21.9.2021 | Svátek má Matouš


MIGRACE: Obrat?

12.1.2016

Dokud jim nevezmeme peníze, všechno jsou jen slova

V imigrační krizi došlo od počátku roku k razantnímu obratu. Média, která až dosud všechny odpůrce imigrace házela do pytle s nálepkami rasistů a xenofobů, se během sotva několika málo dnů proměnila.

Po víc jak roce urputné mediální snahy modelovat skutečnost podle neomarxistického mustru se najednou dovídáme, že občané měli pravdu. Po nadávkách a pohrdání, jimiž byli od mediálních sluníček častováni všichni, co říkali, že s imigrací přichází skutečné, vážné problémy, se najednou zničehonic mluví právě o těch problémech. V těch samých médiích, s těmi samými redaktory. Zvítězil zdravý rozum? Nátlak občanů? Jestli je to tak, pak výborně.

Je to jistě úspěch a všichni, kteří s odvahou šli měsíce proti jednotné mediální frontě, si mohou blahopřát. Budu trochu cynický – on jim taky nikdo jiný než oni sami nepoděkuje. Nečeká je žádná omluva, i když by si ji zasloužili. Mezi neomarxisty není žádná osobnost, která by vystoupila a omluvila se veřejnosti za výsměch názorům, které se ukázaly tak krutě pravdivé. Nic takového se nestane.

Bohužel však mít pravdu přináší nanejvýš jen pocit zadostiučinění. Navíc pochybuji, že by někdo byl v tomto případě příliš nadšený, že situace je skutečně tak špatná, jak „xenofobové“ předvídali. Pocit morálního vítězství však sám o sobě nic neřeší.

Nyní, když se snad konečně média vzpamatovala, je čas začít s řešením. S řešením problému, který imigrační krize odhalila – problému tunelování demokracie lobbistickými skupinami, skrývajícími se za legendy o obecné prospěšnosti. Teď, když je konečně možno otevřeně říct, že černá je černá a černá bude, ať už o ní šílenci mluví jakkoli, musí také zaznít, že popírání reality žádný veřejný prospěch nepřináší.

Méně básnicky – můžeme už ve veřejném prostoru říci, že všechny ty integrační, vítací a bůhvíjaké neziskovky, co si myslí, že ideálním řešením imigračního problému je vystřihnout z papíru srdíčka a věnovat je příchozím s bydlením zadarmo, jsou úplně k ničemu. Lžou nebo se přinejmenším trestuhodně mýlí. Problém nejen neřeší, od řešení nás vzdalují. Vzdalují nás o všechny ty veřejné peníze, které si z rozpočtů uloupnou, o všechny ty granty, co se z nich dobře a bez užitku živí.

Všechny ty penězotoky je nutné co nejdříve zastavit. Vláda, kraj ani obce už nadále nesmí podporovat neomarxistické pomatence. Vidíme, každý už vidí, že k ničemu nejsou. Jejich návrhy jsou přesně tak bláznivé, jaké se zdály od začátku. Nesmíme už jim dát ani korunu.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.