9.7.2020 | Svátek má DrahoslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MIGRACE: Na hranicích víryŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 4, poslední: 12.7.2018 15:20, přehled diskusí

:
Autor: J. Jurax Datum: 12.7.2018 15:20

No a? Tak budou kontroly na hranicích.

Když se nebrání hranice EU, bude jen dobře, bude-li si každý stát hlídat svoje. Jeho politici jsou na rozdíl těch komisařů z EU voleni a musí se odpovídat voličům.

Nevzdělanost lidí v této věci je doslova nekonečná.:
Autor: K. Janyška Datum: 12.7.2018 10:20

Nemají tušení o tom, co je to spontánní řád liského světa a že se šíří od civilizovaných k necivilizovaným evoluční cestou. V žádném případě ne násilnou okupací civilizovaných necivilizovanci... Dzp.

Vos Thalassa:
Autor: V. Kolacik Datum: 12.7.2018 6:53

Piráti, jsou to všecko piráti.

Ano, namátková kontrola hranic by se měla provádět:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 12.7.2018 1:29

na hranici. Volný pohyb by měl být jen pro členské země EU a pro ty z třetích států tak volný nebo omezený, podle toho, jak jejich státy mají takový pohyb s příslušnou zemí sjednaný. A ty, kteří nemají dokumenty, do země vůbec nevpouštět. Prostě jednat tak, jak jedná každá normální země.

Vím, že by se tím nevyřešily všechny problémy, vím že by se tím nezachytili všichni, co jdou kolonizovat země západní Evropy, ale mnohé by se vyřešilo a byl by to návrat k zákonému stavu.

Ano, uprchlíci si zaslouží ochranu po dobu, kdy jim v jejich zemi hrozí nebezpečí, ale takové nebezpečí nehrozí při přechodu hranic z žádné sousední země, ani ze země, co sousedí se sousední zemí a často ani při přechodu ze země, co sousedí se zemí, co sousedí se sousední zemí.

Navíc, čím dál více je takzvaných uprchlíků, co se za uprchlíky jen vydávají a v jejich zemi jim žádné válečné nebezpečí nehrozí.

Já osobně bych namátkové kontroly příchozích na hranicích naší země přivítal a nemám nic proti tomu, aby takovou kontrolu zavedla jakákoli země na světě. Většina zemí ji samozřejmě provádí a vůbec mi nepřijdou zaostalé nebo nepřátelské a když do nich jedu, nemám to, že kontrolují mé dokumenty za nic proti sobě a za nic nepřátelského. Bylo to tak v Izraeli, v USA a dalších asi dvaceti zemích, které nemám za nijak kvůli tomu za špatné. Vždy mi po kontrole dokumentů řekli Vítejte. Jen na hranicích mezi členskými zeměmi tzv. Schengenu projede každý, fakt každý, což není dobře a projede nevítaný. Mě to Vítejte v naší zemi chybí.