10.4.2021 | Svátek má Darja


MIGRACE: Je to prosté...

14.12.2018

Francie dopustila během desetiletí zamoření svého území přistěhovalci z Afriky. Zaplatila daň za svoji koloniální politiku, dovoz levné pracovní síly a tím pádem za minulý hospodářský rozvoj.

Teď se karta obrátila. Životní úroveň klesá... Pracovití Francouzi už nejsou schopni živit líné a „nepřizpůsobivé“. Etničtí Francouzi se bouří. Žijí „z ruky do huby“. Protestují v ulicích a k jejich protestům se nabalují profesionální výtržníci, ale i někteří imigranti, kteří to berou jako jakousi zábavu, která je vytrhne z té nudy nicnedělání. Zapalují auta, napadají policajty a občas si něco ukradnou ve vyrabovaných obchodech.
Každému, co jeho jest. Zvolili jste si Macrona? Máte ho mít... Jistě, Marie LePenn je antiimigrační a zřejmě i více levicová. Není divu. Pochopila, že prostí Francouzi už mají dost liberální politiky bankéřů, kteří naprosto přestali vnímat společenskou realitu. Evropa se pomalu mění a otřásá se v základech. Příští volby ukáží, nejenom ve Francii, ale i u nás a konečně i v celé Evropě. ...

Velké, zásadní problémy bohužel nelze řešit umírněně, domluvou a vlídností. Evropa to zkusila v roce 1938 a všichni víme, jak to skončilo.
Jsme ve velmi podobné situaci. Islámský svět se rozhodl Evropu porobit. Tentokrát ne nájezdem turecké armády, která byla nakonec u Vídně odražena, ale jinou, mazanější taktikou. Do Evropy dovezeme miliony islamistů a ti pak rozloží tu nenáviděnou, křesťanskou Evropu zevnitř. Než si ti liberální, vstřícní hlupáci všimnou, o co vlastně jde, bude už pozdě. Pak zahájíme akci...
Můžeme se my, Středoevropané, bránit? Ale jistě, jenom to chce odložit všechny hloupé předsudky a podívat se realitě do očí.
Ilegální imigranty není možné integrovat do evropské civilizace. Oni se nechtějí integrovat, chtějí naši civilizaci změnit. Chtějí z nás udělat otroky, kteří jim budou sloužit. Chtějí si vzít naše bohatství a naše ženy.
Co je tedy nutné udělat v praxi? Především odložit veškeré „liberální“ nápady a zaujmout naprosto nekompromisní postoj. Jsme suverénní stát a máme právo bránit se. Do naší země a do zemí V4 vpustit z islámských zemí jenom křesťanské uprchlíky, anebo lidi, kteří budu ochotni akceptovat naše demokratické standardy. Musíme vyslat jasný signál do islámských zemí, že v křesťanských zemích není pro žádný agresivní islám místo.

V křesťanských zemích není pro jakýkoliv islám místo. Okamžitě uzavřít všechny mešity a modlitebny. Připadá vám to nedemokratické? Tak se zamyslete... Demokraticky je možné jednat pouze s demokraty.
Nelíbí se vám to, milí imigranti? Tak odejděte v míru do jakékoliv islámské země. Islám totiž ve svém principu není náboženstvím, ale agresivní, politickou doktrínou. Pryč s ní... Nekompromisně.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.