo, jakoby Česko mělo ambice následovat tuto nešťastnou zem do stejné černé díry nekonečného vysávání pracujícího obyvatelstva, zpronevěřování jeho peněz na šílené dobrosráčské ideologické cíle nomenklatury a korupce ve všech částech státního aparátu. Dávalo by aspoň trochu naděje, kdyby si část Evropy zachovala aspoň zbytky zdravého rozumu. Ve Švédsku to nebude.

O. Zuckerová 22.12.2017 15:35

Až zase někdo začne šermovat Ženevskou konvencí,

bylo by dobré mu připomenout, že v tomto dokladu se jedná o UPRCHLÍKOVI a nikoliv o STĚHOVÁNÍ NÁRODů. Je tam také požadavek, aby se poskytovala taková pomoc, jaká se za stejných okolností poskytuje VŠEM OSTATNÍM CIZINCůM. Teda žádné extrabuřty, stavění exotických svatostánků, vyvařování dle náb. kodexu atd. Když jsme přijímali před půlstoletím větší skupiny řeckých běženců, nikdo z nich nám nevnucoval své zvyky. - Ženevská konvence ovšem také nepočítala s tím, že za poskytnutí "azylu" se bude určitá část této vlny odvděčovat najížděním dodávek do civilistů, mačetovými útoky atd.atd. To totiž nikoho v té době nenapadlo ani v tom nejdivočejším snu!!

A pokud vím, chybí tam nějaká sankce za nevděk!

M. Prokop 22.12.2017 15:42

Re: Až zase někdo začne šermovat Ženevskou konvencí,

A dodal bych, že pokud někdo někam pluje na lodi k tomu určené, ta se mu náhodou nebo neštěstím potopí, tak je zajisté trosečník hodný záchrany.

Pokud někdo na gumáku pádluje z přístavu, je to nějaký rekreant a je třeba ho obrátit k místu, z něhož vyplul.

P. Marcín 22.12.2017 16:02

Re: Až zase někdo začne šermovat Ženevskou konvencí,

Rekreant:-)))To se Vám povedlo.

H. Lukešová 22.12.2017 14:34

Varování z Izraele.......

http://www.euportal.cz/Articles/18235-varovani-z-izraele-arabsti-bezenci-kteri-se-domahaji-vstupu-do-evropy-nechteji-byt-jednemi-z-vas-nechteji-sdilet-vasi-kulturu-chteji-vasi-kulturu-zmenit-do-te-miry-ze-evropa-uz-nebude-evropou-.aspx

J. Fridrich 22.12.2017 16:18

Re: Varování z Izraele.......

Ano, je to tak...

D. Habina 22.12.2017 13:05

UPRCHLÍCI

Jsou mi naprosto ukradení přesně tak jako my jim.

J. Kanioková 22.12.2017 14:38

Máte děti ?

Nejspíš ne, protože jinak byste měl zájem, aby jejich budoucnost nebyla islámská..

P. Marcín 22.12.2017 15:08

Re: Máte děti ?

Jsem bezdětný (zatím) a přesto si nepřeji aby v Evropě převládal islám. Vidím to tak, že jsme zde (západní civilizace) dosáhli mnoho svobod a možností jak rozvíjet lidský potenciál. Proto, aby byl možný další rozvoj i v jiných částech světa, je třeba tyto svobody bránit před jejich ničiteli. Jak vnějšími, tak vnitřními.

M. Prokop 22.12.2017 15:44

Re: UPRCHLÍCI

Dokud nelezou ke mně, tak mně taky.

Ovšem horší je to s migranty, specielně 3i .

H. Lukešová 22.12.2017 17:02

Re: UPRCHLÍCI

Muslimští invazoři nemají v Evropě co pohledávat.

M. Moravcová 22.12.2017 12:49

Nechápu, proč bych měla

nést morální odpovědnost za jakéhokoliv emigranta, který z naší země odešel. Byla to jeho volba a následky i výdobytky si nesl sám. Proč mi pořád někdo podsouvá nějaké osobní odpovědnosti druhých lidí.

L. Bystrý 22.12.2017 14:33

Emigranti jsou ZRÁDCI vlasti, národa a jeho Strany!

Přesně, drahá soudružko a soukmenovkyně Moravcová, jsi udeřila přímo do tváře všechny zrádné emigranty!

Ano, my jsme budovali naši socialistickou vlast a bojovali jsme za mír a socialismus na celém světě, až se z nás kouřilo. Ale páni typu Havla, Schwarzenberga, Peroutky, Tigrida, dámy typu Netzerové apod. – těm poctivá práce pro vlast nevoněla. Těm nevoněly naše dělnické šatny v 5:45 ráno, těm přímo PÁCHLY sály našich kulturních domů, během našich lidových veselic!

Proto zradili, prchli do Evropy, přimkli se k dědičným nepřátelům míru, Slovanstva a socialismu, a pokoušeli se o podvracení a rozvracení našeho typicky slovanského společenského zřízení. Leninu žel, vinou Gorbačovovy zrady se jim to nakonec podařilo: Socialismus dočasně ustoupil, Sovětská armáda z naší vlasti na čas odešla.

Ale kyvadlo dějin se již vrací zpět, NEÚPROSNĚ: Zvolili jsme si našeho národního Vůdce Babiše, za chvíli si opět zvolíme našeho národního Vůdce Miloše. EU a NATO se rozpadají, díky Leninu a Putinu => ještě se dožijeme návratu nepřemožitelné Armády Ruské federace. To zas bude štěstí a radosti!

Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

S. Netzer 22.12.2017 15:15

Re: Emigranti jsou ZRÁDCI vlasti, národa a jeho Strany!

Čo bolo, bolo. Terazky musíte jít po vnitřních nepřátelích - pravdoláskařích, sluníčkářích, havloidech, vítačích a podobných elementech.

Jako Vaše bdělá a ostražitá s.s. Moravcová. Na vedlejším článku odhalila pana Rudolfa coby vlastizrádce.

P. Rudolf 22.12.2017 15:30

Re: Emigranti jsou ZRÁDCI vlasti, národa a jeho Strany!

Domovnice Čujová spolu s Eulálijí Čubíkovou z Babovřesk bdí, i když my spíme. Jsou kované a minulou dobou zocelené, těm my vlastizrádci (rozuměj kazišuci jejich orgií s Puťkou) neuniknem.

L. Bystrý 22.12.2017 16:21

Re: Emigranti jsou ZRÁDCI vlasti, národa a jeho Strany!

Neuniknete, špatný občane Rudolfe, pokud včas zrádně neopustíte naši vlast. VČAS, rozumíte? Jakmile náš národní Vůdce Babiš zavře hranice, v NEJVLASTNĚJŠÍM zájmu našeho národa samozřejmě, tak nemáte šanci.

Ano, žádný „Král Šumavy“ Vás do Evropy nepřevede; dnes máme takové vyhledávací a sledovací prostředky, o nichž generace příslušníků Pohraniční stráže jen snily. Prostě: Jen se přiblížíte k hranici mezi naší rodnou Západní Asií a Evropou, tím ODPORNÝM světem násilí a bezpráví, tak budete NEUSTÁLE sledován, až do okamžiku dopadení.

Jestli se kocháte nadějí, že přeplavete Jadran do Itálie, tak na to zapomeňte: Do zemí bývalé Jugoslávie Vás pustíme až tehdy, kdy Veliké Srbsko bude 100% kontrolovat svoji mořskou hranici.

Takže tak.

„A kdo se odrodí - čepelem v tu zrádnou hruď!“ (humánní sokolská píseň)

P. Rudolf 22.12.2017 17:01

Re: Emigranti jsou ZRÁDCI vlasti, národa a jeho Strany!

Zakladatelé Turnvereinu, soukmenovci Tirsch und Fügner, vzorní a věrní soudruzi naší Angely z FDJ, byli jistě vysláni prarodiči EU, aby u nás připravili půdu pro budoucí rozklad morálně jinak pevného a bojovného národa Čechů. A kruh se pomalu uzavírá (der Tag ist gekommen!).

Paže tuž! Reichu služ!

L. Bystrý 22.12.2017 12:10

SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

Dnes budeme slavit, my roduvěrní Češi a Rusové! Ano, slavit bude Moskva i Praha, špunty od ruského šampaňského budou létat v děrevňách i vesničkách! A té vodky kolik poteče – celé proudy, celé ŘEKY!

Ano, volby v Katalánsku dopadly PŘESNĚ dle našich představ: Katalánsko se odtrhne od Španělska, člena EU a NATO. Následovat bude Baskicko => Španělsko se rozpadne. Po něm se rozpadne Itálie a Francie, taktéž díky užitečným idiotům, volícím Evropu samostatných národů a nárůdků. Rozpad EU bude doprovázen ústupem US Army z Evropy, díky mnoha souběžným válkám našeho Doníka.

Prostě: Je to začátek konce EU a NATO, obou vražedných paktů, které okupují naši drahou západoasijskou vlast. Ano, na Východě svítá – je to Kremelské Slunko, jež opět slavně vychází.

Ano, evropské hodnoty DEFINITIVNĚ končí. Začíná éra našich západoasijských hodnot. Je konec s křesťanskou pravdou a láskou, vítězí naše zdravá nenávist a leninská pravda. URÁÁÁÁ!

Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

S. Netzer 22.12.2017 12:23

Re: SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

Doufáte, že Velká Británie se nerozpadne?

R. Brzák 22.12.2017 12:48

Re: SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

Něco pro Vás udělám, paní Netzer. Pan Bystrý (či pánové a dámy Bystří) používá jakýsi druh satirického zrcadlení - jinak je to (jsou to?) eurohujer(ři) jak z praku...

J. Kanioková 22.12.2017 14:39

Však ona taky

H. Lukešová 22.12.2017 15:19

Re: SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

Jsou to trolové, někteří sebenevástní Češi, svého češství se zřekli a začali český původ nenávidět. Ale krev není voda, své české krve se nezbaví, musí s tím žít, že mají v žilách českou krev. Nejsou sami, takový ultralevičák Čulík také nenávidí většinu v České republice žijící Čechy.

Namísto toho obhajují barevné muslimské národy, Araby, Turky, Pákistánce, Afghánce a Íránce....Kompenzují si své mindráky, sociálně zbankrotovali.

S. Netzer 22.12.2017 15:26

Re: SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

:-))))

Bože, vy jste blbá.

H. Lukešová 22.12.2017 15:29

Re: SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

Vážně? Alespoň na rozdíl od vás jsem nezažila sociální bankrot. A nejsem zakomplexovaná. Jsem se svým životem spokojená.

V. Lunák 22.12.2017 19:44

Re: SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

Jojo, někteří se vždy dovedou překonat.

L. Bystrý 22.12.2017 13:44

Re: SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

Dobrá otázka, Frau Netzer.

Já, jako roduvěrný Čech, neboli komunista a putinista, samozřejmě doufám v udržení územní celistvosti Velké Británie. Je přece v nejvlastnějším zájmu nás Západoasiatů, aby VB odešla CELÁ z obou těch prokletých paktů, z EU a NATO.

Tudíž rozpad VB, způsobený odtržením Skotska a Severního Irska (+ jejich setrváním v EU a NATO) by poněkud narušil zatím úspěšné plnění našich plánů na konečné řešení problému existence kapitalismu a demokracie v těsném sousedství naší Západní Asie.

Prostě: Ne každý rozpad některé země našich dědičných nepřátel je pro nás příznivý.

„Dobré je vše, co posílí naši moc.“ (V. I. Lenin)

P. Han 22.12.2017 14:02

Re: SKVĚLE vítězíme nad bruselanty, vítači a sluníčkáři!

Vašim dědičným nepřítelem, Západoasiate, je pouze zdravý rozum.

J. Kanioková 22.12.2017 14:21

:)))))))))

L. Bystrý 22.12.2017 14:34

1*** :-O

S. Netzer 22.12.2017 15:16

Re: :)))))))))

Je duchaplný a vtipný, že?