27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

MIGRACE: Když se děje totéž, není to vždy totéž

Řecko. V letech 2015–19 v zemi vládl premiér Tsipras z radikální levice, která měla na překračování hranic cizinci benevolentnější pohled než současná pravicová vláda premiéra Mitsotakise, jež má větší vůli hranice chránit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Krynický 10.3.2020 13:05

Jeho zájmy jsou jasné a snadno pochopitelné. Rozšíření Lebensraumu.

Ten magor se zhlédl v Osmanské říši a pokouší se ji postupně obnovit. Debilové typu Merkelbáby mu v tom pomáhají.

J. Fridrich 10.3.2020 7:10

" Země EU přijmou dětské migranty " - paní Šojdrová se dočká, děti-chlapci do cca 30 roků do Evropy připochodují..

" Rakousko naopak plán razantně odmítlo. „Kdo přijme ženy a děti, přijímá právě tak i otce a muže,“ prohlásil kancléř Sebastian Kurz. Potvrdil také odhodlání hájit rakouské hranice proti náporu migrantů, pokud by opět překročili Balkán. Odmítavá reakce se dá čekat i od řady dalších států včetně Česka." - rozum ještě nezmizel v některých zemích Evropy, postoj Rakouska je pro nás velmi důležitý, je přímo pod námi na té cestě sirotků za dávkami a lepším životem Evropany jim zabezpečovaný..

Dětský migrant, sirotek. Jakpak se asi takové dítě rozhodne, že opustí v nezralém věku vše to co zná, co je mu blízké, jakpak asi takový nezletilec usoudí, že právě jedině v Německu mu bude skutečně dobře? Závěr si udělejte každý dle vlastního uvážení...

J. Kouk 10.3.2020 7:02

V jinem clanku se pise, ze za migranty muze Turecko a Recko a o Rusku ani muk. Ze nam levicove vlady bezostysne lhaly. Tento autor ani nezmnuje, ani zrejme neuvazuje, ze by tato vkna mohla nit souvislost s Tureckou anexi casti Syrie a genocidou kurdskeho obyvatelstva, o kterem si EU mysli, nebo predstira, ze neexistuje.. Autore, v Afganistanu je taky Rusko?

V. Zadák 10.3.2020 4:41

Pane řediteli Katolického institutu. Strašák je vždy potřeba a kdybychom Rusko neměli museli bychom si jej vytvořit.

Jojo, krajní pravice je vzorem cností. Jinak to ani nejde, že?

J. Pokoutný 10.3.2020 8:04

A koho tím myslíte? Jako strašák dobrý, ale spíš čtu o řádění Antify, Rebellion for Extinction etc. Na je toho dost. To, co mainstream označuje za krajní pravici, jsou buď osamělí vlci (a magoři) jako Breivik, nebo levičáci, jako ten hajzlík na Novém Zélandu, jenž se ve svém manifestu hlásil k maoistické Číně. Howgh!

P. Staronový 10.3.2020 11:26

Co se v mládí naučil ...

J. Krynický 10.3.2020 13:08

Brejvik sice byl magor, ale ne zas tak velký, jak se nám předkládá. To, na co útočil, nebyl žádný běžný náhodně vybraný letní tábor.

Z. Koutecký 10.3.2020 2:31

Inu, od Erdogana uprchlíky nebereme. Kdyby je nenápadně předal lodím nějakých neziskovek a ty je převezli do Itálie, tak je bereme všechny. Itálie je totiž brát musí. Kdo by tomu chtěl bránit, tak půjde do basy, jako to hrozí Salvinimu. Divím se, že na to ještě Erdogan nepřišel.

V. Církva 10.3.2020 9:07

Tak bylo by to zajímavé. Německá "kapitánka" vytvořila precedens. Kdyby je Ergodan nalodil a pustil do Evropy, museli by je přijmout.

Jenže, Ergodan je asi pořád inteligentnější než Merklová a tak tuší že by ta absurdita mohla prasknout a evropské státy by museli začít něco dělat. U jedné německé kapitánky se dá obdivovat její touhu pomáhat. U tisíce vylodění už by pohár přetekl.

Jinak ale souhlas, nevidím rozdíl mezi vyloděním neziskovky s německou posádkou registrované kdesi na Maltě a tureckou lodí se stejným posláním.