31.1.2023 | Svátek má Marika


Diskuse k článku

MIGRACE: Islámská invaze je organizovaná

Průměrný občan, který má své každodenní starosti a o politiku se zajímá jen okrajově, musí být v posledních dnech zmaten. Nejprve president země národu potvrdí, že emigrace muslimů do Evropy zvenčí organizována je, a doloží také zdroje své informace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Krbálek 5.2.2016 20:33

samoorganizace

v době internetu a sociálních sítí ovšem funguje i samoorganizace, kdy v systému nemusí být hierarchická struktura vydávající rozkazy ze shora dolů, ale kdy jednotlivé prvky (lidé) vydávají signály a ostatní na ně prostě reagují. Je ovšem fakt, že i tuhle samoorganizaci mohou podpořit a využít i organizace, které mají na migraci zájem a nepochybně to i dělají.

Tu samoorganizaci je třeba vzít v úvahu, protože pokud někdo chce řešit problém migrace tím, že rozbije nějakou hierarchickou strukturu, která jí řídí, může se velmi zklamat, protože není co rozbíjet. A taky to může být pěkný tunel na peníze: dejte nám miliardu a my to rozbijem. A miliarda skončí v koši (v kapsách podvodníků).

J. Stránský 3.2.2016 20:39

: Islámská invaze je organizovan

... pro zjištění tohoto faktu stačí se jen obrátit na dávnou i nedávnou minulost kdy před výpadem na cizí území nepřátelé používali "Trojského koně" nebo oblíbení "Páté kolony"Je to spolehlivý prostředek používaný pro úspěšmé zvládnutí daného úkolu.Dalším prostředkem pro rozvrat je staré imperialistické heslo "roděl a opanuj" Je jen divné že na rozhodujících postech západních vlád jsou tací politictí nedoukové že toto nebezpečí nejen nezaregistrovali a navíc tento úmysl dokázali obhajovat jako nějaký humanistictí čin.Zdá se že opravdu neštěstím Evropy je německo ,jednou reprezentované Hitlerem a nyná Merklovou.

Co celou dobu dělají rozvědky evropských států když na odhalení takových plánů stačí jen trocha paměti.Jen naiky se domnívají že jsou pravdivé důvody že k nám se nehrnou pro nízké sociální dávky ale pravdou asi bude to že v exponovaných zemích mají již usídlené buňky se kterými budou nejen čekat na den "H" a do té doby zneklidňovat atentáty .Jistě to je plán na dlouhou dobu a islám je trpělivý.Lze se domnívat že NATO dokázalo svou exitencí uchránit Evropu od hrúz válek ale na tento problém je to jen slabý odvar.Islám doposud dokazuje že jeho učení dokáže

u mas vyvolat takový stav že jedinou věcí jako je smrt které se bojí každý inteligentní tvor ,mají za cíl života.

Zdá se že ničím neopodstatněná víra v bludy ma tak pevné kořeny že snad každý člověk ve chcilce nouze se dovolává pomoci nějakého boha i když předem ví že je to naivita.

Pomoci nám může jen nesmiřitelný postup s likvidací zárodků a to nejen u EBOLI nebo Z .

P. Jášek 3.2.2016 14:46

Nepomohou!

Už od dob Antimešity to tady tvrdíme! Z Kusáka udělali vola a musulmanů máme plnou ....Evropu!

D. Ondrejkovič 3.2.2016 12:58

Hezky a přehledně

Tak je to správné - všechny ty primitivní hoaxy a sofismata pěkně přehledně na jednom místě. Tak to má být! :-D Kalašnikovu zdar!

J. Jurax 3.2.2016 23:24

Re: Hezky a přehledně

No, možná máte recht, byť v článku tvrzené vypadá pravděpodobně.

Tak aspoň několik těch primitivních hoaxů vyvraťte, abyste přesvědčil o své pravdě. Jsou-li vskutku primitivní, půjde Vám to samo ... :-)

D. Ondrejkovič 4.2.2016 6:32

To je zbytečné - autor jen tvrdí a nedokazuje. Ten článek není určen k ničemu jinému než k emocionální podpoře těch, které fakta nezajímají, protože pokud fakta neodpovídají jejich představám - tím hůře pro fakta.

D. Ondrejkovič 4.2.2016 6:32

To je zbyteÄŤnĂ© - autor jen tvrdĂ­ a nedokazuje. Ten ÄŤlánek nenĂ­ urÄŤen k niÄŤemu jinĂ©mu neĹľ k emocionálnĂ­ podpoĹTMe tÄ›ch, kterĂ© fakta nezajĂ­majĂ­, protoĹľe pokud fakta neodpovĂ­dajĂ­ jejich pĹTMedstavám - tĂ­m hĹŻĹTMe pro fakta.

D. Ondrejkovič 4.2.2016 7:10

Re: Hezky a přehledně

Podívejte se třeba jen na některé z těch zdrojů, které autor uvádí :-D

B. Graf 3.2.2016 11:41

Kdo chce zničit křesťanskou Evropu?

Zajímavé čtení - i pro agnostiky a ateisty:

http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=22259

K. Janyška 3.2.2016 9:54

Ano, jsem o tom také přesvědčen. Už tím oblečením a výbavou

utečenců. Samé značkové zboží stejného charakteru. To někdo musí rozdávat ze stejného zdroje... Dzp.

J. Slanina 3.2.2016 8:51

Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Pan Drašner to již naznačil, já to řeknu na plnou hubu. Stačí se položit oblíbenou otázku:"Cui bono?"

Pak ván nemůže vyjít nikdo jiný, než rasputin a ruské swině.

P. Lenc 3.2.2016 9:08

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Ještě že je ten Putin, je jako ti Židé, také mohou za všechno...

J. Slanina 3.2.2016 9:15

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Není nic jednoduššího, než si zadat "Cui bono" do překladače. S pokusem o použití mozku vám možná dojde výsledek té tajenky.

R. Gramblička 3.2.2016 9:11

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Dnes jsou na světě 3 hlavní mocnosti, které se vydatně pletou do vnitřní politiky suverénních států po celém světě: Čína, Rusko a USA. Pro běžného člověka je pak velice těžké rozkrýt, kdo je v čem namočený, Čínu bych tady ale nehledal

doporučuju přečíst včerejší článek na vlkovobloguje.worldpress.com:

Šokujúce priznania: Američanmi platení „revolucionári”

S. Netzer 3.2.2016 9:30

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Že rusák to "organizuje" je asi stejně pravděpodobné, jako že to organizuje Muslimské bratrstvo nebo strýček Sam.

Rusákovi to ovšem hraje do karet jako vše, co podle jeho představ oslabí evropskou soudržnost.

Všechno ostatní jsou spiklenecké teorie nebo blábol, včetně "nečisté hry, kterou s námi někteří politici hrají".

J. Slanina 3.2.2016 9:53

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Takže ergo kladívko, podle vás celá ta záplava migrantů vznikla naprosto spontánně, ano? Prostě na Slunci se objevily skvrny a muslimáci se dali na pochod?

K. Janyška 3.2.2016 9:55

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Kdo ? Vy vole, a vám podobní antikomunističtí komunisti... Dzp.

Z. Švrček 3.2.2016 10:01

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Výstup nechybí. Pan Chrastina jasně říká kdo to organizuje. Je pro vás asi těžké přijmout myšlenku, že Islám může být dobře organizovaný, mít obrovské zdroje a zároveň i motivaci futrovanou vhodnou a silnou ideologií? Kdy tohle vzepětí možné příští světové vlemoci dojde všem Rusofobům, Amerikanofilům, či Eurofilům? Tedy přeloženo do češtiny - snad každá z dnešních velmocí si možná jen přihřívá polívčičku.

P. Klouda 3.2.2016 10:10

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Ano, s Vaší poslední větou ~ s dovolením, ač bez dovolení ~ souhlasím jako s pro mě taky nejpravděpodobnější. "Kdosi" tu teď napsal: »Že rusák to "organizuje" je asi stejně pravděpodobné, jako že to organizuje Muslimské bratrstvo nebo strýček Sam.« Autor to myslel sice nejspíš jinak, ale de facto řekl něco podobného: že pravděpodobnost zapojení se toho kterého státu, uskupení států či organizace je zhruba stejná... 8)

K. Vyšata 3.2.2016 12:44

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Kdo? Na to by měly odpovědět svým vládám tajné služby. Snad jsou v našich spřátelených zemích profesionálnější než naše, jednou úkolované milenkou premiéra a teď zas stojící s otevřenou hubou nad fraškou s ůnosem. Otázkou je, zda v jiných zemích mají státníky mluvící pravdu (Fico, Orbán, Zeman) nebo přesvědčené bořitele Evropy, kteří plánovitě nasávají imigranty.

I. Dekyský 3.2.2016 14:08

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Vy jste ale veleblb...

B. Rybák 3.2.2016 21:54

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Dávno zemřelý Rasputin a vědě neznámé ruské swině nemohou být odpovědí na příčinu současné politické, ekonomické a morální krize "západu" pro nikoho kdo používá rozum!

J. Jurax 3.2.2016 23:25

Re: Dobře rozebráno, ale chybí výstup. KDO TEDY?

Hm ... neotvírejte sardinky, aby na Vás z nich nevybafl Putin ...

M. Drašner 3.2.2016 8:45

Nekonspirační teórije

A nemůže to být akce jisté ideologicky profláknuté ex-velmoci, která zjistila, že zbrojit klasicky je příliš nákladné? Povzbudit užitečné idioty, kteří již pak vše provedou sami, je nekonečně levnější. A oběti (Evropané) si to vlastně platí sami (miliardy Turecku, Maroku, Alžírsku...).

J. Fridrich 3.2.2016 7:27

Na mnoho věcí v lidských - a nejen lidských - vztazích

Na mnoho věcí v lidských - a nejen lidských - vztazích musí být dva. V tomto případě jeden co útočí-dobývá a druhý - který se brání - a nebo to vzdává bez boje............

https://www.email.cz/web-office/nIm4AhCsiDOg2XlsIn7XJfcMYCDsBRv9VJWXAOiejS1kvajBwZjAhiM2pXivQjGECk69vNY/VELKE_VYROCI_SE_BUDE_OPAKOVAT_PO_333_LETECH_V_ROCE_2016.docx

Evropané - i naši předci - měli více rozumu - před těmi uvedenými 333 léty, než nynější " vůdci a elity " Západu - pokud je lze vůbec za takto nazvané považovat - bohužel ale nyní stojí na čele Západu. Oni v ohrožení jejich způsobu života se dokázali domluvit ( bez Internetu a mobilů ), sjednotit a nebát se postavit dvojnásobné přesile přicházejících barbarů a odrazit je - a zvítězit - a Evropu pro nás zachránit. A my ji odevzdáváme těmto středověkým, necivilizovaným a nepřátelským pololidem k totální likvidaci všeho krásného a po celé generace budovaného dobrovolně ..........Otci Zakladatelé spolupracující Evropy to narýsovali jinak - a správně ( K. Adenauer, W. Churchill, J. Monett, R. Schuman, P.H. Spaak, A. de Gasperi ), Základní jejich myšlenka - spolupracující země Evropy - je samozřejmě správná. Spolupráce ekonomická, obranná, politická - to vše narýsovali tito Zakladatelé správně již po skončení II. světové války. Nemohli ovšem předpokládat, že za 50-60 let přijdou ( bohužel svobodně zvolení stádem nemyslících ovcí-občanů evropských zemí ) do čela hlavních zemí Evropy nerealističtí, pseudohumánní slaboši, kteří při prvních krizových zkouškách - Ruská agrese v Evropě a agresívní Islám pochodující do Evropy - totálně selžou.

Tito sjednocovatelé Evropy po II. světové válce se musí nyní obracet v hrobě .....

T. Řehořek 3.2.2016 2:41

Organizovaná okupace

Již dlouho vysvětluji kamarádům, že uprchlíci jsou ve skutečnosti okupanti (asi všichni rozpoznají citová zabarvení na stupnici uprchlík - migrant - okupant). A také mi vrtá hlavou, kdo okupaci organizuje. Ale uffff, pane Chrastino, Váš článek jsem vážně neměl číst před spaním...

J. Kanioková 3.2.2016 1:22

Ta prazákladní nákaza je Muslimské bratrstvo..

Skutečná islamistická hrozba není IS - http://www.welt.de/politik/ausland/article151583063/Die-wahre-islamistische-Gefahr-ist-nicht-der-IS.html

L. Novák 3.2.2016 0:09

Organizují to UFOni pro vlastní zábavu...

A koukají se odněkud shora hodně z dálky, jak to dopadne. :-D

Z. Koutecký 3.2.2016 0:28

Re: Organizují to UFOni pro vlastní zábavu...

Obávám se, že nás ta legrace brzy přejde!

J. Laták 3.2.2016 9:10

Re: Organizují to UFOni pro vlastní zábavu...

Mnoho lidí ona legrace přešla již před 3 roky, když se dozvěděli koho si náš moudrý vše-lid zvolil do svého čela.

Aby ne, ten náš pivní socializmus a kulturu mastných brad je potřeba bránit třeba kalašnikovem, řekl Násoska.